Ukraina okupeerimine

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kallekusta
    Grinder
    • May 2012
    • 603

    #286
    Re: Ukraina rahutused

    Vene uuema aja tehnika

    Comment

    • VisaHing
      mees nagu orkester
      • Dec 2009
      • 6718

      #287
      Re: Ukraina rahutused

      miks miks miks

      Comment

      • Vandalar
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 3577

        #288
        Re: Ukraina rahutused

        Comment

        • reggie
          Pokkerihai
          • Jun 2009
          • 1705

          #289
          Re: Ukraina rahutused

          Comment

          • elrosmeero
            FPP Pro
            • Jan 2011
            • 239

            #290
            Re: Ukraina rahutused

            ''Mr. Putin, how would you react to sanctions by EU ? ''

            Comment

            • Xavi
              Õpihimuline Mängur
              • Apr 2012
              • 346

              #291
              Re: Ukraina rahutused

              good one

              Comment

              • VisaHing
                mees nagu orkester
                • Dec 2009
                • 6718

                #292
                Re: Ukraina rahutused

                Kõik on rahulik,ärge muretsege.Nii räägivad uudised ja poliitikud.Valgjärvele pandi radar püsti igaaastaste õppuste käigus.Endistele kaitseväelastele saabuvad koju tähitud kirjad,kus kästakse telefon sees hoida ööpäevaringselt jne.Ei midagi ei toimu,kõik on rahulik.
                Delfis keegi kommenteeris nõnda. Mingi tõepõhi ka all sellel või?

                Comment

                • q_q
                  dibs esimesele naisele, kes siia satub
                  • Jan 2011
                  • 6303

                  #293
                  Re: Ukraina rahutused

                  Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                  Delfis keegi kommenteeris nõnda. Mingi tõepõhi ka all sellel või?
                  Sa tõesti arvad, et keegi läheks delfisse ja valetaks seal?

                  Comment

                  • Vandalar
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 3577

                    #294
                    Re: Ukraina rahutused

                    Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                    Delfis keegi kommenteeris nõnda. Mingi tõepõhi ka all sellel või?
                    IMO on s*tt vedel juba mitu päeva. Ma olen mõelnud, et kui peaks actioniks minema, siis enne seda peaks juba minema saama siit, sest peale actioni algust on nagu hilja juba. Venemaa tegi ju siin piiriääres "õppusi".

                    Comment

                    • jrgn hell
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 3328

                      #295
                      Re: Ukraina rahutused



                      Rõõmsamat vana pilti ka piirkonnast.

                      Comment

                      • jrgn hell
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 3328

                        #296
                        Re: Ukraina rahutused

                        Algselt postitas Xavi Vaata postitust
                        Muide sõber mul aega teenimas Tapal ja nad on laagris hoopis suht Narva küljeall. Teravmoona, soomukite ja Scoutidega. Väiksed ettevaatus sammud on kaitseväes tehtud.
                        See, et kevadel Narva alt läbi sõidetakse ei ole midagi erilist omaette, aga mis see teravmoona asi tähendab? Et lahinglaskmisi pole, aga peale kaadri jagati veel ajateenijatele ka salved kätte teravaga? Ei taha väga uskuda.

                        Comment

                        • VisaHing
                          mees nagu orkester
                          • Dec 2009
                          • 6718

                          #297
                          Re: Ukraina rahutused

                          Algselt postitas q_q Vaata postitust
                          Sa tõesti arvad, et keegi läheks delfisse ja valetaks seal?
                          Korraks tekkis siuke idee jah, maybe on bullshit aga ei tea. Its on the Internet so it must be true. :/

                          Comment

                          • vsiu100
                            Moderaator
                            • Oct 2008
                            • 4253

                            #298
                            Re: Ukraina rahutused

                            Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                            Delfis keegi kommenteeris nõnda. Mingi tõepõhi ka all sellel või?
                            on jah nii.
                            ma pole kordusõppustele veel sattunud 10+ aasta jooksul, aga korra sain mingi tähitud kirja jh(ei mäletagi, kas oli mingi a la venemaa "õppuse" asi või pronkssõdur vms), et hoia telefon sees, pane sokid/niit/nõel ja trussad valmis kotti ja ole valmis.
                            seal ei täpsustata, miks aga pead valmis olema kui kutse tuleb(vist oli kirjas, et teatatakse-telefon/raadio/tv/...), antakse kogunemiskoht teada ja asap pead end kohale vedama.

                            õnneks ei pidanud kuhugi kohale minema.

                            Comment

                            • Fabulous
                              Pokkerihai
                              • Jan 2010
                              • 2674

                              #299
                              Re: Ukraina rahutused

                              Pole mõtet asja hullemaks mõelda kui tegelikult on ning muretseda.

                              Ukraina kahjuks mängib küll päris tugevalt asjaolu, et nad ei kuulu EL'i ega NATO'sse ning tänu sellele saab Venemaa seal hetkel tõmmelda, aga mitte mingit relvastatud konflikti ei teki. Inimesed kes Venemaal neid otsuseid teevad on siiski targad ja teavad, et mängivad väga suure tulega, aga nende eesmärk ongi vaadata kui palju on võimalik sellisel moel käituda enne kui kasutusele võetakse karmimad meetmed kui ÜRO poolt saadetavad vihased kirjad. Tegemist ei ole mingi Põhja-Korealiku riigiga kus rahvas nälgib ning irratsionaalne juht võib tõesti nurka surutuna viimase abinõuna kedagi nuke'da. Venemaa teab väga hästi, et relvastatud konflikt kus teine pool on kogu maailm on sisuliselt enesetapp. Ma julgen väita, et kui Venemaa suudab Krimmi poolsaare endale annekteerida, siis tehakse see ära poliitilise protsessi kaudu ja sõjalist jõudu kummalgi poolel reaalselt ei kasutata.

                              Eestlastel pole üldse hetkel mõtet muretseda ja Rootsi laevapileteid ostma hakata, et Venemaa hakkab nüüd Narvat ja Kohtla-Järvet vallutama. Vastupidiselt Ukrainale on Balti riigid väga paljudes rahvusvahelistes organisatsioonides ja üleüldse väga globaliseeritud. Ma olen ka ise olnud läbi aja üsna pessimistlikul arvamusel selle suhtes kas NATO tuleks appi või mitte, aga kuna praeguseks hetkeks on kogu maailma tähelepanu Ida-Euroopasse koondunud, siis vähemalt mina usun, et see juhtuks. Mitte-reageerimine seaks kogu organisatsiooni legitiimsuse väga sügava kahtluse alla ning see tooks kaasa uue võidurelvastumise (riigid saavad aru, et pole loota kellelegi teisele kui ainult iseendale) ning Venemaa saaks Euroopas tegutseda sisuliselt nii nagu ise soovib sest ühtegi suurt sõjalist jõudu enam vastas pole.

                              Comment

                              • reggie
                                Pokkerihai
                                • Jun 2009
                                • 1705

                                #300
                                Re: Ukraina rahutused

                                Huvitav, palju provokaator palka saab?

                                Comment

                                Working...