Ukraina okupeerimine

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • rahvavaenlane
    Klubi Liige
    • Dec 2009
    • 3040

    #436
    Re: Ukraina okupeerimine

    päris lahe, aga aastad ei jookse sünkroonselt.

    Comment

    • lambitont
      Vana Tegija
      • Jun 2011
      • 1095

      #437
      Re: Ukraina okupeerimine

      tunnistan, mul on parakad. keegi võiks kirjutada hea rahustava posti :)

      Comment

      • rahvavaenlane
        Klubi Liige
        • Dec 2009
        • 3040

        #438
        Re: Ukraina okupeerimine

        rahu, esialgu läheb ainult ida-virumaa. on väga väike tõenäosus, et pärnuni jõuavad nad alles siis kui su lapsed juba suured on. aga see tõenäosus on siiski olemas, nii, et pea püsti!

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #439
          Re: Ukraina okupeerimine

          Algselt postitas lambitont Vaata postitust
          tunnistan, mul on parakad. keegi võiks kirjutada hea rahustava posti :)
          Jõuan vist esimene mai tagasi Eestisse. See rahustab?

          Comment

          • ropka11
            Vana Tegija
            • Oct 2008
            • 1008

            #440
            Re: Ukraina okupeerimine

            Algselt postitas ranka Vaata postitust
            Jõuan vist esimene mai tagasi Eestisse. See rahustab?
            RANKA aka World Peace2 tule ara koju jah.

            Comment

            • peete82
              Vana Tegija
              • Jan 2010
              • 1310

              #441
              Re: Ukraina okupeerimine

              Algselt postitas Ambur99 Vaata postitust
              Silmaringi laiendamise eesmärgil! Pole ajaloolane, ei oska kommenteerida. Kas ka selliselt need piirid on läbi ajaloo kulgenud. Aga ajaloohuvilisele kindlasti soovitan pilgu peale visata! kellel ajaloo vastu huvi puudub, ära vaata!

              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
              1667 olevat Eesti juba Venemaa osa, nii et pole tõsiseltvõetav.

              Comment

              • rahvavaenlane
                Klubi Liige
                • Dec 2009
                • 3040

                #442
                Re: Ukraina okupeerimine

                narva läheb järgmisena. kurb, aga nii on.

                Comment

                • alaska
                  forever
                  • Oct 2008
                  • 6599

                  #443
                  Re: Ukraina okupeerimine

                  Prantsusmaa tarnib need ehitatavad sõjalaevad ikka venemaale. Kurb, aga nii on.

                  Comment

                  • rahvavaenlane
                    Klubi Liige
                    • Dec 2009
                    • 3040

                    #444
                    Re: Ukraina okupeerimine

                    kunagi ütles prantsusmaa president balti riikidele. et te lasksite mööda soodsa juhuse vait olla. kurb, aga nii oli.

                    Comment

                    • ziimukaz
                      Grinder
                      • Jan 2010
                      • 741

                      #445
                      Re: Ukraina okupeerimine

                      Miks vait olla? Umbes nagu põhikoolis üritasid tunni algul võimalikult madalat profiili hoida, et äkki siis õpetaja ei küsi sind? Päris sinisilmne loota, et Putin meid kahe silma vahele jätaks.

                      Comment

                      • rahvavaenlane
                        Klubi Liige
                        • Dec 2009
                        • 3040

                        #446
                        Re: Ukraina okupeerimine

                        seda küsi selle presidendi käest

                        Comment

                        • rahvavaenlane
                          Klubi Liige
                          • Dec 2009
                          • 3040

                          #447
                          Re: Ukraina okupeerimine

                          kui nii oleks, siis selle asja nimi oleks finlandiseerumine, my ass

                          Comment

                          • Romka
                            Pokkerihai
                            • Mar 2009
                            • 1544

                            #448
                            Re: Ukraina okupeerimine

                            Rahvavaenlane kas sul on lauda dimensioonid jälle?

                            Comment

                            • rahvavaenlane
                              Klubi Liige
                              • Dec 2009
                              • 3040

                              #449
                              Re: Ukraina okupeerimine

                              mis sa sellega silmas pead?

                              Comment

                              • rasmer
                                Vana Tegija
                                • Oct 2009
                                • 1306

                                #450
                                Re: Ukraina okupeerimine

                                Alustan etteruttavalt sellega, mida kirjutaksin muidu oma loo lõppu: artikli autor avaldab oma isiklikke, piltlikke ja hüpoteetilisi arvamusi ega väljenda nendega kellegi teise seisukohti.


                                Hannes Võrno kasutab pokkerit Ukraina olukorra ilmestamiseks. Ma ei ole kindel, et eriti töötab...

                                Comment

                                Working...