Plirts-Plärts käes on Märts ehk Märtsi Offtopic

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • MartinGarcia
    Grinder
    • Nov 2009
    • 517

    #316
    Re: Plirts-Plärts käes on Märts ehk Märtsi Offtopic

    Algselt postitas IsandJoberst Vaata postitust
    Keegi oskab soovitada lehekülge kust saaks vaadata last minute lende ilma, et peaks sisestama destinationi? Ehk siis sisestad stardi kohaks Tallinn ning pakub täna/homme/ülehomme... nö. viimase hetke pakkumisi erinevatesse kohtadesse.
    Puusalt tulistan, et Coca vb asjaga kursis

    Comment

    • Romka
      Pokkerihai
      • Mar 2009
      • 1544

      #317
      Re: Plirts-Plärts käes on Märts ehk Märtsi Offtopic

      Comment

      • Codecci
        Luuramas Naisteturniire
        • Nov 2008
        • 7574

        #318
        Re: Plirts-Plärts käes on Märts ehk Märtsi Offtopic

        Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
        Kellegil on siin kogemust välismaale elama minekuga ja seal nullist alustamisega? Kui, siis millised kogemused ja millistes tingimustes on olnud?
        http://forumserver.twoplustwo.com/79...your-life-787/

        Comment

        • hotcocacola
          HTCCACLA
          • Oct 2008
          • 14473

          #319
          Re: Plirts-Plärts käes on Märts ehk Märtsi Offtopic

          Algselt postitas IsandJoberst Vaata postitust
          Keegi oskab soovitada lehekülge kust saaks vaadata last minute lende ilma, et peaks sisestama destinationi? Ehk siis sisestad stardi kohaks Tallinn ning pakub täna/homme/ülehomme... nö. viimase hetke pakkumisi erinevatesse kohtadesse.
          Hmm...kui sa mõtled viimase hetke lende (ala Tln-London; Tln-Oslo; Tln-Moskva; Tln-Peking jne), siis sellist saiti ma ei tea, ma arvan, et selliseid ei eksisteeri, sest viimase hetke lennupiletid on pea alati kõige kallimad.

          Kui sa mõtled paketireise, siis äkki on abiks http://www.lastminute.ee/ ? Võid Novatoursi ja teiste reisikorraldajate lehti ka kammida.

          Abiks:

          Lennupiletite bronnimine:
          1. http://www.skyscanner.net/
          2. http://www.dohop.com/
          3. http://lennupiletid.lennujaam.ee/et/index.php

          Hotellide bronnimine:
          1. http://www.trivago.co.uk
          2. http://www.skyscanner.net/hotels.html
          3. Kuid enne hotelli bookimist vaata ka Hotelli enda kodulehte. Vahest harva on sealsed hinnad isegi soodsamad, kui bookingsaitide omad.

          Info ja odavad pakkumised:
          1. http://trip.ee/
          2. http://www.holidaypirates.com/
          3. https://www.skypicker.com/ - ODAVLENNUFIRMADE hinnad/graafikud jne.

          NB!
          1. Ära booki lendu läbi lennufirma kodulehe. Eelnevalt vaata http://www.skyscanner.net või mõnda teist bookingsaiti.

          2. Hotelli bronnimiseks ära kasuta http://www.hotels.com ja http://www.booking.com lehte. Jah, need on maailma suurimad hotellide bookingsaidid, kuid minu kogemus on näidanud, et teised lehed kuvavad kindlasti odavama hinna, kuid mitte alati. Kasuta http://www.trivago.co.uk lehte, see kuvab erinevate bookingsaitide hinnad ning näed millises on kõige odavam hind.
          Last edited by hotcocacola; 23.03.14, 00:32.

          Comment

          • rollkopter
            Grinder
            • Oct 2011
            • 501

            #320
            Re: Plirts-Plärts käes on Märts ehk Märtsi Offtopic

            tänud cocale hea info eest

            Comment

            • Oliverk
              Moderaator
              • Nov 2008
              • 3016

              #321
              Re: Plirts-Plärts käes on Märts ehk Märtsi Offtopic

              Lendude jaoks on oma saidid olemas küll Näiteks http://www.aurinkomatkat.fi/akkilahdot ja sealt valid pelkkä lentot. Üks soome site oli veel kus lennud olid aga hetkel ei leia üles.

              See koht ka http://www.lentodiilit.fi/

              Comment

              • IsandJoberst
                Õpihimuline Mängur
                • Dec 2008
                • 326

                #322
                Re: Plirts-Plärts käes on Märts ehk Märtsi Offtopic

                Tänud info eest!

                Comment

                • alaska
                  forever
                  • Oct 2008
                  • 6599

                  #323
                  Re: Plirts-Plärts käes on Märts ehk Märtsi Offtopic

                  Algselt postitas IsandJoberst Vaata postitust
                  Keegi oskab soovitada lehekülge kust saaks vaadata last minute lende ilma, et peaks sisestama destinationi? Ehk siis sisestad stardi kohaks Tallinn ning pakub täna/homme/ülehomme... nö. viimase hetke pakkumisi erinevatesse kohtadesse.
                  We search hundreds of travel sites at once to find the cheapest flights for you.

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #324
                    Re: Plirts-Plärts käes on Märts ehk Märtsi Offtopic

                    Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                    Hmm...kui sa mõtled viimase hetke lende (ala Tln-London; Tln-Oslo; Tln-Moskva; Tln-Peking jne), siis sellist saiti ma ei tea, ma arvan, et selliseid ei eksisteeri, sest viimase hetke lennupiletid on pea alati kõige kallimad.

