Plirts-Plärts käes on Märts ehk Märtsi Offtopic

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • VisaHing
    mees nagu orkester
    • Dec 2009
    • 6718

    #331
    Re: Plirts-Plärts käes on Märts ehk Märtsi Offtopic

    Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
    oled sa tallinnas?
    ah nvm :D

    Comment

    • rahvavaenlane
      Klubi Liige
      • Dec 2009
      • 3040

      #332
      Re: Plirts-Plärts käes on Märts ehk Märtsi Offtopic

      Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
      ah nvm :D

      kui pole siis unista emmast edasi

      Comment

      • rahvavaenlane
        Klubi Liige
        • Dec 2009
        • 3040

        #333
        Re: Plirts-Plärts käes on Märts ehk Märtsi Offtopic

        kes peale mind järgmisena postitab, tunnistab ennast homoks.

        Comment

        • qbj0hn
          Auk on auk. FAKT!
          • Nov 2008
          • 7091

          #334
          Re: Plirts-Plärts käes on Märts ehk Märtsi Offtopic

          Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
          kes peale mind järgmisena postitab, tunnistab ennast homoks.

          Comment

          • rahvavaenlane
            Klubi Liige
            • Dec 2009
            • 3040

            #335
            Re: Plirts-Plärts käes on Märts ehk Märtsi Offtopic

            selge. qb on lilla. seda poleks aimanudki

            Comment

            • qbj0hn
              Auk on auk. FAKT!
              • Nov 2008
              • 7091

              #336
              Re: Plirts-Plärts käes on Märts ehk Märtsi Offtopic

              Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
              selge. qb on lilla. seda poleks aimanudki
              no homo
              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

              Comment

              • Potsataja
                õilishing
                • Oct 2008
                • 5270

                #337
                Re: Plirts-Plärts käes on Märts ehk Märtsi Offtopic

                Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
                kes aitaks ära juua kogu alkoholi mille ma täna hommikul meeltesegadusehoos kuskilt minule tundmatust kohast kokku ostsin.
                Tead, ma kohe mõtlesin sinu peale, kui Tallinnas haiglas olin. Kaks nädalat jäid hiljaks, muidu oleks peale õhtuseid protseduure sinu juurde jooma tulnud.

                Muidu olen minevikus haiglast kaks korda nö. jooksus käinud. Ühel korral maabusin kell 01.00 ja teisel peale kolme. Seekord oleks vist pikemalt läinud.

                Comment

                • rahvavaenlane
                  Klubi Liige
                  • Dec 2009
                  • 3040

                  #338
                  Re: Plirts-Plärts käes on Märts ehk Märtsi Offtopic

                  Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                  Tead, ma kohe mõtlesin sinu peale, kui Tallinnas haiglas olin. Kaks nädalat jäid hiljaks, muidu oleks peale õhtuseid protseduure sinu juurde jooma tulnud.

                  Muidu olen minevikus haiglast kaks korda nö. jooksus käinud. Ühel korral maabusin kell 01.00 ja teisel peale kolme. Seekord oleks vist pikemalt läinud.

                  järgmine kord tuled, siis anna ette teada. aga aprillis olen üsna palju belgias.

                  Comment

                  • hotcocacola
                    HTCCACLA
                    • Oct 2008
                    • 14473

                    #339
                    Re: Plirts-Plärts käes on Märts ehk Märtsi Offtopic

                    Algselt postitas ranka Vaata postitust
                    IMO SkyScanner on overrated või olen downswingis. Kui olen kuskile lennanud, siis olen alati SkyScanneriga üle lasknud ja leidnud näiteks 79 naelase pileti. Kui lähen otse lennufirma kodulehele, siis saan tunduvalt soodsamalt.

                    Kasutegur on see, et sealt saab panna suvalise lennujaama suvalisse kohta ning leiab enamus pakkujaid, kes antud sihtpunkti reise pakuvad ja siis edasi ise manuaalselt üle käia. Ei pea huupi hakkama otsima.

                    Täpselt sama on muude vahendusfirmadega. Ei ole elus mitte ühtegi kasutanud, sest alati on imelikud hinnad. Võib-olla Euroopast to X punkti on kasu, aga Aasias ma ei ole seda täheldanud.

