veebruari OT- jaanuar on läbi

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pikk28
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 6695

    #331
    Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

    Nüüdsest ei imesta mitte põrmugi Leitsi graafikute peale. Nupp nokib ja rokib sajaga. ty Leits!

    Comment

    • timz0333
      Pokkeritark
      • Mar 2009
      • 6322

      #332
      Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

      Algselt postitas leits Vaata postitust
      euronicisit teleka ostmine on korralik hävimine üldiselt. lihtsam on euronicst v2lja valida, mis meeldib ja online poest tellida .. hinnavõit võib päris suureks osutuda..
      Alati on võimalus neile "pakkumine" ka teha koha peal ja öelda, et kas ostan nüüd E-poest selle hinnaga või teete mulle oma hinnast nii palju alla, et ma ostan siit.

      Comment

      • leits
        Hundinui
        • Apr 2009
        • 9562

        #333
        Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

        nad ei tee ever nii palju alla, see ei ole lihtsalt võimalik.. e-poe kulud vs tavapoega on olematud

        Comment

        • ropka11
          Vana Tegija
          • Oct 2008
          • 1008

          #334
          Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

          Mina enam alla 46 tolli ei ostaks isegi kui tuba pole kõige suurem.
          40 tolli 200Hz praegu soodsa hinnaga http://www.klick.ee/telerid/grundig-40vle5322.html odavama otsa pill.

          Comment

          • ropka11
            Vana Tegija
            • Oct 2008
            • 1008

            #335
            Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

            Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
            Alati on võimalus neile "pakkumine" ka teha koha peal ja öelda, et kas ostan nüüd E-poest selle hinnaga või teete mulle oma hinnast nii palju alla, et ma ostan siit.
            Tuttav Euronicsi laost tegi telekale hinnapakkumise mis oli isegi natuke kallim kui netipoest.Euronicsist telekat ostes peab ikka puruloll olema

            Comment

            • ropka11
              Vana Tegija
              • Oct 2008
              • 1008

              #336
              Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

              Kust te dresse - tosse netist ostate.Sportdirectist vaatasin aga valik kuidagi kehva.

              Comment

              • inward
                Klubi Liige
                • Sep 2009
                • 6275

                #337
                Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

                Päris lahe app. On keegi skoorinud ka tinderi kaudu huvitav ?

                Comment

                • ivar866
                  Grinder
                  • Oct 2012
                  • 776

                  #338
                  Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

                  Kuskohast külmkappi suuremat 60 cm laiusega osta saaks netiteel?
                  Või on kellelgi pakkuda tartus ca 100 Eur eest?

                  Comment

                  • pastilaa
                    kuum poiss
                    • Apr 2009
                    • 7518

                    #339
                    Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

                    Algselt postitas inward Vaata postitust
                    Päris lahe app. On keegi skoorinud ka tinderi kaudu huvitav ?
                    2014 muud moodi ei skooritagi. sa lähed juurde ja ütled "tere" vms?

                    Comment

                    • Konso
                      Grinder
                      • Nov 2009
                      • 936

                      #340
                      Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

                      1,5 a tagasi oli ka telekasoov. Rääkisin oma mure ühele semi-tuttavale, kes euronicsis töötab ja uurisin nende Smart TV, WiFi ja 3d kohta. Sell ütles, et teleka hinna määravad diameeter ja Hz, wifi ja 3D panevad hinnas juurde 30 euri. Nüüd ehk polegi tavalisi enam saada. Minu otsus langes sellise mudeli kasuks toona http://www.hinnavaatlus.ee/products/...elerid/208342/ Pilt on hea aga muid tilulilusid ei kasuta, kui netist või arvutist vaja filme siis lükkan HDMI taha ja palju mugavam navigeerida.

                      Ps kusagilt kuulnud, et silm üle 600Hz enam vahet ei tee.

                      Comment

                      • Ints
                        Vana Tegija
                        • Nov 2010
                        • 1216

                        #341
                        Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

                        Üle 200 tegelt

                        Comment

                        • Strawberry
                          Varasemalt kasutaja "romeo"
                          • Aug 2012
                          • 1229

                          #342
                          Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

                          Algselt postitas Konso Vaata postitust
                          Ps kusagilt kuulnud, et silm üle 600Hz enam vahet ei tee.
                          Algselt postitas Ints Vaata postitust
                          Üle 200 tegelt
                          Tegelikult on nii, et see sõltub ekraani suurusest.

                          30" ekraani peal kiire väikese objekti liikumist vaadates, ei erista inimese silm 100 Hzi ja ja 400 Hzi vahel erinevust.
                          Suurema ekraani peal vaadates tekiks 100 Hzi puhul aga motion blur.

                          Väga laias laastus ja ohtralt ümardades võib kasutada selliseid guidelinesid:
                          30+" 100Hz
                          40+" 200Hz
                          50+" 400Hz

                          Eriti suuremate telekate puhul on tähtis ka taustal vaikselt heavy liftingut tegev pilditöötlustarkvara, sest algne videofeed ise on üldse 24fps ja 95% kaadritest on teleka enda poolt genereeritud.
                          Last edited by Strawberry; 11.02.14, 13:12.

                          Comment

                          • pikk28
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 6695

                            #343
                            Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

                            http://www.eestikasiino.org/high-roller-kasiino liiga epic leht.

                            Comment

                            • Oliverk
                              Moderaator
                              • Nov 2008
                              • 3016

                              #344
                              Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

                              Esimene asi mis ma oma LCD telekal tegin oli et võtsin pildi sättimise ajal maha kõikvõimalikud pildiparandused. Peale seda sai pildi enam vähem vaadatavaks. Seda soovitasid ka kõikvõimalikud netis leiduvad kalibreerimisõpetused.

                              Comment

                              • Strawberry
                                Varasemalt kasutaja "romeo"
                                • Aug 2012
                                • 1229

                                #345
                                Re: veebruari OT- jaanuar on läbi

                                Algselt postitas Oliverk Vaata postitust
                                Esimene asi mis ma oma LCD telekal tegin oli et võtsin pildi sättimise ajal maha kõikvõimalikud pildiparandused. Peale seda sai pildi enam vähem vaadatavaks. Seda soovitasid ka kõikvõimalikud netis leiduvad kalibreerimisõpetused.
                                Kui on sitt tarkvara, siis indeed see võib parim lahendus olla. Kindlasti ei üldistaks sellist soovitust kõikide telekate peale ja kindlasti ei tasuks pilditöötlus settinguid on/off-na võtta, vaid ka vahepealsed võimalused võivad head olla.

                                Näiteks suure ekraani peal jalgpalli vaadates ilma igasuguse pilditöötluseta tekib ikka väga jõhker motion blur.
                                Last edited by Strawberry; 11.02.14, 13:40.

                                Comment

                                Working...