Re: Ametlik Sochi olümpia teema
On küll nalja asi..... maailma parimad stand up vennad on visand palju nalja 9 11 / holokausti / sõja / hitleri / aidsi / vägistamise ja teiste jubedate asjade üle....
Iga normaalne inimene saab aru et päris elus need on jubedad ja koledad sündmused, aga huumori maailmas nad ei pea olema.
Minu arvates võib vabalt olla seal väike lmao.
Vend ütles F it proovin otse saada ehk läheb ... läbi jään avamis tseremooniale hiljaks vms ...Loeb muidugi kuidas esitled nalja vms ...ah ei tea...võtke vähe vabamalt .
Algselt postitas VisaHing
Vaata postitust
Iga normaalne inimene saab aru et päris elus need on jubedad ja koledad sündmused, aga huumori maailmas nad ei pea olema.
Algselt postitas VisaHing
Vaata postitust
Vend ütles F it proovin otse saada ehk läheb ... läbi jään avamis tseremooniale hiljaks vms ...Loeb muidugi kuidas esitled nalja vms ...ah ei tea...võtke vähe vabamalt .
Comment