*** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • rynno
    Grinder
    • Feb 2009
    • 511

    #661
    Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

    come on . see on juba paar kolm kuud päris hea nali, et keegi normaalsetest minijatest bitcoini veel mineb..
    minetakse teisi altcoine mis on antud hetkel kõige kasumlikumad bitcoini suhtes või/ja kõige kergema minemisraskusastmega ja vahetatakse bitcoiniks.
    päris pikalt on isegi sellised miningpoolid tegutsenud, mis minivad alati kõige parema hinnaga/raskusastmega coine, et max value saada
    Last edited by rynno; 01.02.14, 13:01.

    Comment

    • Vandalar
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 3577

      #662
      Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

      Kuna seda räsi arvutavad nüüd ka mingid spets masinad, https://www.youtube.com/watch?v=cwPytnBSCKk, ASIC tehnoloogia (ilmselt teevad suurema osa bloki arvutustest ja seega saavad kõige suurema osa prizest), siis ilma spets raudvarata on sinu kasumiosa suhteliselt väike (sa lihtsalt ei suuda panustada nii palju arvutusi kui nemad). Raud uueneb pidevalt ja tekib juurde suuri mining farme üha uueneva tehnoloogiaga, kus kasutatakse optimeeritud ja spetsiaalrauaga masinaid, siis aina mõtetumaks peaks ka tavakasutajal nende minemine muutuma. Oleks ainult tasuta elekter ja tasuta masinad.... Juba ongi mõned kavalamad pead mõnda programmi oma mineri sisse ehitanud, et seda levitades pahaaimamatutelt kasutajatelt profiiti koorida. Kui see miner oleks viiruse vormis ja see hästi leviks, siis võiks vägagi palju teenida ilma suuremate kuludeta :D
      Last edited by Vandalar; 01.02.14, 13:48.

      Comment

      • timz0333
        Pokkeritark
        • Mar 2009
        • 6322

        #663
        Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

        Ütles, et kui läheb hästi ja kõik crashib maikuus siis eeldab 2,5k€ kasumit selleks ajaks. Sealt juba elekter maha arvestatud.

        Kui crashib homme ülehomme siis kaotab 750€
        Last edited by timz0333; 01.02.14, 13:53.

        Comment

        • Vandalar
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 3577

          #664
          Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

          Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
          Ütles, et kui läheb hästi ja kõik crashib maikuus siis eeldab 2,5k€ kasumit selleks ajaks. Sealt juba elekter maha arvestatud.

          Kui crashib homme ülehomme siis kaotab 750€
          Kaotab 750€ st jääb kokkuvõttes sellega miinusesse või 750 kaotab 2,5K-st?

          Comment

          • timz0333
            Pokkeritark
            • Mar 2009
            • 6322

            #665
            Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

            Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
            Kaotab 750€ st jääb kokkuvõttes sellega miinusesse või 750 kaotab 2,5K-st?
            Jääb miinusesse, ehk sellest rahast ei ole kahju. "investeerimine nõuab riske"

            Tho 2,5k arvutused tegi oma praeguse päeva walleti pealt. ca 10€ päevas sain aru.


            Meie foorumist peaks char asjaga kursis olema hästi, ehk tuled ütled paar sõna.

            Comment

            • Ints
              Vana Tegija
              • Nov 2010
              • 1216

              #666
              Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

              ma ei viitsi eriti süveneda, aga nahhui neid kaarte niipalju peab olema.

              Comment

              • Romka
                Pokkerihai
                • Mar 2009
                • 1544

                #667
                Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

                Dominik Panka (Poola Ranka) EPT Deauville €10,300 High Roller stäkliider hetkel, headsup. Boy's on a run.

                Comment

                • timz0333
                  Pokkeritark
                  • Mar 2009
                  • 6322

                  #668
                  Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

                  Algselt postitas Romka Vaata postitust
                  Dominik Panka (Poola Ranka) EPT Deauville €10,300 High Roller stäkliider hetkel, headsup. Boy's on a run.
                  Väga muhe vend on see poola Ranka.

                  ega railida ei saa ?

                  Comment

                  • VisaHing
                    mees nagu orkester
                    • Dec 2009
                    • 6718

                    #669
                    Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

                    Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
                    Väga muhe vend on see poola Ranka.

                    ega railida ei saa ?
                    http://www.pokerstars.tv/live/ Praegu jookseb igatahes live.

                    Comment

                    • timz0333
                      Pokkeritark
                      • Mar 2009
                      • 6322

                      #670
                      Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

                      Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                      http://www.pokerstars.tv/live/ Praegu jookseb igatahes live.
                      wtf?
                      Ban yourself dude!


                      ty

                      Comment

                      • K2snakas
                        Pokkerihai
                        • Feb 2009
                        • 2388

                        #671
                        Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

                        mis seadistusega sc14 lasete ?

                        Comment

                        • Relamz
                          Vana Tegija
                          • Jan 2010
                          • 1467

                          #672
                          Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

                          Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
                          wtf?
                          Ban yourself dude!


                          ty
                          Avasin lingi ja Panka vahtis vastu, Panka pani kinni.

                          Comment

                          • timz0333
                            Pokkeritark
                            • Mar 2009
                            • 6322

                            #673
                            Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

                            Mõtlesingi mis toimub, et main eventi final table hoopis.

                            Comment

                            • Romka
                              Pokkerihai
                              • Mar 2009
                              • 1544

                              #674
                              Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

                              Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
                              Väga muhe vend on see poola Ranka.

                              ega railida ei saa ?
                              Jep, sp kirjutasin ka, endale väga meeldis ta mäng/iseloom ja paljudele teistele vist ka.

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #675
                                Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

                                500-eurose osalustasuga PAF Live 6-max ülekanne. Kommenteerivad naxer ja Sten Kramer

                                Comment

                                Working...