veebruari OT- jaanuar on läbi
Collapse
This topic is closed.
X
X
-
-
Re: veebruari OT- jaanuar on läbi
Kui keegi mängib 25NL või 50NL 6-maxi ja sooviks saada tasuta coachi, siis võtke Skypes ühendust.
Vaja on umbes ühe tunni pikkust videot, millele pärast loetakse peale. Seega 4 lauda maksimum ja videol peaks olema suhteliselt hea kvaliteet.
PM-idega ei viitsi suhelda. Skypes täpsem info.
EDIT: olemas enam ei ole vaja
Comment
-
-
Re: veebruari OT- jaanuar on läbi
LOL. ****, kuidas praegu ära ehmatasin. Miski väike maavärin oli - maja praksus ja tassid hakkasid õrnalt värisema. Õnneks paar päeva tagasi sai kohalikuga räägitud ja ütles, et neid siin tihti ja muretsema ei pea.
Comment
-
Re: veebruari OT- jaanuar on läbi
Algselt postitas ivar866 Vaata postitustKuskohast külmkappi suuremat 60 cm laiusega osta saaks netiteel?
Või on kellelgi pakkuda tartus ca 100 Eur eest?
See on meelde jäänud minevikust.
Comment
-
Re: veebruari OT- jaanuar on läbi
Teleka paneel on teil ikka 60 või 100hz. See 400, 600 , 1000hz - mida iganes on puhas jura ja marketing trikk. Tegu on frame interpolationiga ala "seebi ooperi" efektiga.Algselt postitas Strawberry Vaata postitustTegelikult on nii, et see sõltub ekraani suurusest.
30" ekraani peal kiire väikese objekti liikumist vaadates, ei erista inimese silm 100 Hzi ja ja 400 Hzi vahel erinevust.
Suurema ekraani peal vaadates tekiks 100 Hzi puhul aga motion blur.
Väga laias laastus ja ohtralt ümardades võib kasutada selliseid guidelinesid:
30+" 100Hz
40+" 200Hz
50+" 400Hz
Eriti suuremate telekate puhul on tähtis ka taustal vaikselt heavy liftingut tegev pilditöötlustarkvara, sest algne videofeed ise on üldse 24fps ja 95% kaadritest on teleka enda poolt genereeritud.
Comment
-
Re: veebruari OT- jaanuar on läbi
Mingi nädal vana uudis:
The Trader Joe's grocery-store chain has dropped a plan to open a new store in the heart of the city's historically African-American neighborhood after activists said the development would price black residents out of the area.
PORTLAND, Ore. (AP) — The Trader Joe's grocery-store chain has dropped a plan to open a new store in the heart of the city's historically African-American neighborhood after activists said the develop...
Pmst mingi standard USA teema vist, et ei saa progressi piirkondadesse viia, kuna geto-housing kaob ära. Eriti veider kahe otsaga asi ikka. Umbes sama, et poleks tohtinud kalamajas kinnisvara arendada, kuna nüüd solid kesklinna elurajoon.
Comment
-
Re: veebruari OT- jaanuar on läbi
AR15 7 hours ago 0 9
Black people are their own worst enemies.
see on seal solid kommentaar.
Comment
-
Re: veebruari OT- jaanuar on läbi
Täiesti totaalselt värdjalik asi-skoor 4.
Comment
-
Re: veebruari OT- jaanuar on läbi
deem, 6, närvi ajab see mäng. xdAlgselt postitas reggie Vaata postitusthttp://www.dogetek.co/game/
Täiesti totaalselt värdjalik asi-skoor 4.
Comment
-
Re: veebruari OT- jaanuar on läbi
PokkeriProde Kroonimata Doge Kunn:Algselt postitas reggie Vaata postitusthttp://www.dogetek.co/game/
Täiesti totaalselt värdjalik asi-skoor 4.
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
Comment
-
-
Re: veebruari OT- jaanuar on läbi
Inimese silm ja pilditöötlus ajus ei toimi sama lihtsalt nagu digitaalne kaamera. See, et 100 Hz paneelil kasutatakse kaadrite arvu kahe või neljakordistamiseks taustvalgustuse flashimist, ei oma tähtsust. Fakt on see, et kui panna kõrvuti jalgpalli vaatama 80" telekad 24 Hz (ilma pilditöötluseta), 100 Hz, 200 Hz ja 400 Hz. Siis 400 Hz telekast näeb inimese silm jalgpalli liikumist kõige teravamalt ja 24 Hz ekraanilt ei leia jalgpalli täpset asukohta ülessegi.Algselt postitas Mrt1989 Vaata postitustTeleka paneel on teil ikka 60 või 100hz. See 400, 600 , 1000hz - mida iganes on puhas jura ja marketing trikk. Tegu on frame interpolationiga ala "seebi ooperi" efektiga.Last edited by Strawberry; 11.02.14, 21:49.
Comment
Comment