Re: Plirts-Plärts käes on Märts ehk Märtsi Offtopic
Ise pole teinud, aga teooriaga olen veits tutvunud.
Kui tulud väiksemad, siis ka tulem väiksem ning maksud selle arvel väiksemad. Minu teada sularaha tehingud peaks ka kõik juba kirjas olema ja dokumentaalselt tõestavad olema. Maksuamet pole ka päris eile sündinud ja kui mingid kulutused on tehtud, siis obv peaks ka mingit tulu teenima. Neil ju andmed teiste samal alal tegutsevate FIEde kohta ning umbes on teada, mis suurusjärku tulud ja kulud võiks jääda ning kui asi paistab kahtlane, siis tuleks ka kontrollima.
Algselt postitas Looper
Vaata postitust
Kui tulud väiksemad, siis ka tulem väiksem ning maksud selle arvel väiksemad. Minu teada sularaha tehingud peaks ka kõik juba kirjas olema ja dokumentaalselt tõestavad olema. Maksuamet pole ka päris eile sündinud ja kui mingid kulutused on tehtud, siis obv peaks ka mingit tulu teenima. Neil ju andmed teiste samal alal tegutsevate FIEde kohta ning umbes on teada, mis suurusjärku tulud ja kulud võiks jääda ning kui asi paistab kahtlane, siis tuleks ka kontrollima.
Comment