veebruari OT- jaanuar on läbi

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • k2snakalle
    Pokkerihai
    • Dec 2008
    • 2545

    #706
    Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

    «Kuidas saab munale koor ümber? Sest ilmselgelt ju kana seda juba koorega ei mune, oleks valus...» uurib Tarbija24 lugeja.

    Comment

    • VisaHing
      mees nagu orkester
      • Dec 2009
      • 6718

      #707
      Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

      Keegi teab, mis backstory selle teemaga on. Sõbrale näitasin ja ta ütles, et mega paljud selle kirja täna saanud. Kuidagi väga lamp ja kohatu..

      Saatja: Hele Põhk (hallingdal.skatteoppkrever@hdskatt.no)
      Subject: Arve


      Kirjale lisatud pildifile:


      ----

      Last edited by VisaHing; 24.02.14, 23:10.

      Comment

      • TaistoJ
        Grinder
        • Aug 2010
        • 787

        #708
        Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

        Kui keegi neid backdoorsexstorysid jagab, siis võiks rääkida mis backdoorstory sellega on?
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

        Comment

        • VisaHing
          mees nagu orkester
          • Dec 2009
          • 6718

          #709
          Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

          Algselt postitas TaistoJ Vaata postitust
          Kui keegi neid backdoorsexstorysid jagab, siis võiks rääkida mis backdoorstory sellega on?
          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
          Saan aru, et üritad maha teha :D

          Enamus jah neist spämmidest või õigemini 99,999% on phising scam aga lihtsalt kas sulle ei tundu imelik, et e-mail kus ei nõuta mitte midagi saadetakse tuhandetele eestlastele? Kirja sisu on lihtsalt nii lamp kui veel olla saab :D.

          Comment

          • pastilaa
            kuum poiss
            • Apr 2009
            • 7518

            #710
            Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

            esikaanelugu imo. visahing on õigel teel

            Comment

            • q_q
              dibs esimesele naisele, kes siia satub
              • Jan 2011
              • 6303

              #711
              Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

              Ranka mis tegid.....

              Foorum on bugged.

              Comment

              • TaistoJ
                Grinder
                • Aug 2010
                • 787

                #712
                Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

                Lihtsalt pole vaja oma pead junkiga vaevata. Let it be and next hand, in that case- next e-mail.

                Comment

                • pikk28
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 6695

                  #713
                  Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

                  OT vaja ju elus hoida

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #714
                    Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

                    Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                    Saan aru, et üritad maha teha :D

                    Enamus jah neist spämmidest või õigemini 99,999% on phising scam aga lihtsalt kas sulle ei tundu imelik, et e-mail kus ei nõuta mitte midagi saadetakse tuhandetele eestlastele? Kirja sisu on lihtsalt nii lamp kui veel olla saab :D.
                    Selle nimi on spämm.

                    Algselt postitas q_q Vaata postitust
                    Ranka mis tegid.....

                    Foorum on bugged.
                    Mis juhtus? Räägi välja.

                    Comment

                    • eyestabber
                      Grinder
                      • Feb 2010
                      • 505

                      #715
                      Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

                      PM-ge palun keegi mulle vene ptri aadress.

                      Comment

                      • Dnbftw
                        Pokkerihai
                        • Jul 2010
                        • 1808

                        #716
                        Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

                        Aadressist vähe kasu, invitationit ka vaja :)

                        Comment

                        • eyestabber
                          Grinder
                          • Feb 2010
                          • 505

                          #717
                          Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

                          märkasin jah:) kui mõnel üle, siis võite kirjutada ja joonistada mulle. vast jõuame kokkuleppele

                          Comment

                          • Rage
                            Klubi Liige
                            • Nov 2008
                            • 6853

                            #718
                            Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

                            Algselt postitas TaistoJ Vaata postitust
                            Lihtsalt pole vaja oma pead junkiga vaevata. Let it be and next hand, in that case- next e-mail.
                            lihtsalt teadmiseks.. minu töökoht haldab päris suurt hulka postkaste ja e-maili teenuseid jms.. sõltuvalt päevast/nädalast on tegelikke õigeid e-maile mis ei ole spämm suurusjärgus 3-7% kogu trafficust.. traffic päevas on miljonites..

                            Comment

                            • VisaHing
                              mees nagu orkester
                              • Dec 2009
                              • 6718

                              #719
                              Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

                              Algselt postitas Rage Vaata postitust
                              lihtsalt teadmiseks.. minu töökoht haldab päris suurt hulka postkaste ja e-maili teenuseid jms.. sõltuvalt päevast/nädalast on tegelikke õigeid e-maile mis ei ole spämm suurusjärgus 3-7% kogu trafficust.. traffic päevas on miljonites..
                              Andsin tollele Markole teada facebookis, et tema kohta siuke mail tuli ja mitte ainult mulle. Väitis, et selle taga on selle firma omanik http://roosaelevant.ee/ keegi hr.siim ( see vist https://www.facebook.com/siim.saar?fref=ts ) .



                              Last edited by VisaHing; 25.02.14, 14:33.

                              Comment

                              • TaistoJ
                                Grinder
                                • Aug 2010
                                • 787

                                #720
                                Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

                                Algselt postitas Rage Vaata postitust
                                lihtsalt teadmiseks.. minu töökoht haldab päris suurt hulka postkaste ja e-maili teenuseid jms.. sõltuvalt päevast/nädalast on tegelikke õigeid e-maile mis ei ole spämm suurusjärgus 3-7% kogu trafficust.. traffic päevas on miljonites..
                                Järelikult tuleb mitu korda next vajutada. Lahe teadmine

                                Comment

                                Working...