                    Kui sa mõtled paketireise, siis äkki on abiks http://www.lastminute.ee/ ? Võid Novatoursi ja teiste reisikorraldajate lehti ka kammida.

                    Abiks:

                    Lennupiletite bronnimine:
                    1. http://www.skyscanner.net/
                    2. http://www.dohop.com/
                    3. http://lennupiletid.lennujaam.ee/et/index.php

                    Hotellide bronnimine:
                    1. http://www.trivago.co.uk
                    2. http://www.skyscanner.net/hotels.html
                    3. Kuid enne hotelli bookimist vaata ka Hotelli enda kodulehte. Vahest harva on sealsed hinnad isegi soodsamad, kui bookingsaitide omad.

                    Info ja odavad pakkumised:
                    1. http://trip.ee/
                    2. http://www.holidaypirates.com/
                    3. https://www.skypicker.com/ - ODAVLENNUFIRMADE hinnad/graafikud jne.

                    NB!
                    1. Ära booki lendu läbi lennufirma kodulehe. Eelnevalt vaata http://www.skyscanner.net või mõnda teist bookingsaiti.

                    2. Hotelli bronnimiseks ära kasuta http://www.hotels.com ja http://www.booking.com lehte. Jah, need on maailma suurimad hotellide bookingsaidid, kuid minu kogemus on näidanud, et teised lehed kuvavad kindlasti odavama hinna, kuid mitte alati. Kasuta http://www.trivago.co.uk lehte, see kuvab erinevate bookingsaitide hinnad ning näed millises on kõige odavam hind.
                    IMO SkyScanner on overrated või olen downswingis. Kui olen kuskile lennanud, siis olen alati SkyScanneriga üle lasknud ja leidnud näiteks 79 naelase pileti. Kui lähen otse lennufirma kodulehele, siis saan tunduvalt soodsamalt.

                    Kasutegur on see, et sealt saab panna suvalise lennujaama suvalisse kohta ning leiab enamus pakkujaid, kes antud sihtpunkti reise pakuvad ja siis edasi ise manuaalselt üle käia. Ei pea huupi hakkama otsima.

                    Täpselt sama on muude vahendusfirmadega. Ei ole elus mitte ühtegi kasutanud, sest alati on imelikud hinnad. Võib-olla Euroopast to X punkti on kasu, aga Aasias ma ei ole seda täheldanud.

                    EDIT: Hotellide jaoks ma olen kasutanud alati Agodat. See pigem vist Aasia kui Euroopa teema ning kui oled usin reisija, siis hiljem punktide vahetamisel saad mõned päevad hotelle tasuta. Just käisin Cambodias tasuta hotellis elamas :)

                    EDIT2: Kuigi ka hotellide bookimisel on sama teema. Et ise otsides saab siiski odavamalt, aga hotellliga ei viitsi jännata kirjade saatmisega või koha peale minnes, kus saad alati odavamaks tingida kui bookingu sait pakub.

                    Comment

                    • rahvavaenlane
                      Klubi Liige
                      • Dec 2009
                      • 3040

                      #325
                      Re: Plirts-Plärts käes on Märts ehk Märtsi Offtopic

                      viimati ostsin läbi skyscanneri tln-brx luhfthansaga. sain 144 euriga. kodukal oli 200+. mis teema om ma ei tea.

                      Comment

                      • rahvavaenlane
                        Klubi Liige
                        • Dec 2009
                        • 3040

                        #326
                        Re: Plirts-Plärts käes on Märts ehk Märtsi Offtopic

                        praegu tshekkasin skyscannerit. kas seal on paari ndl jooksul mingi muutus toimunud või on asi setingutes. panin sihtkoha ja n'itab ainult ühte pakkumist.

                        Comment

                        • rahvavaenlane
                          Klubi Liige
                          • Dec 2009
                          • 3040

                          #327
                          Re: Plirts-Plärts käes on Märts ehk Märtsi Offtopic

                          kes aitaks ära juua kogu alkoholi mille ma täna hommikul meeltesegadusehoos kuskilt minule tundmatust kohast kokku ostsin.

                          Comment

                          • VisaHing
                            mees nagu orkester
                            • Dec 2009
                            • 6718

                            #328
                            Re: Plirts-Plärts käes on Märts ehk Märtsi Offtopic

                            Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
                            kes aitaks ära juua kogu alkoholi mille ma täna hommikul meeltesegadusehoos kuskilt minule tundmatust kohast kokku ostsin.
                            Kuule ma liituks küll heameelega. Kus kandis härra elab?

                            Comment

                            • rahvavaenlane
                              Klubi Liige
                              • Dec 2009
                              • 3040

                              #329
                              Re: Plirts-Plärts käes on Märts ehk Märtsi Offtopic

                              Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                              Kuule ma liituks küll heameelega. Kus kandis härra elab?

                              elan kus ma elan. aga hetkel olen kuskil maardu ja lasnamäe vahepeal.

                              Comment

                              • rahvavaenlane
                                Klubi Liige
                                • Dec 2009
                                • 3040

                                #330
                                Re: Plirts-Plärts käes on Märts ehk Märtsi Offtopic

                                oled sa tallinnas?

                                Comment

                                Working...