*** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • timz0333
    Pokkeritark
    • Mar 2009
    • 6322

    #616
    Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

    Algselt postitas atsetoon Vaata postitust
    pagassi tagasi oma 2010 aasta naljadega!
    Veits kulunud juba aga fyp

    Comment

    • MartinGarcia
      Grinder
      • Nov 2009
      • 517

      #617
      Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

      Algselt postitas estdonk Vaata postitust
      Okei, sel juhul anna kiirmenetlusse asi. Kui vastuväidet ei esitata siis pole tõendamist vajagi. Mõistetakse välja summa mida sa küsid. Selle paberiga lähed otse täituri juurde. Nõude aluseks märgi suhtlusportaali vestlused ja pangaülekanne.
      Riigilõivu pead ise tasuma, aga selle saad tagasi nõuda. Samuti lisa enda tehtud kulutused summale juurde (võid nõu pidada juristiga jne)
      Muidugi on oht et ka täitur ei suuda võtta sealt kust midagi võtta pole. Endal ka 1 suhteliselt lootusetu juhtum hetkel.
      Nagu ma aru saan siis FB vestluste põhjal saab natukese asjaajamisega raha tagasi nõuda ? no muidugi pangaväljavõtted ka

      Comment

      • $Lauri$
        Õpihimuline Mängur
        • Aug 2009
        • 479

        #618
        Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

        Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
        https://www.youtube.com/user/ExcelIsFun/videos Kui paar tundi ise uurid, saad kindlasti kõik nii selgeks, et ei pea maksma hakkama.
        Pole päris nii must-valge. Minul pole abi vaja, aitan kedagi teist. Pakkumine kehtib ja väga oleks vaja kedagi, kes excelit hästi tajub.

        Comment

        • Maxi
          Pokkerihai
          • Nov 2010
          • 1849

          #619
          Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

          100% kindel et kui sa asja kuskile menetlusse annad siis tegelane tõmbab lukku ära ja sa ei saa isegi 50€ kaupa seda raha tagasi. See kui vähemalt tilgutab siis on lootust raha tagasi saada ja et ei lasta niisama üle vaid tõepoolest proovitakse probleemidest vabaneda.
          Kui just pole infot et vend 2k€ kuus teenib ja eelmine kuu uue länkari liisis, siis suht no-win situatsioon.

          Comment

          • estdonk
            Õpihimuline Mängur
            • Sep 2011
            • 450

            #620
            Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

            No kui tüübil on juba ametlik palk üle miinimumi (juhul kui tead kus töötab) siis usun et on võimalus tagasi saada. Kui kuskil mustalt või Soomes siis vast mitte. Samas oleneb ka palju tal jamasid ees on, täiturid võtavad ka järjekorras.
            Kui tildis oled siis ise annaks kohtusse siiski, las väänleb.

            Comment

            • atsetoon
              Joomas õlut Atsetooniga
              • May 2009
              • 1105

              #621
              Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

              neiuga tegemist. ootan ta järgmise palgapäevani kui jälle ulmeväike summa tuleb, siis pean kindlasti midagi tegema.

              Comment

              • BuildUp
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 2547

                #622
                Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

                Kui kellelgi tallinnlastest on "Pokker, Eesti proffidelt eesti mängijatele" üle, võib pm`ida.

                Comment

                • timz0333
                  Pokkeritark
                  • Mar 2009
                  • 6322

                  #623
                  Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

                  Algselt postitas atsetoon Vaata postitust
                  neiuga tegemist. ootan ta järgmise palgapäevani kui jälle ulmeväike summa tuleb, siis pean kindlasti midagi tegema.
                  Privadoril on kindlasti mõni idee.

                  Comment

                  • VisaHing
                    mees nagu orkester
                    • Dec 2009
                    • 6718

                    #624
                    Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

                    Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
                    Privadoril on kindlasti mõni idee.
                    Mul tekkisid ka mõned.

                    Comment

                    • Carl
                      FPP Pro
                      • Jul 2010
                      • 213

                      #625
                      Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

                      Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                      Mul tekkisid ka mõned.
                      le le le 9gag army

                      Comment

                      • Kakahirmutis
                        🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                        • Oct 2010
                        • 7079

                        #626
                        Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

                        Algselt postitas atsetoon Vaata postitust
                        neiuga tegemist. ootan ta järgmise palgapäevani kui jälle ulmeväike summa tuleb, siis pean kindlasti midagi tegema.
                        Siis on kergem peksa anda lihtsalt

                        Comment

                        • TaistoJ
                          Grinder
                          • Aug 2010
                          • 787

                          #627
                          Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

                          Algselt postitas atsetoon Vaata postitust
                          neiuga tegemist. ootan ta järgmise palgapäevani kui jälle ulmeväike summa tuleb, siis pean kindlasti midagi tegema.
                          Milles küsimus üldse? Olenevalt neiust (nõudluse- pakkumise suhtest) võiks 750€ võla tasumine võtta orienteeruvalt paarist kuust kümne kuuni, viimane eeldab muidugi väikest nõudlust võlausaldajalt võlgnikule. Tagasitasumise lepingus peaks kindlasti olema küsimused vastustele mida, kuidas, kui palju jne.

                          Comment

                          • Fabulous
                            Pokkerihai
                            • Jan 2010
                            • 2674

                            #628
                            Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

                            Algselt postitas atsetoon Vaata postitust
                            neiuga tegemist. ootan ta järgmise palgapäevani kui jälle ulmeväike summa tuleb, siis pean kindlasti midagi tegema.
                            Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                            Siis on kergem peksa anda lihtsalt
                            nice one

                            Comment

                            • hakkameimema
                              Õpihimuline Mängur
                              • Aug 2011
                              • 349

                              #629
                              Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

                              Algselt postitas TaistoJ Vaata postitust
                              Milles küsimus üldse? Olenevalt neiust (nõudluse- pakkumise suhtest) võiks 750€ võla tasumine võtta orienteeruvalt paarist kuust kümne kuuni, viimane eeldab muidugi väikest nõudlust võlausaldajalt võlgnikule. Tagasitasumise lepingus peaks kindlasti olema küsimused vastustele mida, kuidas, kui palju jne.
                              Ja kui siis ikka probleeme tekib, siis juba tarbijakaitsesse pöörduda, mitte inkassosse.

                              Comment

                              • TaistoJ
                                Grinder
                                • Aug 2010
                                • 787

                                #630
                                Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***



                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                                Thewat? Uus, hasarti tekitav viis oma raha raudkindlalt kaotada?

                                Comment

                                Working...