*** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • taipupole
    Lõpuboss
    • Oct 2008
    • 2181

    #151
    Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

    Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Kui sinu arust oleks olnud mõistlik Vandalaril küsida $30 subscription oma videote eest, siis pole meil tõesti rohkem millegi üle arutada

    Igaüks võib küsida mis summa ise tahab, aga samahästi võin mina kommenteerida kui debiilne ja sitt see toode on mida sellise hinnaga müüakse.
    Kui igaüks võib küsida ja samal ajal Vandalar nagu ei võiks, siis see on nii kõva loogika, et pole tõesti midagi arutada.

    Pakkumine ja nõudlus, tead.

    Comment

    • Codecci
      Luuramas Naisteturniire
      • Nov 2008
      • 7574

      #152
      Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

      Algselt postitas taipupole Vaata postitust
      Kui igaüks võib küsida ja samal ajal Vandalar nagu ei võiks, siis see on nii kõva loogika, et pole tõesti midagi arutada.

      Pakkumine ja nõudlus, tead.
      Ma ei öelnud, et ei või, ma küsisin kas see on sinu arvates mõistlik.

      Pakkumine ja nõudlus, täpselt.

      Comment

      • pastilaa
        kuum poiss
        • Apr 2009
        • 7518

        #153
        Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

        Algselt postitas taipupole Vaata postitust
        Vaatasin ka ja ütlen täitsa ausalt, et päris huvitav oli, ma muidugi olen mängudest huvitatud ja ning on eelmise põlvkonna xbox, et nt Kinecti tutvustus jms vaatasin küll huviga.

        Ei saa heidist aru.
        heit on ju lihtsalt seetõttu, et ta on ebamoraalne, taktitundetu ja rumal (sa kindlasti oled ta esimest rahalunimise videot näinud). oma asja võidakse ju hästi teha (või küllaltki hästi), aga mina seetõttu reformierakonda ei vali.

        Comment

        • Ermii
          Õpihimuline Mängur
          • May 2009
          • 402

          #154
          Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

          Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
          heit on ju lihtsalt seetõttu, et ta on ebamoraalne, taktitundetu ja rumal (sa kindlasti oled ta esimest rahalunimise videot näinud). oma asja võidakse ju hästi teha (või küllaltki hästi), aga mina seetõttu reformierakonda ei vali.

          Comment

          • Romka
            Pokkerihai
            • Mar 2009
            • 1544

            #155
            Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

            Algselt postitas ranka Vaata postitust
            SrslySiriuselt uus lugu

            Korralik huumor
            Mingi 2+2 topic või suurem backstory/cliffs sellel ka, mille järgi see tehtud on?

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #156
              Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

              Kas kellelgi veel foorum läägab või on see minu netiühenduse taga? Muud lehed funkavad hästi, aga prod täiega läägavad s.h. ka emaserver. Suhtlesin adminnidega ja nad ütlevad, et nende pool ping on kõik OK.

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #157
                Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

                Algselt postitas taipupole Vaata postitust
                Muidugi oleks ja küllap oleks keegi ka maksnud. See, et kuskil on miski parem, on sul muidugi tore teooria, kuid suhteliselt mõttetu. Umbes nagu Estonian Air, et miks peaks üldse keegi lendama, kui teised firmad on paremad. Aga lennatakse, eksole.

                Oluline on ka, et sina või mina polegi tema sihtrühm. Sihtrühmaks on tal just need, kes tahavad või vajavad veel eesti keeles. Kui ta on ainus, siis ta ongi parim, tahad sa või mitte.

                Striimimaailma Elron.
                +1

                Tegu ei ole ka monopoliga, et peaks häält tõstma.

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #158
                  Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

                  Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                  Kui sinu arust oleks olnud mõistlik Vandalaril küsida $30 subscription oma videote eest, siis pole meil tõesti rohkem millegi üle arutada

                  Igaüks võib küsida mis summa ise tahab, aga samahästi võin mina kommenteerida kui debiilne ja sitt see toode on mida sellise hinnaga müüakse.
                  Kui Vandalar avaks eestikeelse pokkerivideo saidi. Tulemused oleksid kõik ausad, kallutamata ja moonutamata ning küsiks $30, siis mis selles halba on?

