veebruari OT- jaanuar on läbi
Collapse
This topic is closed.
X
X
-
Re: veebruari OT- jaanuar on läbi
DisplayFusion, endal väga positiivne kogemus 3 monitoriga (Saad erinevaid taskbare sättida jne... Loomulikult tasuta pilti seadistada täpselt nii kuidas soovid jne jne).Algselt postitas Romka Vaata postitustSoovitage mingit head programmi kahe monitori händlimiseks.
Comment
-
-
Re: veebruari OT- jaanuar on läbi
ise oled.. ma mängin nagu purjus oleksAlgselt postitas Kotkas1000 Vaata postitustKeegi on kiikadi-kääkadi
Comment
-
-
-
Re: veebruari OT- jaanuar on läbi
zemartin17-ga sai 10 flippi tehtud.Algselt postitas doublemint65 Vaata postitustsa ei ole funny, ära ürita.
Ei üritanudki naljakas olla vaid ausalt soovisin flipata.
Üle EV ka veel ai nice.
Last edited by VisaHing; 09.02.14, 15:56.
Comment
-
Comment