*** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Ints
    Vana Tegija
    • Nov 2010
    • 1216

    #646
    Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

    Liveleak on kokku pannud parimad palad vene reality-saadetest, sealhulgas hiljuti TV6 eetris alustanud kõmulisest seriaalist "Puhkus Mehhikos", mille teine hooaeg kujunes nii rajuks, et filmimine katkestati.
    Last edited by Ints; 31.01.14, 10:09.

    Comment

    • privador
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 3951

      #647
      Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***



      klassika

      Comment

      • WeThePeople
        Vana Tegija
        • Mar 2010
        • 1163

        #648
        Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

        Cramo-Rock Delfis..

        Comment

        • rasmer
          Vana Tegija
          • Oct 2009
          • 1306

          #649
          Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

          Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
          Cramo-Rock Delfis..
          4-0 finaalseeriat küll seekord ei tule.

          Comment

          • timz0333
            Pokkeritark
            • Mar 2009
            • 6322

            #650
            Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

            Mis teema nende bitcoinidega ja muude coinidega on siis? Nüüd paar sõpra ka "hulluks" läinud ja räägivad, et näe osta 1200€ eest endale arvuti ja video kaarte ja teenib sulle 800€ kuus tagasi. "no natuke võib langeda agamingi 600 ikka saad"
            tra koguaeg istub telefonis ja vahib oma coine suhelda ka enam ei saa normaalselt

            Sedasi freerollida pole võimalik või on? Kellegil siinsetest ka kodus coiniarvuti?

            Comment

            • Godspeed_EJ
              Klubi Liige
              • Nov 2009
              • 3049

              #651
              Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

              või siis osta Tammingu käest kulda, see pidi ka kindel investeering olema.

              Comment

              • reggie
                Pokkerihai
                • Jun 2009
                • 1705

                #652
                Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

                Muumionu siin foorumis ka tegev kui siis kes sa oled :D?

                Comment

                • timz0333
                  Pokkeritark
                  • Mar 2009
                  • 6322

                  #653
                  Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

                  Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
                  Mis teema nende bitcoinidega ja muude coinidega on siis? Nüüd paar sõpra ka "hulluks" läinud ja räägivad, et näe osta 1200€ eest endale arvuti ja video kaarte ja teenib sulle 800€ kuus tagasi. "no natuke võib langeda agamingi 600 ikka saad"
                  tra koguaeg istub telefonis ja vahib oma coine suhelda ka enam ei saa normaalselt

                  Sedasi freerollida pole võimalik või on? Kellegil siinsetest ka kodus coiniarvuti?
                  Lugesin läbi ja siin reaalne seisukoht hakkab kooruma https://fp.lhv.ee/forum/invest/129139?locale=et

                  Comment

                  • Potsataja
                    õilishing
                    • Oct 2008
                    • 5270

                    #654
                    Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

                    KUi nüüd suvalised tüübid 1200€ arvutikomplektiga 800€ eest kuus bitcoine genereerida suudaks, siis peaks nende maksimumarv ammu saavutatud olema.

                    Comment

                    • Strawberry
                      Varasemalt kasutaja "romeo"
                      • Aug 2012
                      • 1229

                      #655
                      Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

                      As far as I know, siis tänapäevase hardwarega võib bitcoine kaevandades plussi jääda küll, aga see pluss ei ole väga suur kui sa elektrikulu pärast maha arvestad (videokaartide jooksutamine 24/7 100% koormusel võtab päris palju voolu)

                      Comment

                      • timz0333
                        Pokkeritark
                        • Mar 2009
                        • 6322

                        #656
                        Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

                        Algselt postitas Strawberry Vaata postitust
                        As far as I know, siis tänapäevase hardwarega võib bitcoine kaevandades plussi jääda küll, aga see pluss ei ole väga suur kui sa elektrikulu pärast maha arvestad (videokaartide jooksutamine 24/7 100% koormusel võtab päris palju voolu)
                        Palju räägitakse bustimisest. Sõber ütleb, et tal on 20 võimalik müüa/osta 20 erinevat coini. Siin tuleb ju mängu pm BR managment
                        Mitte ei ole kõik puansel ja hommikul äragtes tühi wallet.

                        Tal peaks nüüd 4 kaarti töös olema

                        Comment

                        • timz0333
                          Pokkeritark
                          • Mar 2009
                          • 6322

                          #657
                          Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

                          HV-s paistab uskujaid olema http://foorum.hinnavaatlus.ee/viewforum.php?f=87

                          Comment

                          • ziimukaz
                            Grinder
                            • Jan 2010
                            • 741

                            #658
                            Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

                            Kas keegi kirjutaks mõned cliffid seoses bitcoiniga, nt miks selleks ulme graafikakaarte vaja on?

                            Comment

                            • Karelkorm
                              Grinder
                              • Nov 2009
                              • 856

                              #659
                              Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

                              Olen nii aru saanud, et sinu graafika kaart teeb kellegi teise jaoks arvututusi ja teenib sellega sinule natuke bitcoine. Mina oma soliidse gaming kaardiga teeniksin miinust, kuna elektrit läheks rohkem. Üldiselt vist teenitakse raha ainult suurte setupidega (20 kaarti +) ja mida aeg edasi seda raskemaks teenimine läheb.

                              Comment

                              • Codecci
                                Luuramas Naisteturniire
                                • Nov 2008
                                • 7574

                                #660
                                Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

                                Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
                                Mis teema nende bitcoinidega ja muude coinidega on siis? Nüüd paar sõpra ka "hulluks" läinud ja räägivad, et näe osta 1200€ eest endale arvuti ja video kaarte ja teenib sulle 800€ kuus tagasi. "no natuke võib langeda agamingi 600 ikka saad"
                                tra koguaeg istub telefonis ja vahib oma coine suhelda ka enam ei saa normaalselt

                                Sedasi freerollida pole võimalik või on? Kellegil siinsetest ka kodus coiniarvuti?
                                Mõned postitused olen 2+2 lugenud... Nagu ma aru sain siis see Bitcoini minimise tehnika pidi välgukiirusel aeguma või kaevandamine raskemaks muutuma või mõlema combo, et võid €3K eest omale mingi vägeva tehnika osta, aga kuu-kahe pärast pole enam selle setupiga Bitcoine +EV minida.

                                €1.2K eest arvuti ja €800 kuus pole kindlasti long-term tehtav. Võib-olla mingi ajutine auk, aga nii laialt levinud teema nagu Bitcoinide puhul see auk lapitakse väga-väga kiiresti kinni.

                                Comment

                                Working...