*** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***
Collapse
This topic is closed.
X
X
-
Comment
-
-
Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***
4-0 finaalseeriat küll seekord ei tule.Algselt postitas WeThePeople Vaata postitustCramo-Rock Delfis..
Comment
-
Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***
Mis teema nende bitcoinidega ja muude coinidega on siis? Nüüd paar sõpra ka "hulluks" läinud ja räägivad, et näe osta 1200€ eest endale arvuti ja video kaarte ja teenib sulle 800€ kuus tagasi. "no natuke võib langeda agamingi 600 ikka saad"
tra koguaeg istub telefonis ja vahib oma coine suhelda ka enam ei saa normaalselt
Sedasi freerollida pole võimalik või on? Kellegil siinsetest ka kodus coiniarvuti?
Comment
-
Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***
või siis osta Tammingu käest kulda, see pidi ka kindel investeering olema.
Comment
-
Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***
Lugesin läbi ja siin reaalne seisukoht hakkab kooruma https://fp.lhv.ee/forum/invest/129139?locale=etAlgselt postitas timz0333 Vaata postitustMis teema nende bitcoinidega ja muude coinidega on siis? Nüüd paar sõpra ka "hulluks" läinud ja räägivad, et näe osta 1200€ eest endale arvuti ja video kaarte ja teenib sulle 800€ kuus tagasi. "no natuke võib langeda agamingi 600 ikka saad"
tra koguaeg istub telefonis ja vahib oma coine suhelda ka enam ei saa normaalselt
Sedasi freerollida pole võimalik või on? Kellegil siinsetest ka kodus coiniarvuti?
Comment
-
Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***
As far as I know, siis tänapäevase hardwarega võib bitcoine kaevandades plussi jääda küll, aga see pluss ei ole väga suur kui sa elektrikulu pärast maha arvestad (videokaartide jooksutamine 24/7 100% koormusel võtab päris palju voolu)
Comment
-
Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***
Palju räägitakse bustimisest. Sõber ütleb, et tal on 20 võimalik müüa/osta 20 erinevat coini. Siin tuleb ju mängu pm BR managmentAlgselt postitas Strawberry Vaata postitustAs far as I know, siis tänapäevase hardwarega võib bitcoine kaevandades plussi jääda küll, aga see pluss ei ole väga suur kui sa elektrikulu pärast maha arvestad (videokaartide jooksutamine 24/7 100% koormusel võtab päris palju voolu)
Mitte ei ole kõik puansel ja hommikul äragtes tühi wallet.
Tal peaks nüüd 4 kaarti töös olema
Comment
-
Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***
HV-s paistab uskujaid olema http://foorum.hinnavaatlus.ee/viewforum.php?f=87
Comment
-
Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***
Olen nii aru saanud, et sinu graafika kaart teeb kellegi teise jaoks arvututusi ja teenib sellega sinule natuke bitcoine. Mina oma soliidse gaming kaardiga teeniksin miinust, kuna elektrit läheks rohkem. Üldiselt vist teenitakse raha ainult suurte setupidega (20 kaarti +) ja mida aeg edasi seda raskemaks teenimine läheb.
Comment
-
Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***
Mõned postitused olen 2+2 lugenud... Nagu ma aru sain siis see Bitcoini minimise tehnika pidi välgukiirusel aeguma või kaevandamine raskemaks muutuma või mõlema combo, et võid €3K eest omale mingi vägeva tehnika osta, aga kuu-kahe pärast pole enam selle setupiga Bitcoine +EV minida.Algselt postitas timz0333 Vaata postitustMis teema nende bitcoinidega ja muude coinidega on siis? Nüüd paar sõpra ka "hulluks" läinud ja räägivad, et näe osta 1200€ eest endale arvuti ja video kaarte ja teenib sulle 800€ kuus tagasi. "no natuke võib langeda agamingi 600 ikka saad"
tra koguaeg istub telefonis ja vahib oma coine suhelda ka enam ei saa normaalselt
Sedasi freerollida pole võimalik või on? Kellegil siinsetest ka kodus coiniarvuti?
€1.2K eest arvuti ja €800 kuus pole kindlasti long-term tehtav. Võib-olla mingi ajutine auk, aga nii laialt levinud teema nagu Bitcoinide puhul see auk lapitakse väga-väga kiiresti kinni.
Comment
Comment