Ametlik Sochi olümpia teema

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • timz0333
    Pokkeritark
    • Mar 2009
    • 6322

    #76
    Re: Ametlik Sochi olümpia teema

    Algselt postitas udikaz Vaata postitust
    krt murdmaad tuleb ikka etv-st vaadata :)
    Fännad kuuse kommentaare w? Või kes seal puldis on?

    Comment

    • udikaz
      Pokkerihai
      • Nov 2009
      • 1946

      #77
      Re: Ametlik Sochi olümpia teema

      jep. ainult murdmaas pooldan tema kommenteerimist.

      Comment

      • rahvavaenlane
        Klubi Liige
        • Dec 2009
        • 3040

        #78
        Re: Ametlik Sochi olümpia teema

        björndalen wtf?

        Comment

        • Ints
          Vana Tegija
          • Nov 2010
          • 1216

          #79
          Re: Ametlik Sochi olümpia teema

          haige keha see björndalen, pea 40 medalit tiitlivõistlustelt.

          Comment

          • privador
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 3951

            #80
            Re: Ametlik Sochi olümpia teema

            njah oleks võinud vanameistri peale bettida Fourcade asemel. Laskmine laskmiseks aga sõiduaeg oli Fourcade-st pool minutit kiirem-täielik fail

            Comment

            • overbet
              Pokkerihai
              • Sep 2010
              • 1620

              #81
              Re: Ametlik Sochi olümpia teema

              Ma tõsimeeli arvasin, et Björndalen on retired juba. Respekt igatahes.

              Comment

              • -andres-
                Moderaator
                • Oct 2008
                • 4546

                #82
                Re: Ametlik Sochi olümpia teema

                Laskesuusatamine koos hokiga imo kõige nauditavamad alad, mida vaadata.

                Comment

                • leits
                  Hundinui
                  • Apr 2009
                  • 9562

                  #83
                  Re: Ametlik Sochi olümpia teema

                  mulle meeldib meeste iluuisutamine

                  Comment

                  • rahvavaenlane
                    Klubi Liige
                    • Dec 2009
                    • 3040

                    #84
                    Re: Ametlik Sochi olümpia teema

                    ennustaks ka väheke. pakun, et rehemaa täna 18.

                    Comment

                    • Rentz
                      FPP Pro
                      • May 2013
                      • 203

                      #85
                      Re: Ametlik Sochi olümpia teema

                      Pakun et 30+ kuna intervjuul ajas kahtlast juttu

                      Comment

                      • viki
                        Grinder
                        • Apr 2010
                        • 893

                        #86
                        Re: Ametlik Sochi olümpia teema

                        Äkki tuleb 30 hulka.Pakun 27.Ma ei saa aru,miks teised eesti mehed ei sõida.
                        Lisa:Juba 10km peal tundub,et olin liiga optimistlik.
                        Last edited by viki; 09.02.14, 10:25.

                        Comment

                        • Rentz
                          FPP Pro
                          • May 2013
                          • 203

                          #87
                          Re: Ametlik Sochi olümpia teema

                          Vaatasin ka nüüd ja tõesti peale Rehemaa teisi eestlasi stardis ei ole. Huvitav huvitav.

                          Comment

                          • KristjanLaas
                            Pokkeritark
                            • Oct 2009
                            • 6450

                            #88
                            Re: Ametlik Sochi olümpia teema

                            Algselt postitas -andres- Vaata postitust
                            Laskesuusatamine koos hokiga imo kõige nauditavamad alad, mida vaadata.
                            +1, btw mingil imelikul kombel bobisõit ja kiiruisutamine mul ka up there.

                            Comment

                            • rahvavaenlane
                              Klubi Liige
                              • Dec 2009
                              • 3040

                              #89
                              Re: Ametlik Sochi olümpia teema

                              valus optimist olin oma ennustusega

                              Comment

                              • Rentz
                                FPP Pro
                                • May 2013
                                • 203

                                #90
                                Re: Ametlik Sochi olümpia teema

                                Ma ka panin ikka suht mööda :D

                                Comment

                                Working...