*** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Romka
    Pokkerihai
    • Mar 2009
    • 1544

    #586
    Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

    Veits OT aga seaduse järgi vist ei pea palgalehte andma enne kui palk käes? Vähemalt mu juristi haridusega ülemus väitis nii, võis ka niisama hämada enda kaitseks.

    Comment

    • Looper
      Grinder
      • May 2013
      • 576

      #587
      Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

      Algselt postitas Romka Vaata postitust
      Veits OT aga seaduse järgi vist ei pea palgalehte andma enne kui palk käes? Vähemalt mu juristi haridusega ülemus väitis nii, võis ka niisama hämada enda kaitseks.
      Peaks olema 1 päev ennem, kuna siis saad vaidlustada ennem palga maksmist.

      E: Samas kohustust pole vist ise jagada.

      § 28. Tööandja kohustused
      12) andma töötaja nõudmisel andmeid temale arvutatud ja makstud või maksmisele kuuluva töötasu kohta ning muid töötajat või töösuhet iseloomustavaid teatisi;

      Kui küsid päev ennem siis peab andma.
      Last edited by Looper; 27.01.14, 22:01.

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #588
        Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

        Lugesin lahedat fakti: If you toss a penny 10000 times, it will not be heads 5000 times,but more like 4950. The heads picture weighs more, so it ends up on the bottom.

        Rigged

        Comment

        • rasmer
          Vana Tegija
          • Oct 2009
          • 1306

          #589
          Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

          Comment

          • ok2aa
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 1903

            #590
            Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

            Puhkuseavaldus on tehtud ja kinnitatud?

            Comment

            • taipupole
              Lõpuboss
              • Oct 2008
              • 2181

              #591
              Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

              Väga võimsad lood:



              On siin ka keegi trikitanud? Kui jah, siis võiks PMida :)

              Comment

              • Potsataja
                õilishing
                • Oct 2008
                • 5270

                #592
                Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

                Palju maksad?

                Lisaks huvitab mind ka see, palju Swed teile maksis, et kaks suurimat meediaportaali põhimõtteliselt identsed artiklid avaldasid?

                Comment

                • raudtee(EST)
                  Klubi Liige
                  • Sep 2009
                  • 288

                  #593
                  Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

                  sikule uue perekonnanime andmisel käesoleva paragrahvi lõike 2 (tingimused mille puhul uus perekonnanimi antakse) alusel ei või uueks perekonnanimeks olla:
                  Ei ole õigust õppinud, aga selgelt kirjas, et lõige 3 ja selle alapunktid käivad lõike 2 kohta.

                  Olen tänasest puhkusel ja kontole ei ole laekunud tööandja poolt puhkuserahasid.
                  Mille alusel sa puhkusele läksid? Avalduse tegid ja puhkusekorraldus vormsitati?
                  Last edited by raudtee(EST); 28.01.14, 10:21.

                  Comment

                  • privador
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 3951

                    #594
                    Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

                    http://kanal2.ee/filmid/Punkti-miljonarid vaaatsin sellist saadet. Kas keegi oskaks ära seletada, mis mõttes käib TASUTA reisimine
                    Ei ole nagu poindist aru saanud. Nagu ma aru saan kui ostad cashis reisi siis saad punkte. Punktidega ostetud reisi eest uusi punkte ei saa nagu ma aru saan. Seega sul ikka vaja pidevalt cashi pealevoolu ju

                    Comment

                    • qbj0hn
                      Auk on auk. FAKT!
                      • Nov 2008
                      • 7091

                      #595
                      Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

                      Tasuta lendamine ja solid hotell=luksuslik suurilma-elu?
                      Last edited by qbj0hn; 28.01.14, 10:56. Põhjus: life nitid

                      Comment

                      • taipupole
                        Lõpuboss
                        • Oct 2008
                        • 2181

                        #596
                        Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

                        Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                        Palju maksad?

                        Lisaks huvitab mind ka see, palju Swed teile maksis, et kaks suurimat meediaportaali põhimõtteliselt identsed artiklid avaldasid?
                        Ma oletan, et see info on pärit siit (toimus eile): http://riigikogu.ee/index.php?id=178349

                        rahanduskomisjonis – käibemaksuseaduse muutmise seaduse eelnõu (506 SE); ministeeriumide ülevaade tarbijakrediidi valdkonnas kiirlaenudega kaasnevate probleemide lahendamisest;

                        Comment

                        • Potsataja
                          õilishing
                          • Oct 2008
                          • 5270

                          #597
                          Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

                          Sa oletad?!?

                          Sinu asemel ma ei oletaks, vaid teaks kust see info pärit on.

                          E: PP foorumi põhjal võin ma ka oletada, et sa oled kirurg.
                          Last edited by Potsataja; 28.01.14, 12:00.

                          Comment

                          • karupoeg
                            Pokkerihai
                            • Jun 2012
                            • 3823

                            #598
                            Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

                            täna hea spordiõhtu.

                            1/3

                            rocki võit tuli ülekaalukalt ära. Ulme hoos ikka, 7 mängu järjest eurosarjas järjest võitnud. Nüüd vaja veel manu võitu evertoni võitu liverpooli üle.

                            Comment

                            • Ints
                              Vana Tegija
                              • Nov 2010
                              • 1216

                              #599
                              Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

                              päris korras kodanikud tv3 looduselapsed ka

                              Comment

                              • VisaHing
                                mees nagu orkester
                                • Dec 2009
                                • 6718

                                #600
                                Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

                                Raha teeb raha.

                                http://www.osta.ee/eesti-james-bond-...-44478231.html

                                Comment

                                Working...