Ametlik Sochi olümpia teema

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • EestiAA
    Vana Tegija
    • Nov 2010
    • 1132

    #61
    Re: Ametlik Sochi olümpia teema

    Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
    See LMAO ei käinud nagu uudise enda kohta. Otseloomulikult pole lennukikaaperdamine mingi naljaasi.
    On küll nalja asi..... maailma parimad stand up vennad on visand palju nalja 9 11 / holokausti / sõja / hitleri / aidsi / vägistamise ja teiste jubedate asjade üle....
    Iga normaalne inimene saab aru et päris elus need on jubedad ja koledad sündmused, aga huumori maailmas nad ei pea olema.

    Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
    Selle asemel, et osta lennupilet Sochi , tema ostab lennupileti X suunale, kaaperdab selle ja käseb Sochi lennata :D.
    Minu arvates võib vabalt olla seal väike lmao.
    Vend ütles F it proovin otse saada ehk läheb ... läbi jään avamis tseremooniale hiljaks vms ...Loeb muidugi kuidas esitled nalja vms ...ah ei tea...võtke vähe vabamalt .
    Last edited by EestiAA; 07.02.14, 19:01.

    Comment

    • privador
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 3951

      #62
      Re: Ametlik Sochi olümpia teema

      Putin on väga kõva tegelane-huvitav miks terve euroopa teda boikotib. Kõik need pederastia teemad jne

      Comment

      • WeThePeople
        Vana Tegija
        • Mar 2010
        • 1163

        #63
        Re: Ametlik Sochi olümpia teema

        Algselt postitas privador Vaata postitust
        Putin on väga kõva tegelane-huvitav miks terve euroopa teda boikotib. Kõik need pederastia teemad jne

        Comment

        • lenC
          Administraator
          • Oct 2008
          • 6440

          #64
          Re: Ametlik Sochi olümpia teema

          Soomlased hakkab kohe medalite pärast võitlema, Tonteril väga legit shot. VSB/ETV2

          Comment

          • udikaz
            Pokkerihai
            • Nov 2009
            • 1946

            #65
            Re: Ametlik Sochi olümpia teema

            Algselt postitas lenC Vaata postitust
            Soomlased hakkab kohe medalite pärast võitlema, Tonteril väga legit shot. VSB/ETV2
            feil...

            Comment

            • viki
              Grinder
              • Apr 2010
              • 893

              #66
              Re: Ametlik Sochi olümpia teema

              Alast ei jaga midagi aga VSBs mõnusalt reipad kommentaatorid võrreldes ETVga.

              Comment

              • udikaz
                Pokkerihai
                • Nov 2009
                • 1946

                #67
                Re: Ametlik Sochi olümpia teema

                poisid ilmselgelt jagavad biiti. saabki ala selgeks :)

                Comment

                • timz0333
                  Pokkeritark
                  • Mar 2009
                  • 6322

                  #68
                  Re: Ametlik Sochi olümpia teema

                  live stream võimalus ka on ilma registreerimiseta w?

                  Comment

                  • privador
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 3951

                    #69
                    Re: Ametlik Sochi olümpia teema

                    nii andke +EV bette. Tahaks raha kulutada!

                    Comment

                    • privador
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 3951

                      #70
                      Re: Ametlik Sochi olümpia teema

                      panin esimese beti Kowalczyk vastu 1.6, et ei võida. Rada eelistab rühmas sõitmist...

                      Comment

                      • udikaz
                        Pokkerihai
                        • Nov 2009
                        • 1946

                        #71
                        Re: Ametlik Sochi olümpia teema

                        hea suht safe bet. norralannad liiga tugevad hetkel.

                        E: pluss, uisu pool on seal suurema kaaluga.
                        Last edited by udikaz; 08.02.14, 10:08.

                        Comment

                        • udikaz
                          Pokkerihai
                          • Nov 2009
                          • 1946

                          #72
                          Re: Ametlik Sochi olümpia teema

                          krt murdmaad tuleb ikka etv-st vaadata :)

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #73
                            Re: Ametlik Sochi olümpia teema

                            Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                            9/11 kui kästi NY kaaperdatud lennkitel lennata oli sama Lmao moment?
                            Nokid asjata.

                            Sa ei saa võrrelda 9/11 antud olukorraga. Üks oli puhas terrorism, teine idiootne viis oma elu perse keeramiseks.

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #74
                              Re: Ametlik Sochi olümpia teema

                              Algselt postitas EestiAA Vaata postitust
                              On küll nalja asi..... maailma parimad stand up vennad on visand palju nalja 9 11 / holokausti / sõja / hitleri / aidsi / vägistamise ja teiste jubedate asjade üle....
                              Iga normaalne inimene saab aru et päris elus need on jubedad ja koledad sündmused, aga huumori maailmas nad ei pea olema
                              +1

                              Avandi andis väga hea intervjuu tolle Estonia teemal. Meil 20 aastat möödas ja inimesed keevad üle Estonia nalja üle. Ka meie foorumist käis see teema läbi. Minu arvates oli see vägagi andekas ja üks parimaid nalju selle aasta saates.

                              Ta tõigi näitena, et pärast 9/11, hakkasid humoristid juba teisel-kolmandal nädalal selle üle nalja viskama ning inimesed said naljast aru. Meil võtab aastakümneid aega.

                              Comment

                              • Ints
                                Vana Tegija
                                • Nov 2010
                                • 1216

                                #75
                                Re: Ametlik Sochi olümpia teema

                                Kas viasati need spordikanalid tulid automaatselt juurde ? Seal näitab olümpiat sport baltic+6 lisakanalit hetkel ?

                                Comment

                                Working...