Plirts-Plärts käes on Märts ehk Märtsi Offtopic

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • vapsik
    Klubi Liige
    • Apr 2009
    • 5462

    #451
    Re: Plirts-Plärts käes on Märts ehk Märtsi Offtopic

    Algselt postitas Looper Vaata postitust
    Nonii spetsialistid :)

    Keegi jagab FIE Tuludedeklaratsiooni täitmisest midagi?

    Õde töötab salongis ja nüüd tal vaja abi selle täitmisega.

    Kas mida vähem sa tulu näitad seda parem? Kuna sellega saab ta mängida, sest teenused on suuremalt jaolt sularahas tasutud.

    Või mis juhtub siis kui tulu ei olegi ja asi on miinuses?
    Ise pole teinud, aga teooriaga olen veits tutvunud.

    Kui tulud väiksemad, siis ka tulem väiksem ning maksud selle arvel väiksemad. Minu teada sularaha tehingud peaks ka kõik juba kirjas olema ja dokumentaalselt tõestavad olema. Maksuamet pole ka päris eile sündinud ja kui mingid kulutused on tehtud, siis obv peaks ka mingit tulu teenima. Neil ju andmed teiste samal alal tegutsevate FIEde kohta ning umbes on teada, mis suurusjärku tulud ja kulud võiks jääda ning kui asi paistab kahtlane, siis tuleks ka kontrollima.

    Comment

    • Potsataja
      õilishing
      • Oct 2008
      • 5270

      #452
      Re: Plirts-Plärts käes on Märts ehk Märtsi Offtopic

      Algselt postitas harryahven Vaata postitust
      Ei ole counterit, lastehaigla kontole saab raha kanda tema tarvis ja täna öeldi, et 40k kantud juba

      Mõnel heategevusfondil ei lähe annetatud raha vahendamise peale suurt midagi. Teisel kulub selleks ligi pool annetajatelt saadud rahast.


      Kui Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastefondi administreerimiskulud on 33%+ ja raha kogutakse vannitoa jaoks, siis on üliväike tõenäosus, et poisike sealt poolt mingit 40k summat näeb. Netis levib ka vanaema konto.

      Comment

      • Looper
        Grinder
        • May 2013
        • 576

        #453
        Re: Plirts-Plärts käes on Märts ehk Märtsi Offtopic

        Algselt postitas vapsik Vaata postitust
        Ise pole teinud, aga teooriaga olen veits tutvunud.

        Kui tulud väiksemad, siis ka tulem väiksem ning maksud selle arvel väiksemad. Minu teada sularaha tehingud peaks ka kõik juba kirjas olema ja dokumentaalselt tõestavad olema. Maksuamet pole ka päris eile sündinud ja kui mingid kulutused on tehtud, siis obv peaks ka mingit tulu teenima. Neil ju andmed teiste samal alal tegutsevate FIEde kohta ning umbes on teada, mis suurusjärku tulud ja kulud võiks jääda ning kui asi paistab kahtlane, siis tuleks ka kontrollima.
        See võrdlus teiste sarnaste aladel tegutsevate FIEdega tulude ja kulude kohta on jama, kuna tööl käijakse erinevalt. Mõni käib 2 päeva nädalas ja on ka neid kes 5 päeva nädalas platsis on ning klientide arv on ka kindlasti väga erinev. Siis on ka salongi rendi hinnad erinevad jne.

        Ühesõnaga tegime ära selles ära ja jätsime asja plusspoole peale.

        Eks paistab kas meeldib neile see või mitte.

        Comment

        • Potsataja
          õilishing
          • Oct 2008
          • 5270

          #454
          Re: Plirts-Plärts käes on Märts ehk Märtsi Offtopic

          Algselt postitas vapsik Vaata postitust
          Ise pole teinud, aga teooriaga olen veits tutvunud.

          Kui tulud väiksemad, siis ka tulem väiksem ning maksud selle arvel väiksemad. Minu teada sularaha tehingud peaks ka kõik juba kirjas olema ja dokumentaalselt tõestavad olema. Maksuamet pole ka päris eile sündinud ja kui mingid kulutused on tehtud, siis obv peaks ka mingit tulu teenima. Neil ju andmed teiste samal alal tegutsevate FIEde kohta ning umbes on teada, mis suurusjärku tulud ja kulud võiks jääda ning kui asi paistab kahtlane, siis tuleks ka kontrollima.
          Sa ju Rakverest pärit, seega peaksid tegelikult teadma, kuidas asjad käivad.

          Meil on põhimõtteliselt pool maakonda ühest firmast paari aastakümne jooksul läbi käinud ja ümbrikupalka saanud ja ülejäänud pool on sellest teadlikud, aga maksuamet on nagu eile sündinud.

          Comment

          • VisaHing
            mees nagu orkester
            • Dec 2009
            • 6718

            #455
            Re: Plirts-Plärts käes on Märts ehk Märtsi Offtopic

            Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
            http://ekspress.delfi.ee/news/paevau....d?id=66524374

            Kui Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastefondi administreerimiskulud on 33%+ ja raha kogutakse vannitoa jaoks, siis on üliväike tõenäosus, et poisike sealt poolt mingit 40k summat näeb. Netis levib ka vanaema konto.
            Pakun nüüd puusalt aga eeldatavasti on selle poisi lugu päevakajas nädal, no vb 2 maksimaalselt. Siis hakkab asi äravajuma ja enam nö annetusi peale ei pritsi ehk alguses maavärin ja siis väiksed järeltõuked lihtsalt.

