*** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • VisaHing
    mees nagu orkester
    • Dec 2009
    • 6718

    #466
    Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

    Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
    revolutsioon live kiievi tänavatel - jõhker. veidi aega tagasi oli just üks kokkupõrge. 3 surnut juba. http://www.delfi.ee/news/paevauudise....d?id=67656115
    Julm tõesti. Ma täpselt pole selle teemaga kursis, et mida rahvas nõuab muidu?

    Comment

    • Codecci
      Luuramas Naisteturniire
      • Nov 2008
      • 7574

      #467
      Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

      Peab ikka tahtmist olema südatalvel sellist ettevõtmist teha... Kiievis hetkel küll kõige hullem pole, -9 näitab, aga seegi päris jube :D

      Kui pronkssõdur oleks -20 'se külmaga ära teisaldatud poleks keegi oma nina tänavale pistnud prolly.

      Comment

      • pastilaa
        kuum poiss
        • Apr 2009
        • 7518

        #468
        Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

        Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
        Julm tõesti. Ma täpselt pole selle teemaga kursis, et mida rahvas nõuab muidu?
        venemeelne valitsus ju hetkel. edasi mõtle ise :P

        Comment

        • ristijeesus
          Klubi Liige
          • Oct 2009
          • 2533

          #469
          Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

          Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
          Julm tõesti. Ma täpselt pole selle teemaga kursis, et mida rahvas nõuab muidu?
          Ukraina on suur maa ja suurem osa rahvast pole tegelikult huvitatud EU poole kätt sirutama. Emake Venemaa on hingelähedasem. Möllajad esindavad vähemust.

          Comment

          • EestiAA
            Vana Tegija
            • Nov 2010
            • 1132

            #470
            Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

            Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
            Julm tõesti. Ma täpselt pole selle teemaga kursis, et mida rahvas nõuab muidu?
            Ukraina EU-ga mingi kaubandus leppe tegema mis oleks olnud üks samm EU-le lähemale....kõik tundus minevat plaani päraselt, siis järsku tegi Ukraina valitsus 180 kraadise pöörde ja otsustas hoopis venemaaga käed lüüa....rahvas tuli tänavale protestima ...sajad tuhanded, enamus noored...protestid hakkasid vaibuma vaikselt siis võttis Ukraina valitsus vastu mingi seaduse mis limiteerib proteste ja see keeras rahval vindi üle.....tulemus on see mis toimub präägu.

            See on väga lühike versioon.

            Comment

            • EestiAA
              Vana Tegija
              • Nov 2010
              • 1132

              #471
              Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

              Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
              Ukraina on suur maa ja suurem osa rahvast pole tegelikult huvitatud EU poole kätt sirutama. Emake Venemaa on hingelähedasem. Möllajad esindavad vähemust.
              Enamus noori tahab kindlalt suunda EU poolele...Kui Ukraina astuks sinna poolele saaks see samm väga valus olema...Venemaa käes on suur osa Ukraina majandusest.

              Comment

              • pastilaa
                kuum poiss
                • Apr 2009
                • 7518

                #472
                Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

                Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
                Ukraina on suur maa ja suurem osa rahvast pole tegelikult huvitatud EU poole kätt sirutama. Emake Venemaa on hingelähedasem. Möllajad esindavad vähemust.
                ee - mis allikatele tugined? http://online.wsj.com/news/articles/...93992459983238

                Comment

                • ristijeesus
                  Klubi Liige
                  • Oct 2009
                  • 2533

                  #473
                  Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

                  Igasugu küsitlusi võib korraldada ja erinevaid tulemusi saada, aga pisut enam kui aasta tagasi toimusid parlamendivalimised ja endale selline võim valiti.

                  Comment

                  • EestiAA
                    Vana Tegija
                    • Nov 2010
                    • 1132

                    #474
                    Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***




                    Haha päris hästi =D.

                    Comment

                    • pastilaa
                      kuum poiss
                      • Apr 2009
                      • 7518

                      #475
                      Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

                      Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
                      Igasugu küsitlusi võib korraldada ja erinevaid tulemusi saada, aga pisut enam kui aasta tagasi toimusid parlamendivalimised ja endale selline võim valiti.
                      sealne olukord on üleriiklikult analoogne nagu meil tallinnas - st venemeelsed on väga selgelt kontsentreerunud, läänemeelsed hakkasid omavahel jagelema ja tulemus oli selline. aga rahva üldine meelsus on ikka selline, nagu mu lingilt näha.

                      Comment

                      • Herbert Sammal
                        Jube Noob
                        • Jul 2013
                        • 165

                        #476
                        Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

                        Vihma käest räästa alla imo. Aga noh, NL, EL..

                        Comment

                        • pastilaa
                          kuum poiss
                          • Apr 2009
                          • 7518

                          #477
                          Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

                          Algselt postitas Herbert Sammal Vaata postitust
                          Vihma käest räästa alla imo. Aga noh, NL, EL..
                          sa oled kibestunud 75a pensionär (lenini ordeni kavalär)?

                          Comment

                          • timz0333
                            Pokkeritark
                            • Mar 2009
                            • 6322

                            #478
                            Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

                            Minu kadunud vanaisa nimi oli ka Herbert ja rohkem pole sellist nime kuulnud küll tänapäeval.

                            Comment

                            • VisaHing
                              mees nagu orkester
                              • Dec 2009
                              • 6718

                              #479
                              Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

                              Herbert Sammal on rõõmsameelne Tallinna rätsepmeister, kelle tee ristub korduvalt Toomas Roo omaga. Stabiilsetes oludes ehk rätsepmeistriks jäänudki, läheb Sammal muutlikel aegadel rikkaks, seda ise eriti soovimata. Sammal on oma joviaalsuse ja paljusõnalisuse juures natuke sisukam natuur, kui esialgu paistab.

                              Comment

                              • Herbert Sammal
                                Jube Noob
                                • Jul 2013
                                • 165

                                #480
                                Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

                                Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                                sa oled kibestunud 75a pensionär (lenini ordeni kavalär)?
                                Mitte, et see siia puutuks kuidagi.. aga kui teada tahad siis- olen 27a. Ei ole pensionil ega lenini ordenitega seotud. Kui see nüüd oli mingit moodi vihje, et ma nutan NLi taga siis... oh ei, vägagi vastupidi.

                                Comment

                                Working...