*** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #166
    Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

    Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
    Polegi plaanis gambleda.
    Ma teen 2x nädalas 10 mindise otsa lolz.
    Sul alati miski kummide teema. Kunagi ei viitsi peale panna või vahetada. Minu arvates on ikkagi gamble. Ma kasutaks kumme, eriti talveomasid.

    Vahet ei ole kas korra garaazi/tagasi või tuleb pikem sõit. Turvalisus eelkõige.

    Comment

    • qbj0hn
      Auk on auk. FAKT!
      • Nov 2008
      • 7091

      #167
      Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

      Rofl ranka.
      Su post kuidagi kahemõtteline või mu mindset nii rikutud lihtsalt?

      Comment

      • yolpa
        Pokkerihai
        • Jun 2009
        • 2669

        #168
        Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

        Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
        Rofl ranka.
        Su post kuidagi kahemõtteline või mu mindset nii rikutud lihtsalt?
        ei ole su mindset rikutud

        Comment

        • Kakahirmutis
          🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
          • Oct 2010
          • 7079

          #169
          Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

          Kasuta kummi bot

          Comment

          • qbj0hn
            Auk on auk. FAKT!
            • Nov 2008
            • 7091

            #170
            Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

            wp igatahes.

            Comment

            • pastilaa
              kuum poiss
              • Apr 2009
              • 7518

              #171
              Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

              Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
              Anyway,
              Ligikaudu mis litaka saab kui hetkel kõrbeda, et suvekad all on. Mingi kuu juba nii ringi lasknud ja pole plaani vahetada ka. Obv siis pulti ei istu kui miski kiilakas peal on, aga atm täielikud juulikuu teed. Kui mingi miracle peaks juhtuma, et deep talv tuleb siis lükkan alles alla vast või olen jala mees lihtsalt, anyway kasutan nii vähe masinat, savi.
              saada pikale pm ja saad hea diiliga talvekad alla. endast võib savi olla, aga teistest liikluses ei tohi olla - pole koht kus yolo olla

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #172
                Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

                Ei kõik ok.

                Mina isiklikult kasutaks õigeid kumme, sest kunagi ei tea, mis võib-olla.

                Välisvaatlusel ja käega katsudes võib kõik tunduda täiesti heas korras olevat, aga kui juba oled «poolel-teel», ning mõtled ümber, siis juba hilja uut kummi peale panna - hui viitsid seisma jääda ja putitama hakata. Sõidu tuju vajub nii ära. Onju poisid?

                Tihtilugu ongi nii, et koduhoovi sisenedes on kõik OK, aga kui lähed juba sügavamale, siis seal on peidus need kõige hullemad ohud. Seepärast peakski varakult kummide peale mõtlema.

                Comment

                • qbj0hn
                  Auk on auk. FAKT!
                  • Nov 2008
                  • 7091

                  #173
                  Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

                  Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                  saada pikale pm ja saad hea diiliga talvekad alla. endast võib savi olla, aga teistest liikluses ei tohi olla - pole koht kus yolo olla
                  Liiklus puudub pmst ja obv ei yolota.
                  Viitsi 300-400 alla lükata lihtsalt kui anyway müün maha ja 2x nädalas teen 10 mindise otsa. Külm tleb olen jala lihtsalt ja vsjo.


                  Algselt postitas lainel Vaata postitust
                  .....
                  Kahjuks lähevad osad masinad esmaselt ülevaatuselt siiski läbi ja pole kumme vaja tihtilugu.
                  Osadel aparaatidel on kohe ilmselged tunnused, et kohviks sõidetud ja oleks patt thin icel lasta.
                  Last edited by qbj0hn; 07.01.14, 10:05.

                  Comment

                  • Cash87
                    Vana Tegija
                    • Feb 2009
                    • 1402

                    #174
                    Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

                    Algselt postitas ranka Vaata postitust
                    Kas kellelgi veel foorum läägab või on see minu netiühenduse taga? Muud lehed funkavad hästi, aga prod täiega läägavad s.h. ka emaserver. Suhtlesin adminnidega ja nad ütlevad, et nende pool ping on kõik OK.
                    Minul läägab eelmisest nädalast. Vahel ei loadi lõpuni lehte. Aga süüdistasin elioni selles, tundub, et viimasel ajal alla käinud.

                    Comment

                    • ropka11
                      Vana Tegija
                      • Oct 2008
                      • 1008

                      #175
                      Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

                      Algselt postitas ranka Vaata postitust
                      kägar

                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                      https://twitter.com/gamblingsht
                      Ma ütlesin sulle kunagi Ranka, et vaadates seda kaabuga meest siis tekib mul kohe millegipärast tunne, et ta tahab mängijate rahadega Mehhikosse tõmmata esimesel võimalusel

                      Comment

                      • vsiu100
                        Moderaator
                        • Oct 2008
                        • 4253

                        #176
                        Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

                        6-7mm kasutatud rehv 10-20eur/tk.

                        Comment

                        • ropka11
                          Vana Tegija
                          • Oct 2008
                          • 1008

                          #177
                          Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

                          Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                          Mida HDTanel pakub mida teised kordades paremini ei tee (v.a. facepalme)?

                          Ainuke pluss, et prolly ainuke kes eesti keeles sellist asja ajab. See ei tähenda veel, et midagi hästi teeb ja talle selle eest maksma peaks...

                          Mingi aeg Vandalar oli ka ainuke (või üks vähestest), kes eestikeelsed pokkerivideod teinud oli. Standard $30 subscription oleks olnud mõistlik küsida tal? :)
                          No Vandalari hääletämbri eest oleks paljud koduperenaised nõus 30 välja käima ja kui sinna juurde veel tasuta pokkeriõpe ka

                          Comment

                          • pastilaa
                            kuum poiss
                            • Apr 2009
                            • 7518

                            #178
                            Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

                            Algselt postitas ropka11 Vaata postitust
                            No Vandalari hääletämbri eest oleks paljud koduperenaised nõus 30 välja käima ja kui sinna juurde veel tasuta pokkeriõpe ka
                            +mina

                            Comment

                            • VisaHing
                              mees nagu orkester
                              • Dec 2009
                              • 6718

                              #179
                              Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

                              Kellegil uuemat Tuludeklaratsiooni kalkulaatorit on anda, mis oleks enamvähem täpne? Kunagi oli üks excel based calc aga see kuhugi kadunud. Enda arvutuste järgi peaks täitsa korralik rakeback tulema riigilt aga tahaks üle kontrollida :)
                              Last edited by VisaHing; 07.01.14, 11:34.

                              Comment

                              • jrgn hell
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 3328

                                #180
                                Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

                                ERR-i tasuta veebikanal, mis näitab parimaid saateid, sarju, filme, dokfilme ning võimaldab mugavalt otse kuulata kõiki ERRi raadio ja teleprogramme.


                                Kulnde osa see viimane. Eriti see Eesti looma talvine ettevalmistus.

                                Comment

                                Working...