            Point selles, et kas siis selle nädal-2 eest, mil annetusi peale sajab võtavad haiglad siis tõesti selle 35% endale, et katta admin. kulusid?

            Comment

            • Potsataja
              õilishing
              • Oct 2008
              • 5270

              #456
              Re: Plirts-Plärts käes on Märts ehk Märtsi Offtopic

              Detsember on jae- ja hulgikaubanduses kõige kõvem kuu ning jaanuar ja veebruar kõige viletsamad. Kas on võimalik võtta detsembri tulu ja "unustada" teoreetiline jaanuari ja veebruari miinus? Lisaks peavad üksikud müügihitid paraku kandma ka paljude miinusesse jäänud toodete kahjumi.

              Comment

              • VisaHing
                mees nagu orkester
                • Dec 2009
                • 6718

                #457
                Re: Plirts-Plärts käes on Märts ehk Märtsi Offtopic

                Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                Detsember on jae- ja hulgikaubanduses kõige kõvem kuu ning jaanuar ja veebruar kõige viletsamad. Kas on võimalik võtta detsembri tulu ja "unustada" teoreetiline jaanuari ja veebruari miinus? Lisaks peavad üksikud müügihitid paraku kandma ka paljude miinusesse jäänud toodete kahjumi.
                nojamh kui vaadata listi, siis pigem tundub, et kes röövib kes ei röövi.

                SA Bronšteinide Pere Heategevusfond
                2012 tulud 98 900
                Administreerimiskulud 334

                Tundub nagu mõistslik.

                Aa eks seal ole prolly 100 nüanssi ja prolly kellegi liisinguid ikkagi tampitakse kinni ka, who knows =(

                Comment

                • privador
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 3951

                  #458
                  Re: Plirts-Plärts käes on Märts ehk Märtsi Offtopic

                  Ma ei saa aru, mis fucking adm kulud. Selleks on vaja üks inimene, kes annetustega tegeleks-tema palgafond+veel midagi.

                  Pealtnägijat ka vaatasin. Olympicu diilerist Evgenist kahju sümpaatne diiler. Swed(kel miljardid kasumid) sisuliselt pressis laenu peale, brem vahendajana pani pool raha tasku ja majaelanikud visati tanki. Okse tuleb suhu, kuidas eestis kauboikapitalismi viljeletakse

                  Comment

                  • Looper
                    Grinder
                    • May 2013
                    • 576

                    #459
                    Re: Plirts-Plärts käes on Märts ehk Märtsi Offtopic

                    Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                    Sa ju Rakverest pärit, seega peaksid tegelikult teadma, kuidas asjad käivad.

                    Meil on põhimõtteliselt pool maakonda ühest firmast paari aastakümne jooksul läbi käinud ja ümbrikupalka saanud ja ülejäänud pool on sellest teadlikud, aga maksuamet on nagu eile sündinud.
                    Sa töötad Grossi Tootmises? :D

                    Comment

                    • Looper
                      Grinder
                      • May 2013
                      • 576

                      #460
                      Re: Plirts-Plärts käes on Märts ehk Märtsi Offtopic

                      Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                      Sa ju Rakverest pärit, seega peaksid tegelikult teadma, kuidas asjad käivad.

                      Meil on põhimõtteliselt pool maakonda ühest firmast paari aastakümne jooksul läbi käinud ja ümbrikupalka saanud ja ülejäänud pool on sellest teadlikud, aga maksuamet on nagu eile sündinud.
                      Sa töötad Grossi Tootmises? :D

                      Comment

                      • VisaHing
                        mees nagu orkester
                        • Dec 2009
                        • 6718

                        #461
                        Re: Plirts-Plärts käes on Märts ehk Märtsi Offtopic

                        Aga muidu selle poisi teemadel edasi. Siin on informatsioon ja pangalingid, kes otse tahavad toetada või niisama teemaga kursis olla.
                        Last edited by VisaHing; 26.03.14, 21:06.

                        Comment

                        • virukunn
                          Pokkerihai
                          • Jul 2010
                          • 2036

                          #462
                          Re: Plirts-Plärts käes on Märts ehk Märtsi Offtopic

                          Algselt postitas privador Vaata postitust

                          Pealtnägijat ka vaatasin. Olympicu diilerist Evgenist kahju sümpaatne diiler. Swed(kel miljardid kasumid) sisuliselt pressis laenu peale, brem vahendajana pani pool raha tasku ja majaelanikud visati tanki. Okse tuleb suhu, kuidas eestis kauboikapitalismi viljeletakse
                          Ei jäänud küll sellist muljet, et swed pressis. Brem korjas allkirju ju suvalistel alustel.

                          Comment

                          • Ints
                            Vana Tegija
                            • Nov 2010
                            • 1216

                            #463
                            Re: Plirts-Plärts käes on Märts ehk Märtsi Offtopic

                            Comment

                            • pikk28
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 6695

                              #464
                              Re: Plirts-Plärts käes on Märts ehk Märtsi Offtopic

                              mitte pere 3k, vaid inimene 3k imo. Pere ikka 6k, siis võid lubada endal 1k laenu maksta.

                              Comment

                              • alaska
                                forever
                                • Oct 2008
                                • 6599

                                #465
                                Re: Plirts-Plärts käes on Märts ehk Märtsi Offtopic

                                Pere peale ikka.

                                Comment

                                Working...