Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***
Sul alati miski kummide teema. Kunagi ei viitsi peale panna või vahetada. Minu arvates on ikkagi gamble. Ma kasutaks kumme, eriti talveomasid.
Vahet ei ole kas korra garaazi/tagasi või tuleb pikem sõit. Turvalisus eelkõige.
Algselt postitas qbj0hn
Vaata postitust
Vahet ei ole kas korra garaazi/tagasi või tuleb pikem sõit. Turvalisus eelkõige.


Comment