Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***
Jah, aga seda saavad lubada maailmas väga vähesed. Üks Prantsuse professionaalne dota mängija peab blogi, kus kirjutab ka nö. e-sportsi tagamaadest. Tiimides olevad mängijad pidavat saama keskmiselt umbes 300€ palka. Jah, teatud hüved on seal juures, ala team housid, kus elamine tasuta ja reisimine, aga siiski. Okei, igasuguste turniiri võitude pealt teenitakse ka midagi lisaks aga see on ka kõik. Seepärast päris paljud üritavad ka steamimisega lisaraha teenida või käivad tööl/koolis.
Mu jutu point oli see, et pole see arvutimängude tööna mängimine nii lõbus midagi. Konkurents on meeletu. Ja me räägime hetkel professionaalsetest mänguritest, mitte hdtanelist, kelle arvutimängude oskus on pehmelt öeldest saast.
Algselt postitas viki
Vaata postitust
Mu jutu point oli see, et pole see arvutimängude tööna mängimine nii lõbus midagi. Konkurents on meeletu. Ja me räägime hetkel professionaalsetest mänguritest, mitte hdtanelist, kelle arvutimängude oskus on pehmelt öeldest saast.

Comment