*** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Ints
    Vana Tegija
    • Nov 2010
    • 1216

    #601
    Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

    huvitav palju seal kommentaariumis hämatakse

    Comment

    • Kakahirmutis
      🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
      • Oct 2010
      • 7079

      #602
      Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

      Kurb oli seal neid kroone vaadata :(

      Comment

      • VisaHing
        mees nagu orkester
        • Dec 2009
        • 6718

        #603
        Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

        Comment

        • $Lauri$
          Õpihimuline Mängur
          • Aug 2009
          • 479

          #604
          Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

          Küsin uuesti. Ega siin foorumis ei ole kedagi, kes teaks kedagi, kes oskab hästi statistikat ja andmeanalüüsi? Excel, pivot tabelid, korrelatsioon jne. Tasu eest obv, 7veebr.

          Comment

          • Fabulous
            Pokkerihai
            • Jan 2010
            • 2674

            #605
            Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

            Algselt postitas $Lauri$ Vaata postitust
            Küsin uuesti. Ega siin foorumis ei ole kedagi, kes teaks kedagi, kes oskab hästi statistikat ja andmeanalüüsi? Excel, pivot tabelid, korrelatsioon jne. Tasu eest obv, 7veebr.
            https://www.youtube.com/user/ExcelIsFun/videos Kui paar tundi ise uurid, saad kindlasti kõik nii selgeks, et ei pea maksma hakkama.

            Comment

            • atsetoon
              Joomas õlut Atsetooniga
              • May 2009
              • 1105

              #606
              Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

              oleks vaja kasutada inkassoteenust. Kellegil soovitusi?

              Comment

              • estdonk
                Õpihimuline Mängur
                • Sep 2011
                • 450

                #607
                Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

                Algselt postitas atsetoon Vaata postitust
                oleks vaja kasutada inkassoteenust. Kellegil soovitusi?
                Ei ole mõtet vast inkassoga asju ajada. Suhteliselt kasutud ettevõtted. Mis probleem täpsemalt on, soovitaks maksekäsu kiirmenetlust.

                Comment

                • VisaHing
                  mees nagu orkester
                  • Dec 2009
                  • 6718

                  #608
                  Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

                  Algselt postitas atsetoon Vaata postitust
                  oleks vaja kasutada inkassoteenust. Kellegil soovitusi?
                  Lugupeetud firmajuht!
                  Inkassofirma Valujev & Son (loe: vene keeles uni) pakub võlglastele uut tõhusat menetluspaketti.

                  Esimene kohtumine toimub asjalikus õhkkonnas võlglase kontoriruumides.
                  Kohtumine sisaldab viisakusavaldusi, tutvumist. Ühtlasi tutvustab nõudekäsitleja ka järgmise kohtumise iseloomu ja palub võlglasel selleks teatud ettevalmistused teha. Esimene kohtumine kestab maksimaalselt viis minutit, et säästa võlglase aega ja närve.
                  Esmakohtumise dresscode on alates business casual kuni black tie.

                  Teine kohtumine toimub juba tunduvalt vabamas õhkkonnas. Kuna ollase juba tuttavad, jäävad ära esimese kohtumise viisakusavaldused ja tarbetu tutvumine. Inkassofirma Valujev & Son on koostöös loodusturismiettevõttega PTV (priroda terpit vsjo) välja töötanud programmi Päev vabas looduses.

                  Päev vabas looduses sisaldab:
                  ¤ülikiire sõit auto tagaitmel vingusest linnast puhta õhuga paksu metsa.
                  ¤autost väljudes (hoo pealt) metsajooksu kinniseotud käte ja silmadega.
                  ¤sõjalis-sportlik tagaajamismäng (relvad Valujev & Son poolt).
                  ¤ujumine ja sukeldumine kohalikus metsajärves (lisaks kätele ka jalad seotud).
                  ¤päeva lõpetamine, kokkuvõtte tegemine, tulemuste hindamine.

                  Olles rohelise mõtteviisi tuline pooldaja, tehakse tihedat koostööd jäätmekäitlusfirmadega, kes likvideerib kõik jäljed.

                  Lugupidamisega teie Nikolai

                  Comment

                  • atsetoon
                    Joomas õlut Atsetooniga
                    • May 2009
                    • 1105

                    #609
                    Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

                    Algselt postitas estdonk Vaata postitust
                    Ei ole mõtet vast inkassoga asju ajada. Suhteliselt kasutud ettevõtted. Mis probleem täpsemalt on, soovitaks maksekäsu kiirmenetlust.
                    andsin eraisikule laenu 1k euri. kokkulepe oli et maksab eelmise aasta detsembriks tagasi, seni olen u 200 kätte saanud. ja nädal tagasi kandis 50, suht tilti ajab see tilgutamine. mis maksekäsu kiirmenetlus on?

