Re: veebruari OT- jaanuar on läbi
Ma ei tea täpselt kuidas see toimib, antud teemas igatahes keegi sellist küsimust ei tõstatanud ega kahtluse alla seadnud kuigi seal paljud päris hästi selle teemaga kodus. Igatahes see oli pro-Bitcoinivendade üks põhiväide.
Ma ei tea täpselt kuidas see toimib, antud teemas igatahes keegi sellist küsimust ei tõstatanud ega kahtluse alla seadnud kuigi seal paljud päris hästi selle teemaga kodus. Igatahes see oli pro-Bitcoinivendade üks põhiväide.
Comment