                    EDIT: Hotellide jaoks ma olen kasutanud alati Agodat. See pigem vist Aasia kui Euroopa teema ning kui oled usin reisija, siis hiljem punktide vahetamisel saad mõned päevad hotelle tasuta. Just käisin Cambodias tasuta hotellis elamas :)

                    EDIT2: Kuigi ka hotellide bookimisel on sama teema. Et ise otsides saab siiski odavamalt, aga hotellliga ei viitsi jännata kirjade saatmisega või koha peale minnes, kus saad alati odavamaks tingida kui bookingu sait pakub.
                    Trivago.co.uk hõlmab Agodat ja teisi suuri bookingsaite. Ma ei tea ühtegi teist nii suurt ja võimsat bookingsaiti.

                    Ja ma usun, et oled downswingis. Üldiselt Skyscanner näitab väga häid pakkumisi, kuid alati leidub erandeid ala lennufirma kodulehel olev hind on madalam.
                    Inimene, kes long-termis bookib kõik lennud ja hotellid läbi ametliku kodulehe, siis ta kaotab kindlasti (aga tema süda on rahulikum, sest raha läheb otse korraldajale, mitte vahendajale).

                    Standard affiliation teema..:)

                    Tubli reisihuviline vaatab erinevate saitide hindasid ja bookib endale kõige sobivama. Aasta jooksul võid säästa sadu või lausa tuhandeid eurosid.
                    Last edited by hotcocacola; 23.03.14, 17:55.

                    Comment

                    • Potsataja
                      õilishing
                      • Oct 2008
                      • 5270

                      #340
                      Re: Plirts-Plärts käes on Märts ehk Märtsi Offtopic

                      Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
                      järgmine kord tuled, siis anna ette teada. aga aprillis olen üsna palju belgias.
                      Enne haiglasse jõudmist olin ma omadega nii läbi, et ei suutnud isegi midagi arvutisse tõmmata haiglas vaatamiseks. Kolm korda kukkusin kokku ja kaks korda käis kiirabi. Esimene kord tehti tagumikku mingi süst ja tõmmati tuld. Teine kord viidi kohalikku haiglasse ja saadeti peale analüüse EMO-st koju. Pohhui, et üks konkreetne analüüsitulemus oli normaalsest 3x kõrgem, helistagu ma ise Tallinna ja vaadaku kuidas sinna saan. Kahju kohe neist normaalsetest inimestest (keda mina ei ole), kes Tallinnast ja Tartust kaugel elavad ja kohaliku meditsiinisüsteemi ohvriks sattuvad.

                      Tallinnas sõimas arst esimese asjana mul obv näo täis.

                      Comment

                      • rahvavaenlane
                        Klubi Liige
                        • Dec 2009
                        • 3040

                        #341
                        Re: Plirts-Plärts käes on Märts ehk Märtsi Offtopic

                        ot, aga mis sul siis tervisega üldse on? samas kui ei taha avalikult rääkida, siis igno.

                        Comment

                        • Potsataja
                          õilishing
                          • Oct 2008
                          • 5270

                          #342
                          Re: Plirts-Plärts käes on Märts ehk Märtsi Offtopic

                          Kui kunagi koos jooma sattume või lihtsalt kohtume, siis saad soovi korral teada.

                          Comment

                          • rahvavaenlane
                            Klubi Liige
                            • Dec 2009
                            • 3040

                            #343
                            Re: Plirts-Plärts käes on Märts ehk Märtsi Offtopic

                            saame siis kokku. aga anna ette teada millal tln. korra olen ka narva minemas, elad ka vist selle tee peal, võiks ka läbi tulla ja juhtme umbe tõmmata.

                            Comment

                            • rasmer
                              Vana Tegija
                              • Oct 2009
                              • 1306

                              #344
                              Re: Plirts-Plärts käes on Märts ehk Märtsi Offtopic

                              Pisar tuleb silma lugedes kuidas foorum viib erinevaid inimesi kokku.

                              Comment

                              • rahvavaenlane
                                Klubi Liige
                                • Dec 2009
                                • 3040

                                #345
                                Re: Plirts-Plärts käes on Märts ehk Märtsi Offtopic

                                Algselt postitas rasmer Vaata postitust
                                Pisar tuleb silma lugedes kuidas foorum viib erinevaid inimesi kokk

                                ah, mis sa lorad

                                Comment

                                Working...