veebruari OT- jaanuar on läbi

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • inward
    Klubi Liige
    • Sep 2009
    • 6275

    #661
    Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

    Täiest uskumatu, et president ja valitus pole tagasi astunud. Alguses oli ju meeleavaldus üsna rahumeelne ja milliseks see nüüd kulmineerunud on. Kas tõesti tahab minna samas stiilis kodusõtta nagu Assad Süürias, millega see jama kõik lõppeb ? Loodetavasti varsti, kaadrid on päris võikad, kahju on just ukrainlastest.

    Comment

    • Herbert Sammal
      Jube Noob
      • Jul 2013
      • 165

      #662
      Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

      Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
      sammal oli seal, ära temaga vaidle
      Sina olid?


      Mu post käis antud video kohta, vsiu.

      Comment

      • Vandalar
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 3577

        #663
        Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

        Laip ongi nagu nukk.

        Comment

        • kjmrc
          Pokkerihai
          • Aug 2009
          • 4541

          #664
          Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

          Suht karm jah imho oleks ammu aeg võtta ette mingi rahvale vastuvõtlik lahendus, mida nad ssaavutada üritavad? Rahvas ei jäta seni, kuni tagasi astutakse.

          Comment

          • MartinGarcia
            Grinder
            • Nov 2009
            • 517

            #665
            Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

            ETV2 pealt näitas Ukraina kohta mingit dokki ka. Nime ei mäleta, aga soovitan vaadata. ERR arhiivist saab ilmselt kätte. Kohutav, mis toimub.

            Comment

            • Kotkas1000
              Pokkerihai
              • Nov 2009
              • 2305

              #666
              Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

              Eks härrad mõistavad, et kui lasevad praegu võimu käest, siis on kõik. Nende impeerium variseb kokku ja nad võetakse vastutusele ning istuvad/maksvad elu lõpuni. Death penalty vist lõpetati seal hiljuti millaski ära.

              Comment

              • MartinGarcia
                Grinder
                • Nov 2009
                • 517

                #667
                Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

                Algselt postitas Herbert Sammal Vaata postitust
                Kuna mul on mingi haige komme asju vaadata neutraalselt ja emotsioonidele väga voli ei anna siis- see video. Seal kasutatakse ju kummikuule, vähemalt nendes kaadrites, kus keegi ka pihta saab? N.n. päriskuuliga tabamist ju ei näita. Seega oli käsk iga a'la 30. kuul panna päris? Kas 1:40 juures mitte nukku ei lohistata? Need on küsimused mitte minu faktid. Ühtlasi meenutan, kuidas ligemale 7 aastat tagasi näidati n.ö. idameedias Tallinnas meelt avaldanud venemeelseid samamoodi. Enne heiti lugege mu esimese lause esimest poolt.
                Kuidas saab keegi nii Loll olla ? sry

                Comment

                • Herbert Sammal
                  Jube Noob
                  • Jul 2013
                  • 165

                  #668
                  Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

                  Äkki põhjendusega nimetad lolliks? Vastad mu küsimustele ning sealt pidi tõestad mu rumalust?

                  Comment

                  • kjmrc
                    Pokkerihai
                    • Aug 2009
                    • 4541

                    #669
                    Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

                    Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
                    Eks härrad mõistavad, et kui lasevad praegu võimu käest, siis on kõik. Nende impeerium variseb kokku ja nad võetakse vastutusele ning istuvad/maksvad elu lõpuni. Death penalty vist lõpetati seal hiljuti millaski ära.
                    Jah aga mis edasi saab? Kuu pärast on seal üldse hingelisi veel? Sealsed härrad võiksid nagu reaalselt hakata mõtlema.

                    Comment

                    • EestiAA
                      Vana Tegija
                      • Nov 2010
                      • 1132

                      #670
                      Re: veebruari OT- jaanuar on läbi



                      Delfi:„Esialgsetel andmetel on Janukovõtši režiimi kaitsjad ainuüksi täna, 2014. aasta 20. veebruaril kella 15.20-se seisuga tapnud üle 60 inimese...

                      Asi läheb kiiresti karmimaks...EU peaks survet avaldama, et pooled laua taha rääkima saada.

                      Comment

                      • TaistoJ
                        Grinder
                        • Aug 2010
                        • 787

                        #671
                        Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

                        Algselt postitas Herbert Sammal Vaata postitust
                        Äkki põhjendusega nimetad lolliks? Vastad mu küsimustele ning sealt pidi tõestad mu rumalust?
                        Tahtsin midagi kirjutada aga sa see pole lihtsalt seda väärt. Soovitan sinul ka vaikida.

                        Comment

                        • MartinGarcia
                          Grinder
                          • Nov 2009
                          • 517

                          #672
                          Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

                          Algselt postitas TaistoJ Vaata postitust
                          Tahtsin midagi kirjutada aga sa see pole lihtsalt seda väärt. Soovitan sinul ka vaikida.
                          +1

                          Comment

                          • MartinGarcia
                            Grinder
                            • Nov 2009
                            • 517

                            #673
                            Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

                            Algselt postitas Herbert Sammal Vaata postitust
                            Äkki põhjendusega nimetad lolliks? Vastad mu küsimustele ning sealt pidi tõestad mu rumalust?
                            Силовики стріляють бойовими набоями із снайперських гвинтівок та автоматів Калашникова у мітингувальників під час відступу із барикад на вулиці Інститутській. В адміністрації президента твердять, що «правоохоронці не озброєні». Відео надане Радіо Свобода журналістом Ігорем Захаренком.


                            Need sinuarust kummikuulid ?

                            Comment

                            • MartinGarcia
                              Grinder
                              • Nov 2009
                              • 517

                              #674
                              Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

                              Наступ Майдану зупинив снайпер на вулиці Інститутській у Києві. Цілячи на ураження бойовими кулями, він не давав людям вийти на барикаду, котра знаходиться неподалік від Адміністрації президента,

                              Comment

                              • Pythagoras
                                Grinder
                                • Apr 2012
                                • 589

                                #675
                                Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

                                Algselt postitas Toomasl Vaata postitust
                                http://s1.skijumpmania.com/r38830

                                Hüppame suuska! Join my team
                                tegin ka ennem tund poolteist ja hüppasin ja tegin mis ette andis, aga mingi aeg hakkas juba mingit krdi ülekannet tahtma, et osta krediiti vms :D sain level 11ni ära, annad mõne tipi ehk, kuidas ja mis teha, et kiiremini edasi liikuda?
                                haigelt sõltuvust tekitav asi ka, et tänud sulle :)

                                Comment

                                Working...