                    Comment

                    • estdonk
                      Õpihimuline Mängur
                      • Sep 2011
                      • 450

                      #610
                      Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***



                      Maksekäsu kiirmenetluse saad esitada netis, ja on mõtet esitada ainult siis kui on alust arvata et võlgnik ei esita vastuväidet. Siis läheb asi edasi hagimenetlusse. On sul mingi leping või on see suusõnaline?

                      Comment

                      • atsetoon
                        Joomas õlut Atsetooniga
                        • May 2009
                        • 1105

                        #611
                        Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

                        Pôhimôtteliselt suusônaline aga fb vestlused ja panga väljavôtted on olemas.

                        Comment

                        • estdonk
                          Õpihimuline Mängur
                          • Sep 2011
                          • 450

                          #612
                          Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

                          Okei, sel juhul anna kiirmenetlusse asi. Kui vastuväidet ei esitata siis pole tõendamist vajagi. Mõistetakse välja summa mida sa küsid. Selle paberiga lähed otse täituri juurde. Nõude aluseks märgi suhtlusportaali vestlused ja pangaülekanne.
                          Riigilõivu pead ise tasuma, aga selle saad tagasi nõuda. Samuti lisa enda tehtud kulutused summale juurde (võid nõu pidada juristiga jne)
                          Muidugi on oht et ka täitur ei suuda võtta sealt kust midagi võtta pole. Endal ka 1 suhteliselt lootusetu juhtum hetkel.
                          Last edited by estdonk; 30.01.14, 09:16.

                          Comment

                          • timz0333
                            Pokkeritark
                            • Mar 2009
                            • 6322

                            #613
                            Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

                            Igaksjuhuks küsin siin ka, et ega meil mõnda elektroonikahuvilist ei ole siin kes trükiplaati parandada oskaks?

                            Comment

                            • atsetoon
                              Joomas õlut Atsetooniga
                              • May 2009
                              • 1105

                              #614
                              Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

                              Algselt postitas estdonk Vaata postitust
                              Okei, sel juhul anna kiirmenetlusse asi. Kui vastuväidet ei esitata siis pole tõendamist vajagi. Mõistetakse välja summa mida sa küsid. Selle paberiga lähed otse täituri juurde. Nõude aluseks märgi suhtlusportaali vestlused ja pangaülekanne.
                              Riigilõivu pead ise tasuma, aga selle saad tagasi nõuda. Samuti lisa enda tehtud kulutused summale juurde (võid nõu pidada juristiga jne)
                              Muidugi on oht et ka täitur ei suuda võtta sealt kust midagi võtta pole. Endal ka 1 suhteliselt lootusetu juhtum hetkel.
                              ty sir!

                              Comment

                              • atsetoon
                                Joomas õlut Atsetooniga
                                • May 2009
                                • 1105

                                #615
                                Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

                                Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                                Lugupeetud firmajuht!
                                Inkassofirma Valujev & Son (loe: vene keeles uni) pakub võlglastele uut tõhusat menetluspaketti.

                                Esimene kohtumine toimub asjalikus õhkkonnas võlglase kontoriruumides.
                                Kohtumine sisaldab viisakusavaldusi, tutvumist. Ühtlasi tutvustab nõudekäsitleja ka järgmise kohtumise iseloomu ja palub võlglasel selleks teatud ettevalmistused teha. Esimene kohtumine kestab maksimaalselt viis minutit, et säästa võlglase aega ja närve.
                                Esmakohtumise dresscode on alates business casual kuni black tie.

                                Teine kohtumine toimub juba tunduvalt vabamas õhkkonnas. Kuna ollase juba tuttavad, jäävad ära esimese kohtumise viisakusavaldused ja tarbetu tutvumine. Inkassofirma Valujev & Son on koostöös loodusturismiettevõttega PTV (priroda terpit vsjo) välja töötanud programmi Päev vabas looduses.

                                Päev vabas looduses sisaldab:
                                ¤ülikiire sõit auto tagaitmel vingusest linnast puhta õhuga paksu metsa.
                                ¤autost väljudes (hoo pealt) metsajooksu kinniseotud käte ja silmadega.
                                ¤sõjalis-sportlik tagaajamismäng (relvad Valujev & Son poolt).
                                ¤ujumine ja sukeldumine kohalikus metsajärves (lisaks kätele ka jalad seotud).
                                ¤päeva lõpetamine, kokkuvõtte tegemine, tulemuste hindamine.

                                Olles rohelise mõtteviisi tuline pooldaja, tehakse tihedat koostööd jäätmekäitlusfirmadega, kes likvideerib kõik jäljed.

                                Lugupidamisega teie Nikolai
                                libahunti tagasi oma 2010 aasta naljadega!

                                Comment

                                Working...