*** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Codecci
    Luuramas Naisteturniire
    • Nov 2008
    • 7574

    #301
    Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

    Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
    Tavapärasest nõrgem Pealtnägija. Kusjuures mind pigem üllatas see, et ainult mõnikümmend alaealistest (kümnetest) tuhandetest tarvitajatest jõuab haiglasse.
    Misasja nad seal haiglas teevad? Kui liiga palju kanepit suitsetad siis võetakse haiglas sinuga ette ka midagi või lihtsalt paranoiast lähevad kohale ja saadetakse koju välja puhkama?

    Comment

    • qbj0hn
      Auk on auk. FAKT!
      • Nov 2008
      • 7091

      #302
      Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

      Potsataja piir on 7 viina, siis löövad geenid välja.

      Comment

      • Potsataja
        õilishing
        • Oct 2008
        • 5270

        #303
        Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

        Nii võib olla küll. Õnneks kustun ma juba enne teise viinaga ühele poole saamist.

        Comment

        • inward
          Klubi Liige
          • Sep 2009
          • 6275

          #304
          Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

          Algselt postitas Codecci Vaata postitust
          Misasja nad seal haiglas teevad? Kui liiga palju kanepit suitsetad siis võetakse haiglas sinuga ette ka midagi või lihtsalt paranoiast lähevad kohale ja saadetakse koju välja puhkama?
          Siin võib statistika mõjutajaks olla ka n-ö alternatiivsed karistused. Ehk et kokkuleppemenetluse raames, karistamise asemel minnakse ravile või kasutatakse psühhiaatrilist nõustamist. Kergemate rikkumiste puhul on see üsna levinud. Ma nüüd ei väida, et osad noored, kes seal olid, ei omanud tõsiseid probleeme kanepi tarvitamise tagajärjel, kuid jah. Üldiselt minu arvates demoniseeriv lugu ja ootaks sarnast saadet ka alkoholi liigtarvitamise tagajärjel kannatavate inimeste lugusid. Tegelikkuses, selle teema raames kogu diskussiooni fookus ja avalik huvi asub hoopis mujal. Ju siis ei ole Pealtnägijal tahtmist ja kompetentsi teha konstruktiivset arutlevat saadet uimastipoliitikast.
          Last edited by inward; 16.01.14, 12:26.

          Comment

          • Ints
            Vana Tegija
            • Nov 2010
            • 1216

            #305
            Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

            Proovin veel, kas keegi on nii lahke ja oleks nõus TN1 koodi jagama mulle.. Kasvõi mingi sümboolse summa eest.

            Comment

            • Vandalar
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 3577

              #306
              Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

              Algselt postitas inward Vaata postitust
              Siin võib statistika mõjutajaks olla ka n-ö alternatiivsed karistused. Ehk et kokkuleppemenetluse raames, karistamise asemel minnakse ravile või kasutatakse psühhiaatrilist nõustamist. Kergemate rikkumiste puhul on see üsna levinud. Ma nüüd ei väida, et osad noored, kes seal olid, ei omanud tõsiseid probleeme kanepi tarvitamise tagajärjel, kuid jah. Üldiselt minu arvates demoniseeriv lugu ja ootaks sarnast saadet ka alkoholi liigtarvitamise tagajärjel kannatavate inimeste lugusid. Tegelikkuses, selle teema raames kogu diskussiooni fookus ja avalik huvi asub hoopis mujal. Ju siis ei ole Pealtnägijal tahtmist ja kompetentsi teha konstruktiivset arutlevat saadet uimastipoliitikast.
              Kas mitte Pealtnägija ei teinud ühte osa sellest, mismoodi inimesed ayahuascat ja ibogaiini kasutavad hingelise rännaku ja sõltuvustest vabanamise nimel? Minu meelest see oli küll üsna konkreetne ja ei olnud kuskilt otsast demoniseeriv. Kanepi lugu, kus räägiti mitmete ainete tarvitajast, kuid esitleti seda nagu nii, et iga teine sõna oli "kanep" nagu kanep oleks ainuke osa olnud seal.

              Comment

              • VisaHing
                mees nagu orkester
                • Dec 2009
                • 6718

                #307
                Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

                Maximale taaskord halba mainet ja palju tähelepanu

                Lätis Valmieras kukkus alla osa Maxima kaupluse ripplest, tuletõrjebrigadir Aigars Pulle sõnul tuli tükke alla 40 ruutmeetri ulatuses.

                Comment

                • udikaz
                  Pokkerihai
                  • Nov 2009
                  • 1946

                  #308
                  Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

                  kuskil kellegi päevikus oli juttu mingist ravimist kõhu kõretiste vastu ja see aitas kedagi. kas keegi saaks mulle linki anda sinna või siis andke mulle selle ravimi nimi.

                  Comment

                  • karupoeg
                    Pokkerihai
                    • Jun 2012
                    • 3823

                    #309
                    Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

                    Algselt postitas udikaz Vaata postitust
                    kuskil kellegi päevikus oli juttu mingist ravimist kõhu kõretiste vastu ja see aitas kedagi. kas keegi saaks mulle linki anda sinna või siis andke mulle selle ravimi nimi.
                    gastrocaps (kaka päevikus kuskil 5 jaanuari paiku)



                    võta julgelt 2 tk peale sööki.
                    Last edited by karupoeg; 16.01.14, 17:38.

                    Comment

                    • udikaz
                      Pokkerihai
                      • Nov 2009
                      • 1946

                      #310
                      Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

                      tyvm

                      Comment

                      • Karelkorm
                        Grinder
                        • Nov 2009
                        • 856

                        #311
                        Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

                        enne sööki, enne alkoholi, on mulle õpetatud. Kui seedeprotsess täies hoos, ei ole gasecil seal midagi teha ma arvan.
                        Last edited by Karelkorm; 16.01.14, 19:25.

                        Comment

                        • inward
                          Klubi Liige
                          • Sep 2009
                          • 6275

                          #312
                          Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

                          Kui väga häda käes on, siis olen kasutanud tavalist söögisoodat, üsna efektiivne. Vastik asi mida neelata muidugi ja kindlasti väikestes kogustes.

                          Comment

                          • hakkameimema
                            Õpihimuline Mängur
                            • Aug 2011
                            • 349

                            #313
                            Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

                            Algselt postitas Karelkorm Vaata postitust
                            enne sööki, enne alkoholi, on mulle õpetatud. Kui seedeprotsess täies hoos, ei ole gasecil seal midagi teha ma arvan.
                            Apteegis soovitati ka pool tundi enne sööki võtta hommikuti.

                            E: Aga toimib kenasti ja snap kõrvetised läinud, seega ty karupojale.

                            Comment

                            • karupoeg
                              Pokkerihai
                              • Jun 2012
                              • 3823

                              #314
                              Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

                              endal prolly valesti meeles, et pärast sööki :). Peab ka ümber muutma siis.

                              Comment

                              • Pythagoras
                                Grinder
                                • Apr 2012
                                • 589

                                #315
                                Re: *** Jaanuari Offtopic: Anegdoodide kuu ***

                                enne sööki pool tundi jah

                                Comment

                                Working...