*** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • camu
    Super Moderaator
    • Jan 2009
    • 3411

    #511
    Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

    Algselt postitas viki Vaata postitust
    Ma arvan,et tegelikult sa ei tahaks tööl käia ja mängiks parema meelega arvutimänge.Mul juhtub päris tihti,et ei taha tööd teha.
    Jah, aga seda saavad lubada maailmas väga vähesed. Üks Prantsuse professionaalne dota mängija peab blogi, kus kirjutab ka nö. e-sportsi tagamaadest. Tiimides olevad mängijad pidavat saama keskmiselt umbes 300€ palka. Jah, teatud hüved on seal juures, ala team housid, kus elamine tasuta ja reisimine, aga siiski. Okei, igasuguste turniiri võitude pealt teenitakse ka midagi lisaks aga see on ka kõik. Seepärast päris paljud üritavad ka steamimisega lisaraha teenida või käivad tööl/koolis.
    Mu jutu point oli see, et pole see arvutimängude tööna mängimine nii lõbus midagi. Konkurents on meeletu. Ja me räägime hetkel professionaalsetest mänguritest, mitte hdtanelist, kelle arvutimängude oskus on pehmelt öeldest saast.

    Comment

    • qbj0hn
      Auk on auk. FAKT!
      • Nov 2008
      • 7091

      #512
      Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

      Algselt postitas camu Vaata postitust
      Jah, aga seda saavad lubada maailmas väga vähesed. Üks Prantsuse professionaalne dota mängija peab blogi, kus kirjutab ka nö. e-sportsi tagamaadest. Tiimides olevad mängijad pidavat saama keskmiselt umbes 300€ palka. Jah, teatud hüved on seal juures, ala team housid, kus elamine tasuta ja reisimine, aga siiski. Okei, igasuguste turniiri võitude pealt teenitakse ka midagi lisaks aga see on ka kõik. Seepärast päris paljud üritavad ka steamimisega lisaraha teenida või käivad tööl/koolis.
      Mu jutu point oli see, et pole see arvutimängude tööna mängimine nii lõbus midagi. Konkurents on meeletu. Ja me räägime hetkel professionaalsetest mänguritest, mitte hdtanelist, kelle arvutimängude oskus on pehmelt öeldest saast.

      Comment

      • Romka
        Pokkerihai
        • Mar 2009
        • 1544

        #513
        Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

        Algselt postitas Karelkorm Vaata postitust
        fun fact.. 200ml poepiimast saab sama palju suhkrut kui 100ml coca colast
        Proof?

        Comment

        • camu
          Super Moderaator
          • Jan 2009
          • 3411

          #514
          Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

          Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
          mis temaga?]

          Comment

          • Karelkorm
            Grinder
            • Nov 2009
            • 856

            #515
            Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

            Algselt postitas Romka Vaata postitust
            Proof?
            Paki ja pudeli pealt lugesin. Mitte, et piimas kõik need teised pahad ained sisalduksid, mis cocas, a eeldasin, et seal polegi suhkrut vms.

            Comment

            • qbj0hn
              Auk on auk. FAKT!
              • Nov 2008
              • 7091

              #516
              Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

              Algselt postitas camu Vaata postitust
              mis temaga?]
              best paladin in the world imo

              Comment

              • udikaz
                Pokkerihai
                • Nov 2009
                • 1946

                #517
                Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

                Algselt postitas camu Vaata postitust
                Ja me räägime hetkel professionaalsetest mänguritest, mitte hdtanelist, kelle arvutimängude oskus on pehmelt öeldest saast.
                lol pehmelt öeldes on ikka väga väga väga pehmelt öeldud :D

                E: Need arvustused mis ta tegi olid täitsa fine ja gameri jaoks isegi huvitavad, aga see millega ta praegu tegeleb on pullshit.
                Last edited by udikaz; 23.01.14, 23:39.

                Comment

                • reggie
                  Pokkerihai
                  • Jun 2009
                  • 1705

                  #518
                  Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

                  Miskipärast see meeldib mulle väga.

                  Comment

                  • WeThePeople
                    Vana Tegija
                    • Mar 2010
                    • 1163

                    #519
                    Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

                    Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
                    kõige tõenäolisemalt läheb nüüd nii: lähen arvutile järgi, naeratame klienditeenindajaga üle laua, avastan kodus pärast 3 minutilist kasutamist et viga endiselt alles ja kogu ring otsast peale, ohtra naeratamisega.
                    tubli töö isegi, arvuti tundub korras ning avastasin dvd lugejast nende wini plaadi :)

                    Comment

                    • Kakahirmutis
                      🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                      • Oct 2010
                      • 7079

                      #520
                      Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

                      Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
                      tubli töö isegi, arvuti tundub korras ning avastasin dvd lugejast nende wini plaadi :)
                      profit

                      Comment

                      • pikk28
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 6695

                        #521
                        Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

                        Algselt postitas camu Vaata postitust
                        Kui sa algselt vaatad, mis kontenti hdtanel tootis, siis need olid mängude ülevaated ja muu selline värk. Kui vaadata praegu, mida ta teeb, siis tema youtube kanalil on ainult lindistatud streamid, mitte midagi muud. Mis eriline kontent see nüüd on, mille eest peaks talle ilgelt raha maksma.
                        Kui vaadata edasi, siis selline inimene, kes ei oska eesti keelt, kirjutab vigaseid arusaamatuid laused ja treib vigaseid videosid, siis selline idioot ei peakski "tööna" tegema seda, mida ta hetkel teeb. Tema enda arvamus on, et kui ta oleks pärit inglise keelsest kultuurist, oleks tal ammu juba miljon subscribet ja ta oleks rikas oma youtubega. See, et tal praegu mingi 20k+ subscribet on, ongi pigem minu arvates väikese Eesti õnn, et ta saab olla ainuke. Mujal maailmas oleks ta väike mitte keegi, kelle videod on lihtsalt saastad.
                        Ta on mõttetu lapsemeelne väike pärdik, kes elab mingis illusioonis.
                        Kui rääkida täpsemalt rahaküsimisest, siis minu arvates ei ole mitte kuskilt otsast õige see, kui 30 aastase mehe põhilised ülevalpidajad on 10-14 aastased lapsed.
                        Küll ta varsti kõrbeb ka omadega.
                        Nagu juba enne ütlesin, kõigepealt peaks ema ta arsti juurde viima.

                        Comment

                        • Strawberry
                          Varasemalt kasutaja "romeo"
                          • Aug 2012
                          • 1229

                          #522
                          Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

                          Algselt postitas Karelkorm Vaata postitust
                          Paki ja pudeli pealt lugesin. Mitte, et piimas kõik need teised pahad ained sisalduksid, mis cocas, a eeldasin, et seal polegi suhkrut vms.
                          Kui suhkru terminit laialt võtta, siis terve inimorganism toimib suhkru peal.

                          Comment

                          • Codecci
                            Luuramas Naisteturniire
                            • Nov 2008
                            • 7574

                            #523
                            Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

                            Athene on nuts. Mu lemmik:


                            Pokkeri tegi ka paari aastaga enda mõistes 'läbi', SNE ja Starsi pro... Pole paha saavutus :P

                            Comment

                            • qbj0hn
                              Auk on auk. FAKT!
                              • Nov 2008
                              • 7091

                              #524
                              Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

                              Comment

                              • Vandalar
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 3577

                                #525
                                Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

                                ROFL, ajudele oskab käia, nagu näha.

                                Comment

                                Working...