Re: veebruari OT- jaanuar on läbi
See jutt kõlab sarnaselt inimesele, kes kannab 11 kuud saapaid, 12. kuul tõmbab noaga õmblused läbi ja viib poodi tagasi. Tal on selleks ju õigus, sest garantii 12 kuud.
Algselt postitas Pythagoras
Vaata postitust



Comment