Re: veebruari OT- jaanuar on läbi
Saatanast.
Võtsin eesmärgiks üle 10, sain lõpuks 11. Enam ei taha.
Algselt postitas reggie
Vaata postitust
Võtsin eesmärgiks üle 10, sain lõpuks 11. Enam ei taha.
Comment