Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***
Veits OT aga seaduse järgi vist ei pea palgalehte andma enne kui palk käes? Vähemalt mu juristi haridusega ülemus väitis nii, võis ka niisama hämada enda kaitseks.
Veits OT aga seaduse järgi vist ei pea palgalehte andma enne kui palk käes? Vähemalt mu juristi haridusega ülemus väitis nii, võis ka niisama hämada enda kaitseks.
Comment