Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***
Kas siin foorumis leidub kedagi, kes teaks kedagi, kes oskab hästi statistikat ja andmeanalüüsi? Excelt, korrelatsioon, pivot tabelid jne. Kui jah, saatke PM(tasu eest loomulikult. Parem oleks kui asukoht Tartu).
Kas siin foorumis leidub kedagi, kes teaks kedagi, kes oskab hästi statistikat ja andmeanalüüsi? Excelt, korrelatsioon, pivot tabelid jne. Kui jah, saatke PM(tasu eest loomulikult. Parem oleks kui asukoht Tartu).
Comment