veebruari OT- jaanuar on läbi

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Jann
    Räme Fish
    • Jun 2011
    • 11

    #376
    Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

    Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
    Jann, no see koef muutub tihti näiteks livebetti pannes, enne mängu muutub harva.
    Kas ma saan õigesti aru, et kui valin 'ära aktsepteeri', siis bet tühistatakse kui enne mängu koef muutub?

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #377
      Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

      Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
      maa ootan ranka kommentaare sellele sloti teemale.
      Mõtled Olybeti teemat?

      Kui jah, siis Olybet sai loa postitada kõike, mida nad tahavad, et parandada nende kohaolekut turul. Viimane post antud teemas oli äkki eelmise aasta keskel. Sloti teemaga on räägitud ja edaspidi sinna neid ei tule v.a. kui on midagi täiesti tasuta.

      E: See on siis eksperiment saada kasutajate tagasidet ja tuua järjest rohkem pokkeritubade esindajaid foorumisse ning harjutada sisse kliendiga suhtlemine. Hetkel see toimib ainult Triobetis. Starsi tundub, et enam ei ole.

      Comment

      • rasmer
        Vana Tegija
        • Oct 2009
        • 1306

        #378
        Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

        Algselt postitas rasmer Vaata postitust
        Saatanast.
        Võtsin eesmärgiks üle 10, sain lõpuks 11. Enam ei taha.
        Degens gonna degen.
        21.

        Edit:
        40.
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
        Last edited by rasmer; 12.02.14, 15:22.

        Comment

        • Vandalar
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 3577

          #379
          Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

          Algselt postitas ranka Vaata postitust
          Mõtled Olybeti teemat?

          Kui jah, siis Olybet sai loa postitada kõike, mida nad tahavad, et parandada nende kohaolekut turul. Viimane post antud teemas oli äkki eelmise aasta keskel. Sloti teemaga on räägitud ja edaspidi sinna neid ei tule v.a. kui on midagi täiesti tasuta.

          E: See on siis eksperiment saada kasutajate tagasidet ja tuua järjest rohkem pokkeritubade esindajaid foorumisse ning harjutada sisse kliendiga suhtlemine. Hetkel see toimib ainult Triobetis. Starsi tundub, et enam ei ole.
          Mida see tähendab?

          Comment

          • timz0333
            Pokkeritark
            • Mar 2009
            • 6322

            #380
            Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

            Regina ja Maria ei taha postitada ses nii kui foorumisse nina pistavad saadab qq kohtingu kutse.

            Comment

            • q_q
              dibs esimesele naisele, kes siia satub
              • Jan 2011
              • 6303

              #381
              Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

              Ei tea millest sa räägid, fwiw nii koledad nimed nagu "Regina" ja "Maria" ei vasta minu standarditelegi.

              Comment

              • reggie
                Pokkerihai
                • Jun 2009
                • 1705

                #382
                Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

                Ei solva mu vennatütreid.

                Comment

                • vapsik
                  Klubi Liige
                  • Apr 2009
                  • 5462

                  #383
                  Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

                  Algselt postitas ranka Vaata postitust
                  LOL. ****, kuidas praegu ära ehmatasin. Miski väike maavärin oli - maja praksus ja tissid hakkasid õrnalt värisema. Õnneks paar päeva tagasi sai kohalikuga räägitud ja ütles, et neid siin tihti ja muretsema ei pea.
                  fyp

                  Comment

                  • Ints
                    Vana Tegija
                    • Nov 2010
                    • 1216

                    #384
                    Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

                    Krt see peni mäng on ajuvaba ikka

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #385
                      Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

                      Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
                      Mida see tähendab?
                      Seda, et ametlik esindaja ei ole kaua postitanud.

                      Comment

                      • VisaHing
                        mees nagu orkester
                        • Dec 2009
                        • 6718

                        #386
                        Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

                        Eilsed uudised aga 9 aastat said siis need 2 neidu..
                        5. veebruaril toimunud istungil määras Peruu Cusco kohus mõlemale Eesti kodanikule karistuseks narkootilise aine omamise ja vedamise eest 8 aastat ja 8 kuud vangistust. Karistatud isikutel tuleb tasuda ka kohtumenetluskulud.

                        Comment

                        • rahvavaenlane
                          Klubi Liige
                          • Dec 2009
                          • 3040

                          #387
                          Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

                          Internetikeskonnas Facebook ringleb teade, mille kohaselt soovitakse tuvastada kaht poissi, kes peksid reede õhtul Pärnus Härma kaubahoovi lähedal kahte tüdrukut.


                          ma ei saa aru, mis neid poisse vaevab?

                          Comment

                          • TaistoJ
                            Grinder
                            • Aug 2010
                            • 787

                            #388
                            Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

                            everlasti kasvandikud

                            Comment

                            • karupoeg
                              Pokkerihai
                              • Jun 2012
                              • 3823

                              #389
                              Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

                              kas kellelgi otse omanikult korterit on pakkuda tallinnas (2-3 tuba)? Elanike kaks (mina ja toomasl), koduloomi ei ole ja suitsu ei tee. Eelistatud piirkonnad oleks kesklinn/kadriorg/kristiine.

                              Comment

                              • muruntau
                                • Jan 2009
                                • 4325

                                #390
                                Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

                                There’s been a lot of talk recently, sparked by comments made by Joe Hachem in an


                                Huvitav arutelu vanakooli ja uue kooli suhetest ning kuidas see pokkerile mõjub. Ise olen mõnda aega tundnud, et peaks live'is rohkem sotsiaalne olema, hobimängijatele mängu põnevamaks tegema ja kaotust vähem valusaks. Marketing pmst. See on ka skill. Võib ju öelda, et vanakooli mängijad on tehniliselt maas noortest netimängijatest, aga kui see vanakooli mängija saab oma sotsiaalsete skillide pärast homegamedesse, kus teenib mitusada kilo aastas, siis ta on minu jaoks parem mängija kui netivend kes 50k aastas teenib. Oskused on lihtsalt erinevad. Vahet pole, et hu või netis võiks netimängija vanakooli mängijat igast asendist loputada, loeb siiski teenistus.

                                Samuti kui tahaks ise kunagi rohkem laivile keskenduda, peaks ka arendama enda sotsiaalseid oskuseid. Vaevalt tavainimesed tahavad telekast vaadata pokkeriülekannet, kus kümme nohikut iga otsuse eel vaikselt minut aega enda range balansseerimise vms põhjusel vaikselt passivad, nagu see Kanada hindu PCA'l. Edit: sama ka tegelt kasvõi Olympsi cashis, kui lauas rohkem möla ja actionit on tõenäolisem, et hobimängija tagasi tahab tulla kui juhul kui noored ajavad omavahel strateegiajuttu ja panevad hobimängija end rumalalt tundma.
                                Last edited by muruntau; 13.02.14, 11:38.

                                Comment

                                Working...