Ametlik Sochi olümpia teema

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • rahvavaenlane
    Klubi Liige
    • Dec 2009
    • 3040

    #91
    Re: Ametlik Sochi olümpia teema

    ok, ma ei jäta jonni. lehtla 25. v parem.

    Comment

    • karupoeg
      Pokkerihai
      • Jun 2012
      • 3823

      #92
      Re: Ametlik Sochi olümpia teema



      selle olümpia lemmik selgunud

      Comment

      • Potsataja
        õilishing
        • Oct 2008
        • 5270

        #93
        Re: Ametlik Sochi olümpia teema

        Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
        +1, btw mingil imelikul kombel bobisõit ja kiiruisutamine mul ka up there.
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


        Kiiruisutamisega on tegelikult ju sama teema.

        Comment

        • atsetoon
          Joomas õlut Atsetooniga
          • May 2009
          • 1105

          #94
          Re: Ametlik Sochi olümpia teema

          Algselt postitas karupoeg Vaata postitust


          selle olümpia lemmik selgunud
          wtf? Andrus Veerpalu on Kazastani dressiga ka seksikam...

          Comment

          • overbet
            Pokkerihai
            • Sep 2010
            • 1620

            #95
            Re: Ametlik Sochi olümpia teema

            Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
            selle olümpia lemmik selgunud
            u srs









            Comment

            • karupoeg
              Pokkerihai
              • Jun 2012
              • 3823

              #96
              Re: Ametlik Sochi olümpia teema

              no sorry, jätsin googeldamata "sexiest female athletes sochi".

              Nägin suusarajal antud neiut ning panin kõige loomulikuma, mitte parimate fotograafide poolt tehtud pildid, mis skilliga photoshopitud.

              ob pandud muidugi kenad jah.

              Comment

              • WeThePeople
                Vana Tegija
                • Mar 2010
                • 1163

                #97
                Re: Ametlik Sochi olümpia teema

                weng+johaug igakell enne

                Comment

                • karupoeg
                  Pokkerihai
                  • Jun 2012
                  • 3823

                  #98
                  Re: Ametlik Sochi olümpia teema

                  Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
                  weng+johaug igakell enne
                  johaug oli lemmik u 2009. Ega lemmikud nagu elukaaslane ole, kellega peab (võiks) elu lõpuni koos olema.

                  Comment

                  • Kakahirmutis
                    🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                    • Oct 2010
                    • 7079

                    #99
                    Re: Ametlik Sochi olümpia teema

                    Mulle meeldib ka karupoja pilt rohkem kui teised

                    Comment

                    • privador
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 3951

                      #100
                      Re: Ametlik Sochi olümpia teema


                      eesti kaunitar

                      Comment

                      • karupoeg
                        Pokkerihai
                        • Jun 2012
                        • 3823

                        #101
                        Re: Ametlik Sochi olümpia teema

                        lool Fourcade. peale viimast tiiru tõmbab näpud püsti nagu võidumees muiste kuigi teine koht jääb 12 sekundiga maha. Tuleb au anda munade eest, loodame, et ei kuku viimasel laskumisel nagu 6 venda juba täna

                        Comment

                        • KristjanLaas
                          Pokkeritark
                          • Oct 2009
                          • 6450

                          #102
                          Re: Ametlik Sochi olümpia teema

                          Fourcade kõlab nagu üks spordialadest. Neljavõistlus vms.

                          Comment

                          • privador
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 3951

                            #103
                            Re: Ametlik Sochi olümpia teema

                            lool Fourcade. peale viimast tiiru tõmbab näpud püsti nagu võidumees muiste kuigi teine koht jääb 12 sekundiga maha. Tuleb au anda munade eest, loodame, et ei kuku viimasel laskumisel nagu 6 venda juba täna
                            Ta kõige kiirem mees tuuril ka-just sõiduajas-seega kui vaja oleks ta viimastel km-l tempoga lihtsalt ära tapnud vastased

                            Comment

                            • karupoeg
                              Pokkerihai
                              • Jun 2012
                              • 3823

                              #104
                              Re: Ametlik Sochi olümpia teema

                              Algselt postitas privador Vaata postitust
                              Ta kõige kiirem mees tuuril ka-just sõiduajas-seega kui vaja oleks ta viimastel km-l tempoga lihtsalt ära tapnud vastased
                              loomulikult, aga viimane laskumine oli paras killer. Mõte oligi, et julge mees arvestades, et eelmine ring oli just enne teda võistluse liider kukkunud staadionile laskumisel.

                              Comment

                              • karupoeg
                                Pokkerihai
                                • Jun 2012
                                • 3823

                                #105
                                Re: Ametlik Sochi olümpia teema

                                aga fuck.

                                need kommentaatorid ajavad ikka to the max tilti.

                                1. Eilsel suusavõistlusel kalkun kireb nagu oleks kukk õrrel (kuigi on ise kalkun). Oleks hea mees ja laseks targemal kommentaatoril spordiala ja tehtud vigu seletada jne. Kuid ei, kalkun pean nonstop peale igat hüpet hakkama oma verbaalse kõhulahtisusega arvutama, et mitu punkti hüppaja saab. No tra.. oodaku ära see 20 sekundit kuni ekraanil näitab ning las seni seletab spetsialist.

                                2. Täna laskesuusatamises, Beatrix tuleb üle finishijoone, näitab 3. koha juures prantsusmaa lippu ja seda, kuidas Fourcade (ka prantslane) teda kallistama jookseb. Selle peale ütleb kommentaator, et "kanada mehele pronks". no tra x 2

                                3. Eile meeste suusavahetusega sõit. No mille jaoks on vaja panna kaks maailma suurimat heietajat tiislerit ja kuuset koos kommenteerima. Tund aega järjest kuula heietusi nendest mälestustekuhilast ja aastast 2000 kui smigun kaotas bente skarile või kuidas axcel teichmann on esimene sprindidistantsi maailmameister. Tore, kui 1 selline IRL wikipedia seal on, kuid keegi võiks ala vähe jagada ka ja asjast rääkida. Nt see oli nii obv, et norrakas astus lõpus venelasele ette ning et sellest tuleb suuremat sorti skandaal. Nii oligi ning FIS (või mis iganes) siiamaani arutab, kas anda pronks venelasele. AGA MITTE üks piiks selle kohta ei tule eksole. no tra x 3

                                tilt.

                                Comment

                                Working...