                  Comment

                  • qbj0hn
                    Auk on auk. FAKT!
                    • Nov 2008
                    • 7091

                    #159
                    Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

                    Algselt postitas Romka Vaata postitust
                    Korralik huumor
                    Mingi 2+2 topic või suurem backstory/cliffs sellel ka, mille järgi see tehtud on?
                    3 aastaga pole suutnud durrrr junglemaniga challenget ära teha mis suurelt promoti. jungleman juhib soliidselt+prop betid veel vahel ja Tom leiab alati mingi ettekäände mitte mängida+ignob.
                    Lisanks jungle armastab jäätist

                    Anyway,
                    Ligikaudu mis litaka saab kui hetkel kõrbeda, et suvekad all on. Mingi kuu juba nii ringi lasknud ja pole plaani vahetada ka. Obv siis pulti ei istu kui miski kiilakas peal on, aga atm täielikud juulikuu teed. Kui mingi miracle peaks juhtuma, et deep talv tuleb siis lükkan alles alla vast või olen jala mees lihtsalt, anyway kasutan nii vähe masinat, savi.

                    Comment

                    • Kotkas1000
                      Pokkerihai
                      • Nov 2009
                      • 2305

                      #160
                      Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

                      Reedel läheb külmaks. Kuni -10c.

                      Comment

                      • yolpa
                        Pokkerihai
                        • Jun 2009
                        • 2669

                        #161
                        Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

                        Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                        Mida HDTanel pakub mida teised kordades paremini ei tee (v.a. facepalme)?

                        Ainuke pluss, et prolly ainuke kes eesti keeles sellist asja ajab. See ei tähenda veel, et midagi hästi teeb ja talle selle eest maksma peaks...

                        Mingi aeg Vandalar oli ka ainuke (või üks vähestest), kes eestikeelsed pokkerivideod teinud oli. Standard $30 subscription oleks olnud mõistlik küsida tal? :)
                        Kusjuures selline mäng nagu league of legends, meil oma pro kes mängis eelmine hooaeg euroopa esimeeksonnas ja sai ka kätt proovida mm-il kus esikoha auhind oli 1m$. Samat mängu mängivad ka paljud teised noored kutid ja mõnelgi nesit isegi päris asjalikud streamid, kus mängivad koos oma fännidega, jagavad nänni, õpetavad mägnu jne. Ja keegi ei küsi ühtegi annetust otse ega midagi, sest poisid lihtsalt naudivad mida teevad

                        Comment

                        • Pythagoras
                          Grinder
                          • Apr 2012
                          • 589

                          #162
                          Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

                          kui talvekad olemas, siis lükkaks ikka alla, neid nn kiilakaid võib +2 +3 õhu juures ka olla. Pühapäeva õhtul oli Tartus nt õhk plussis, aga tänavad tõmbas mingiks tunniks täiesti kiilakaks.

                          Comment

                          • qbj0hn
                            Auk on auk. FAKT!
                            • Nov 2008
                            • 7091

                            #163
                            Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

                            Pole, asi selles ongi, lükkan varsti maha nagunii masina ja ei raatsi uusi osta.

                            Comment

                            • Pythagoras
                              Grinder
                              • Apr 2012
                              • 589

                              #164
                              Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

                              no siis kui +2 +3, siis ma turvalisuse mõttes enam väga sõita ei julgeks, kui niiskem ilm ka, tee päris kuiv, siis muidugi teine asi. Teiste elud ka liiklluses potentsiaalselt ohus.

                              Comment

                              • qbj0hn
                                Auk on auk. FAKT!
                                • Nov 2008
                                • 7091

                                #165
                                Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

                                Polegi plaanis gambleda.
                                Ma teen 2x nädalas 10 mindise otsa lolz.

                                Comment

                                Working...