Plirts-Plärts käes on Märts ehk Märtsi Offtopic

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • VisaHing
    mees nagu orkester
    • Dec 2009
    • 6718

    #286
    Re: Plirts-Plärts käes on Märts ehk Märtsi Offtopic

    Algselt postitas MartinGarcia Vaata postitust
    Visahing, kas sa istud 24/7 arvuti taga ? PP foorumis refresh igal teemal peal ? Sul ju naine ka, kui ma ei eksi ? Mis ta asjast arvab ? No offence
    Nii tore, et sa minust rohkem tead kui mina ise. No offence jah aga naist pole, 24/7 arvuti taga ei istu. Lihtsalt kui istun, siis tsekin pokkeriprod ka üle ja vaatan kus annab midagi toota. Meil q_q-ga challange, et kes aasta lõpuks rohkem poste teeb saab Emma-ga kohtingule.

    Kui minust veel tahad teada siis kohustuslik oleks facebookis sõbraks enne lisada. Viisakalt end tutvustada ja siis vaatame mis saab.
    Last edited by VisaHing; 20.03.14, 20:16.

    Comment

    • q_q
      dibs esimesele naisele, kes siia satub
      • Jan 2011
      • 6303

      #287
      Re: Plirts-Plärts käes on Märts ehk Märtsi Offtopic

      Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
      Nii tore, et sa minust rohkem tead kui mina ise. No offence jah aga naist pole, 24/7 arvuti taga ei istu. Lihtsalt kui istun, siis tsekin pokkeriprod ka üle ja vaatan kus annab midagi toota. Meil q_q-ga challange, et kes aasta lõpuks rohkem poste teeb saab Emma-ga kohtingule.

      Kui minust veel tahad teada siis kohustuslik oleks facebookis sõbraks enne lisada. Viisakalt end tutvustada ja siis vaatame mis saab.
      ?

      Comment

      • VisaHing
        mees nagu orkester
        • Dec 2009
        • 6718

        #288
        Re: Plirts-Plärts käes on Märts ehk Märtsi Offtopic

        Algselt postitas q_q Vaata postitust
        ?
        Aa ilmselt Emma unustas sulle edasi öelda ://

        Comment

        • q_q
          dibs esimesele naisele, kes siia satub
          • Jan 2011
          • 6303

          #289
          Re: Plirts-Plärts käes on Märts ehk Märtsi Offtopic

          Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
          Aa ilmselt Emma unustas sulle edasi öelda ://
          ?

          Comment

          • Dzuu
            Õpihimuline Mängur
            • Oct 2008
            • 445

            #290
            Re: Plirts-Plärts käes on Märts ehk Märtsi Offtopic

            Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
            Kellegil on siin kogemust välismaale elama minekuga ja seal nullist alustamisega? Kui, siis millised kogemused ja millistes tingimustes on olnud?
            Olemas x 2 - Millegile ei saa kindel olla, algus on alati pask, lõpuks läheb alati paremaks. Kõige tiltivam asi,vähemalt minu jaoks - elementaarsete tarbeesemete ostmine( soola topsid, noad/kahvlid, tolmuimeja etc.), ilma milleta ei saa, aga mis on alati selline nõme väljaminek, lol.

            Comment

            • alaska
              forever
              • Oct 2008
              • 6599

              #291
              Re: Plirts-Plärts käes on Märts ehk Märtsi Offtopic

              Naine tellis just testimiseks hiinast kella, selline väike ilus vidin, mingi 6€ vist, paar kuud ootas, nüüd jõudis kohale, kell samasugune ilus väike vidin, aga lisaks suur GUCCI kiri keset sihverplaati, mida pildil polnud.

              Comment

              • timz0333
                Pokkeritark
                • Mar 2009
                • 6322

                #292
                Re: Plirts-Plärts käes on Märts ehk Märtsi Offtopic

                Algselt postitas alaska Vaata postitust
                Naine tellis just testimiseks hiinast kella, selline väike ilus vidin, mingi 6€ vist, paar kuud ootas, nüüd jõudis kohale, kell samasugune ilus väike vidin, aga lisaks suur GUCCI kiri keset sihverplaati, mida pildil polnud.
                Sai rohkem kui ootas.

                Comment

                • alaska
                  forever
                  • Oct 2008
                  • 6599

                  #293
                  Re: Plirts-Plärts käes on Märts ehk Märtsi Offtopic

                  Seda minagi räägin talle.

                  Comment

                  • ropka11
                    Vana Tegija
                    • Oct 2008
                    • 1008

                    #294
                    Re: Plirts-Plärts käes on Märts ehk Märtsi Offtopic

                    Keegi läheb vaatama-NAHAST POKKERIZETOONID-

                    Comment

                    • Emma
                      Grinder
                      • Mar 2013
                      • 529

                      #295
                      Re: Plirts-Plärts käes on Märts ehk Märtsi Offtopic

                      Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                      Aa ilmselt Emma unustas sulle edasi öelda ://
                      Sulle vist unustati edasi öelda, et meil ammu teineteise emade sünnadel käidud ja värki. Sorri

                      Comment

                      • VisaHing
                        mees nagu orkester
                        • Dec 2009
                        • 6718

                        #296
                        Re: Plirts-Plärts käes on Märts ehk Märtsi Offtopic

                        Algselt postitas Emma Vaata postitust
                        Sulle vist unustati edasi öelda, et meil ammu teineteise emade sünnadel käidud ja värki. Sorri

                        Comment

                        • Kakahirmutis
                          🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                          • Oct 2010
                          • 7079

                          #297
                          Re: Plirts-Plärts käes on Märts ehk Märtsi Offtopic

                          Mingi Glee club käib siin v

                          Comment

                          • kardaanirist
                            Pokkerihai
                            • Nov 2009
                            • 3675

                            #298
                            Re: Plirts-Plärts käes on Märts ehk Märtsi Offtopic

                            Algselt postitas kardaanirist
                            koolis vaja teha mini-research. kui vähegi on viitsimist, siis palun vastake antud inglise keelsele küsimustikule. võtab aega maksimum kolm-neli minutit. NB! palun täita inimestel, kes antud hetkel haridust omandamas, sest küsimustiku eesmärk on koguda vastuseid õpilastelt. aitäh!



                            11. küsimuses vastake ainult ühele. ma kogemata valinud vale formi ja saab mitu tükki valida. tänud.
                            shameless bump. mõningaid vastuseid oleks veel tarvis. tänud.

                            Comment

                            • Codecci
                              Luuramas Naisteturniire
                              • Nov 2008
                              • 7574

                              #299
                              Re: Plirts-Plärts käes on Märts ehk Märtsi Offtopic

                              Kuidas te seda Amazoni Eestist kasutate? www.amazon.co.uk?

                              Üritasin just paar väikest asja tellida, tahavad Postage & Packing eest £36.11, standard või mingi kala sees?

                              Comment

                              • estdonk
                                Õpihimuline Mängur
                                • Sep 2011
                                • 450

                                #300
                                Re: Plirts-Plärts käes on Märts ehk Märtsi Offtopic

                                võib olla küll täitsa nii. enamasti kui amazon ise müüb siis on odavam, aga seal teisi müüjaid ka kes võtavad vahel päris palju.
                                Ära siis unusta Starsist amazon.co.uk voucherit osta.

                                Comment

                                Working...