veebruari OT- jaanuar on läbi

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • karupoeg
    Pokkerihai
    • Jun 2012
    • 3823

    #616
    Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

    Algselt postitas Pythagoras Vaata postitust
    mõttetu vaielda sinuga ju, praegu antud küsimuse/vastuse voor väga ei päde näitena mida küsisin.
    ja see yolo postitus, ära nüüd pane ühte patta õiguslikku alust ja südametunnistuse järgi käitumist

    iga jorss võib sulle tänaval leppetrahvi kirjutada, maksad kõik ära?
    See jutt kõlab sarnaselt inimesele, kes kannab 11 kuud saapaid, 12. kuul tõmbab noaga õmblused läbi ja viib poodi tagasi. Tal on selleks ju õigus, sest garantii 12 kuud.

    Comment

    • Codecci
      Luuramas Naisteturniire
      • Nov 2008
      • 7574

      #617
      Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

      Samas oleks see leppetrahv €5K ja maksmine nö "valikuline" siis ei maksaks keegi siit seda ära :)

      Comment

      • TaistoJ
        Grinder
        • Aug 2010
        • 787

        #618
        Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

        Päris hästi haakub teie teema sellega, mida siia postitama tulin :D

        Nimelt läksin vanematega Provokeri korterit vaatama ja ca 5 min jooksul saime mõlemad- mina ja minu vanemad parkimistrahvi. Ise küll ei plaani ära maksta, aga isal oli firmamärkidega auto ja tal tuleb maksta.

        Üldiselt loogiliselt mõelda siis ilma selleta, et trahvi postkasti ei tule ei pea midagi tegema. Kui mingi jama tuleb siis ütled et sa ei ole seda trahvi oma kojamehelt saanud kuna mingi narkomuula varastas cripi pärast trahvikviitungi ära.

        Comment

        • Pythagoras
          Grinder
          • Apr 2012
          • 589

          #619
          Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

          Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
          See jutt kõlab sarnaselt inimesele, kes kannab 11 kuud saapaid, 12. kuul tõmbab noaga õmblused läbi ja viib poodi tagasi. Tal on selleks ju õigus, sest garantii 12 kuud.
          sorry, aga see võrdlus küll konteksti ei sobi

          Comment

          • karupoeg
            Pokkerihai
            • Jun 2012
            • 3823

            #620
            Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

            Algselt postitas Pythagoras Vaata postitust
            sorry, aga see võrdlus küll konteksti ei sobi
            mis kontekst see on? Oled tarbinud teenust - jah. Oled leidnud loophole - jah. Oled jätnud teenuse eest kokkuvõttes tasumata - jah.

            Kui olen millestki valesti aru saanud, siis muidugi eksin.

            e: aa no enda pihta võiks esimese kivi visata siinkohal küll. Sain mendi käest oranži tule alt üle minemise eest 20€ trahvi. Elusees ei maksaks ära kui oleks selline variant.
            Last edited by karupoeg; 18.02.14, 19:07.

            Comment

            • q_q
              dibs esimesele naisele, kes siia satub
              • Jan 2011
              • 6303

              #621
              Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

              Karupoeg hiilgab jälle loogikaga.

              Comment

              • Ints
                Vana Tegija
                • Nov 2010
                • 1216

                #622
                Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

                Comment

                • Codecci
                  Luuramas Naisteturniire
                  • Nov 2008
                  • 7574

                  #623
                  Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

                  See on üks õige sõber raisk...

                  Comment

                  • Ints
                    Vana Tegija
                    • Nov 2010
                    • 1216

                    #624
                    Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

                    Normaalne on see, et 5kuud käidi ära ja siis põlesid kohtukutsega, saab ühe laksu veel peale :D

                    Comment

                    • rasmer
                      Vana Tegija
                      • Oct 2009
                      • 1306

                      #625
                      Re: veebruari OT- jaanuar on läbi



                      Otse Ukrainast, täielik sõjatanner.

                      Comment

                      • kallekusta
                        Grinder
                        • May 2012
                        • 603

                        #626
                        Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

                        Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
                        mis kontekst see on? Oled tarbinud teenust - jah. Oled leidnud loophole - jah. Oled jätnud teenuse eest kokkuvõttes tasumata - jah.

                        Kui olen millestki valesti aru saanud, siis muidugi eksin.

                        e: aa no enda pihta võiks esimese kivi visata siinkohal küll. Sain mendi käest oranži tule alt üle minemise eest 20€ trahvi. Elusees ei maksaks ära kui oleks selline variant.
                        Eesti liiklusseadus ei tunne sellist mõistet nagu oranz foorituli. Võiksid lõpuks ikkagi autokooli minna.

                        Comment

                        • karupoeg
                          Pokkerihai
                          • Jun 2012
                          • 3823

                          #627
                          Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

                          Algselt postitas kallekusta Vaata postitust
                          Eesti liiklusseadus ei tunne sellist mõistet nagu oranz foorituli. Võiksid lõpuks ikkagi autokooli minna.
                          oranz on värv mida saadakse kollase ja punase kokkusegamisel. Mis olukorrale see reaalses elus vastab, võid ehk võimekuse piires oletada. Ja trahvi sain jalakäijana, sellepärast ka soov mitte maksta, sest nii lol koht kust peedistada.

                          Comment

                          • VisaHing
                            mees nagu orkester
                            • Dec 2009
                            • 6718

                            #628
                            Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

                            Algselt postitas kallekusta Vaata postitust
                            Eesti liiklusseadus ei tunne sellist mõistet nagu oranz foorituli. Võiksid lõpuks ikkagi autokooli minna.
                            Päris lamp asi, mille pärast kräunuma tulla. Kollane/Oranz mida iganes, typo ju poisil.

                            Comment

                            • kallekusta
                              Grinder
                              • May 2012
                              • 603

                              #629
                              Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

                              lilla on ka värv mis saadakse kokku sinise ja punase segamisel

                              Comment

                              • timz0333
                                Pokkeritark
                                • Mar 2009
                                • 6322

                                #630
                                Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

                                oranz

                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                                kollane

                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)





                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                                Comment

                                Working...