*** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • $Lauri$
    Õpihimuline Mängur
    • Aug 2009
    • 479

    #481
    Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

    Kas siin foorumis leidub kedagi, kes teaks kedagi, kes oskab hästi statistikat ja andmeanalüüsi? Excelt, korrelatsioon, pivot tabelid jne. Kui jah, saatke PM(tasu eest loomulikult. Parem oleks kui asukoht Tartu).
    Last edited by $Lauri$; 22.01.14, 21:41.

    Comment

    • Kotkas1000
      Pokkerihai
      • Nov 2009
      • 2305

      #482
      Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

      Pastilaa ja teised silmaklapi vennad võiks oma luugid ükskord lahti teha. Vene ajal vähemalt küll selliseid süste ei tehtud, et pärast jäid haigeks või mis veel hullem, ei sokutatud mingeid elektroonikavidinaid sulle naha alla. See kõik selle euroliidu ja vabamüürlaste süü. Krt, muidu nii toredad, mõitslikud eesti poisid ja nüüd nagu ullikesed, ajud ära pestud. Hohhaidii.

      Comment

      • Vandalar
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 3577

        #483
        Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

        Leveldamise sündroom on raske haigus.

        Comment

        • VisaHing
          mees nagu orkester
          • Dec 2009
          • 6718

          #484
          Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

          Heh. http://www.reporter.ee/2014/01/23/po...rjumaa-teedel/

          Väga huvitav. Mõlemal autol juhtus olema pardakaamera. Seaduse mõttes ilmselt BMW süüdi aga imo mõlemad mustad. vw juht ei osanud lihtslt sõita oma uue passatiga või siis tõesti oli soov tal uut taguotsa saada ja tahtlik avarii tekitada, milles ma kahtlen. Auto ju suht tutikas.

          vw pardakaamera:

          bmw pardakaamera:
          Last edited by VisaHing; 23.01.14, 09:39.

          Comment

          • Remokk
            Jube Noob
            • Nov 2011
            • 171

            #485
            Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

            Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
            Heh. http://www.reporter.ee/2014/01/23/po...rjumaa-teedel/

            Väga huvitav. Mõlemal autol juhtus olema pardakaamera. Seaduse mõttes ilmselt BMW süüdi aga imo mõlemad mustad. vw juht ei osanud lihtslt sõita oma uue passatiga või siis tõesti oli soov tal uut taguotsa saada ja tahtlik avarii tekitada, milles ma kahtlen. Auto ju suht tutikas.

            vw pardakaamera:

            bmw pardakaamera:

            Comment

            • VisaHing
              mees nagu orkester
              • Dec 2009
              • 6718

              #486
              Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

              No olgu siis Jetta. Inimlik eksimus, kuna raske videopildist aru saada. Väga sarnased uue vw passat-iga.

              045BGH
              Mark: VOLKSWAGEN
              Mudel: JETTA
              Esmane registreerimine: 15.03.2012

              Comment

              • ok2aa
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 1903

                #487
                Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

                debiilikud. paras, et kraavi sõitis.

                Comment

                • MartinGarcia
                  Grinder
                  • Nov 2009
                  • 517

                  #488
                  Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

                  Kas nad sõidavadki max 50km/h või on seda videot kuidagi aeglustatud ? Lambi vanad igatahes

                  Comment

                  • leits
                    Hundinui
                    • Apr 2009
                    • 9562

                    #489
                    Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

                    miks yldse taga aeti?

                    Comment

                    • tiigrikutsu
                      Grinder
                      • Oct 2011
                      • 522

                      #490
                      Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

                      Algselt postitas leits Vaata postitust
                      miks yldse taga aeti?
                      Kuna passati vend sõitis bemmile ette ja tegi järsu pidurduse, peale seda läks bemmivend kettasse ja sõitis ise ette talle jne..

                      Comment

                      • Kotkas1000
                        Pokkerihai
                        • Nov 2009
                        • 2305

                        #491
                        Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

                        Mõlemad jobud, eriti bemmimees.

                        Comment

                        • taipupole
                          Lõpuboss
                          • Oct 2008
                          • 2181

                          #492
                          Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

                          Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
                          Mõlemad jobud, eriti bemmimees.
                          Vähe haige jutt, kirjutasin bemmifoormisse ka, et mingi Jetta lol, endal pole raha, et normaalset velgegi osta, autost rääkimata, tuleb ja hakkab pidurdama lampi, kui talle normaalselt vilgutatakse, et tõmmaku kõrvale.

                          Muretsegu enne auto endale, siis hakaku töllama. Tõbras täielik ja hea, et välja rammiti.

                          See on ka nii perses, et kohe kui normaalse Saksa auto omanik oled, siis ööööö, bemmivennad, jobud, bemmimees, vastik kadedus on see, võtke kokku ennast ja ärge olge sellised eided.

                          Comment

                          • Potsataja
                            õilishing
                            • Oct 2008
                            • 5270

                            #493
                            Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

                            Jetta tüüp polnud lihtsalt veel ADAC´i skämmist lugenud ja arvas, et tal on räigelt hea auto. Järsku arvas, et Golfi sedaanversioon on veel parem.
                            Last edited by Potsataja; 23.01.14, 16:45.

                            Comment

                            • Looper
                              Grinder
                              • May 2013
                              • 576

                              #494
                              Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

                              Algselt postitas TaistoJ Vaata postitust
                              Saadke postiga üks pusa Madis Eritile ka, üks foorumi ikoonidest siiski. Oleks nagu sümboolne meeldetuletus, et ta on raha endiselt võlgu.
                              Võin adre PM-da, kuhu saata :)

                              Comment

                              • VisaHing
                                mees nagu orkester
                                • Dec 2009
                                • 6718

                                #495
                                Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

                                Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                                Jetta tüüp polnud lihtsalt veel ADAC´i skämmist lugenud ja arvas, et tal on räigelt hea auto. Järsku arvas, et Golfi sedaanversioon on veel parem.
                                Mis asi on ADAC skämm ?

                                Comment

                                Working...