Re: Plirts-Plärts käes on Märts ehk Märtsi Offtopic
ja see on netopalk, mis teeb brutoks ehk 3k+
jube palju on müügis maju, kus on lahku mindud ja hulbitakse samat laenu...
ja see on netopalk, mis teeb brutoks ehk 3k+
Pere peale ikka.


Comment