Re: Plirts-Plärts käes on Märts ehk Märtsi Offtopic
Nii tore, et sa minust rohkem tead kui mina ise. No offence jah aga naist pole, 24/7 arvuti taga ei istu. Lihtsalt kui istun, siis tsekin pokkeriprod ka üle ja vaatan kus annab midagi toota. Meil q_q-ga challange, et kes aasta lõpuks rohkem poste teeb saab Emma-ga kohtingule.
Kui minust veel tahad teada siis kohustuslik oleks facebookis sõbraks enne lisada. Viisakalt end tutvustada ja siis vaatame mis saab.
Algselt postitas MartinGarcia
Vaata postitust
Kui minust veel tahad teada siis kohustuslik oleks facebookis sõbraks enne lisada. Viisakalt end tutvustada ja siis vaatame mis saab.
Comment