veebruari OT- jaanuar on läbi

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • WeThePeople
    Vana Tegija
    • Mar 2010
    • 1163

    #346
    Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

    Algselt postitas ropka11 Vaata postitust
    Kust te dresse - tosse netist ostate.Sportdirectist vaatasin aga valik kuidagi kehva.
    Football boots, sportswear and equipment from Pro:Direct Sport. Trusted by players for over 25 years, across football, running, tennis, and more.

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #347
      Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

      Kui keegi mängib 25NL või 50NL 6-maxi ja sooviks saada tasuta coachi, siis võtke Skypes ühendust.

      Vaja on umbes ühe tunni pikkust videot, millele pärast loetakse peale. Seega 4 lauda maksimum ja videol peaks olema suhteliselt hea kvaliteet.

      PM-idega ei viitsi suhelda. Skypes täpsem info.

      EDIT: olemas enam ei ole vaja

      Comment

      • ropka11
        Vana Tegija
        • Oct 2008
        • 1008

        #348
        Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

        Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
        thx

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #349
          Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

          LOL. ****, kuidas praegu ära ehmatasin. Miski väike maavärin oli - maja praksus ja tassid hakkasid õrnalt värisema. Õnneks paar päeva tagasi sai kohalikuga räägitud ja ütles, et neid siin tihti ja muretsema ei pea.

          Comment

          • Vandalar
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 3577

            #350
            Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

            Kui tihti on, siis tõesti pole põhjust muretseda :D Until this happens...
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

            Comment

            • Potsataja
              õilishing
              • Oct 2008
              • 5270

              #351
              Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

              Algselt postitas ivar866 Vaata postitust
              Kuskohast külmkappi suuremat 60 cm laiusega osta saaks netiteel?
              Või on kellelgi pakkuda tartus ca 100 Eur eest?



              See on meelde jäänud minevikust.

              Comment

              • Mrt1989
                Grinder
                • Mar 2010
                • 999

                #352
                Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

                Algselt postitas Strawberry Vaata postitust
                Tegelikult on nii, et see sõltub ekraani suurusest.

                30" ekraani peal kiire väikese objekti liikumist vaadates, ei erista inimese silm 100 Hzi ja ja 400 Hzi vahel erinevust.
                Suurema ekraani peal vaadates tekiks 100 Hzi puhul aga motion blur.

                Väga laias laastus ja ohtralt ümardades võib kasutada selliseid guidelinesid:
                30+" 100Hz
                40+" 200Hz
                50+" 400Hz

                Eriti suuremate telekate puhul on tähtis ka taustal vaikselt heavy liftingut tegev pilditöötlustarkvara, sest algne videofeed ise on üldse 24fps ja 95% kaadritest on teleka enda poolt genereeritud.
                Teleka paneel on teil ikka 60 või 100hz. See 400, 600 , 1000hz - mida iganes on puhas jura ja marketing trikk. Tegu on frame interpolationiga ala "seebi ooperi" efektiga.

                Comment

                • jrgn hell
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 3328

                  #353
                  Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

                  Mingi nädal vana uudis:

                  The Trader Joe's grocery-store chain has dropped a plan to open a new store in the heart of the city's historically African-American neighborhood after activists said the development would price black residents out of the area.

                  PORTLAND, Ore. (AP) — The Trader Joe's grocery-store chain has dropped a plan to open a new store in the heart of the city's historically African-American neighborhood after activists said the develop...


                  Pmst mingi standard USA teema vist, et ei saa progressi piirkondadesse viia, kuna geto-housing kaob ära. Eriti veider kahe otsaga asi ikka. Umbes sama, et poleks tohtinud kalamajas kinnisvara arendada, kuna nüüd solid kesklinna elurajoon.

                  Comment

                  • vonkartoffel
                    Pokkerihai
                    • May 2009
                    • 1658

                    #354
                    Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

                    AR15 7 hours ago 0 9
                    Black people are their own worst enemies.

                    see on seal solid kommentaar.

                    Comment

                    • reggie
                      Pokkerihai
                      • Jun 2009
                      • 1705

                      #355
                      Re: veebruari OT- jaanuar on läbi


                      Täiesti totaalselt värdjalik asi-skoor 4.

                      Comment

                      • tiigrikutsu
                        Grinder
                        • Oct 2011
                        • 522

                        #356
                        Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

                        Algselt postitas reggie Vaata postitust
                        http://www.dogetek.co/game/
                        Täiesti totaalselt värdjalik asi-skoor 4.
                        deem, 6, närvi ajab see mäng. xd

                        Comment

                        • alaska
                          forever
                          • Oct 2008
                          • 6599

                          #357
                          Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

                          Kellel on Postimees+, kas saaksite öelda, kes on artikli "Lõputute ihade ajastu" autor? Ilmus laupäeval, 8.02.2014.

                          Comment

                          • Codecci
                            Luuramas Naisteturniire
                            • Nov 2008
                            • 7574

                            #358
                            Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

                            Algselt postitas reggie Vaata postitust
                            http://www.dogetek.co/game/
                            Täiesti totaalselt värdjalik asi-skoor 4.
                            PokkeriProde Kroonimata Doge Kunn:
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                            Comment

                            • Kakahirmutis
                              🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                              • Oct 2010
                              • 7079

                              #359
                              Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

                              Haxxx
                              !!!

                              Comment

                              • Strawberry
                                Varasemalt kasutaja "romeo"
                                • Aug 2012
                                • 1229

                                #360
                                Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

                                Algselt postitas Mrt1989 Vaata postitust
                                Teleka paneel on teil ikka 60 või 100hz. See 400, 600 , 1000hz - mida iganes on puhas jura ja marketing trikk. Tegu on frame interpolationiga ala "seebi ooperi" efektiga.
                                Inimese silm ja pilditöötlus ajus ei toimi sama lihtsalt nagu digitaalne kaamera. See, et 100 Hz paneelil kasutatakse kaadrite arvu kahe või neljakordistamiseks taustvalgustuse flashimist, ei oma tähtsust. Fakt on see, et kui panna kõrvuti jalgpalli vaatama 80" telekad 24 Hz (ilma pilditöötluseta), 100 Hz, 200 Hz ja 400 Hz. Siis 400 Hz telekast näeb inimese silm jalgpalli liikumist kõige teravamalt ja 24 Hz ekraanilt ei leia jalgpalli täpset asukohta ülessegi.
                                Last edited by Strawberry; 11.02.14, 21:49.

                                Comment

                                Working...