The Well: ESTpätrik

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ESTPatrick
    Olümpsi Mägi Aivar
    • Nov 2008
    • 5572

    #436
    Re: The Well: ESTpätrik

    Algselt postitas vsiu100
    kas oled plaaninud/mõelnud kunagi rutska põhja keerata, kui viibutavat saua näed? miks?
    mõelnud olen , teinud pole.

    hea põhjus miks mootorrattad võiksid veidi kiiremini kulgeda (tean et poleks eetiline teiste sõidukite vastu ja seetõttu seda kunagi vastu ei võeta), on et mootorratta pidurdusteekond on sitaks lühem.

    Comment

    • ESTPatrick
      Olümpsi Mägi Aivar
      • Nov 2008
      • 5572

      #437
      Re: The Well: ESTpätrik

      Algselt postitas EGERT
      Kas oled kunagi käinud nö pokkeritripil - reisind ringi ja külastanud võimalikult palju kasiinosi, et mängida? Kui jah, siis ehk kirjeldad mõne sõnaga.
      eelmine suvi Priiduga (EPT cashijaga) käisime euroopas puhkamas, lõpp kujunes suht pokkeritripiks. Mängisime Budabestis, Viinis ja Riias 5 päeva järjest pakun.

      Live mängus on hea jätta ärimehe mulje, dongi mulje on väga liuhtne jätta, lihtsalt calli korra odavas potis lõpuni ja ega keegi ei foldi kui pott suur enamasti.

      See aasta tahaks uuesti minna, aga kindlat plaani ei ole. Eelmine kord oli pigem puhkusereis, seekord tahaks päris pokkerile keskenduda ehk kainena mängida jne.

      Comment

      • ESTPatrick
        Olümpsi Mägi Aivar
        • Nov 2008
        • 5572

        #438
        Re: The Well: ESTpätrik

        Algselt postitas ok2aa
        mitu päeva (nädalat) on su pikim tsükkel kestnud?
        nimetaks seda "stressist vabanemiseks" ja see oli eelmine suvi Priiduga euroopas puhkamas ja pokkerit mängimas ja see reis oli üsna selle tsükli sarnane ja see kestis 11 päeva.

        2 korda aastas ikka proovin 3+ päeva kuskil puhkamas käia, jube hea on pärast reisi uuesti pokkerile ja asjadele keskenduda

        Comment

        • lebovend
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 2420

          #439
          Re: The Well: ESTpätrik

          1. et kui tuleks v6itvale pokkerim2ngijale(kusjuures tal l2ks selle saavutamiseks kaks aastat aega) s6jav2ekutse, ta läheks sinna s6jav2kke, oleks aasta eemal pokkerist, kaua tal umbes aega v6iks
          minna, et uuesti beatima hakata, kas lisa 2 aastat?

          2. mida yldse arvad s6jav2est ja sellest, et see kohustuslik on? (saadavad ju yle kogu maailma riigid
          oma poisse s6jav2kke 6pet saama, et kaitsta end teiste riikide eest, how fucked up is that?)

          Comment

          • ESTPatrick
            Olümpsi Mägi Aivar
            • Nov 2008
            • 5572

            #440
            Re: The Well: ESTpätrik

            Algselt postitas lebovend
            1. et kui tuleks v6itvale pokkerim2ngijale(kusjuures tal l2ks selle saavutamiseks kaks aastat aega) s6jav2ekutse, ta läheks sinna s6jav2kke, oleks aasta eemal pokkerist, kaua tal umbes aega v6iks
            minna, et uuesti beatima hakata, kas lisa 2 aastat?

            2. mida yldse arvad s6jav2est ja sellest, et see kohustuslik on? (saadavad ju yle kogu maailma riigid
            oma poisse s6jav2kke 6pet saama, et kaitsta end teiste riikide eest, how fucked up is that?)
            1. kui praegu minna siis ma usun et kuu max, kuna tänapäeval saab ju pärast 3 kuud kohe koju, unustada nii kiiresti ei ole võimalik, pigem tasub limiiit alla poole minna ja kohe võidukas olla.

            2.võiks vabatahtlik olla, kuigi jah. keegi ei läheks siis sinna, ise ma minna ei tahtnud ja ka ei läinud seega häirib vähem kui võiks.

            Häid õppusi!

            Comment

            • sada
              Julm Donk
              • Nov 2008
              • 52

              #441
              Re: The Well: ESTpätrik

              Mida soovitaksid pokkeritoa valikul algajale tähtsamaks , kas halba taset, head boonust või midagi muud näiteks suur laudade valik, hea soft või muu põhjus?

              Comment

              • ESTPatrick
                Olümpsi Mägi Aivar
                • Nov 2008
                • 5572

                #442
                Re: The Well: ESTpätrik

                ilusat softi, kuna see on kõige olulisem päeva lõpuks. vähemalt mulle

                viva loca!

                Comment

                • Arcticman
                  FPP Pro
                  • Apr 2009
                  • 208

                  #443
                  Re: The Well: ESTpätrik

                  Võidetud raha kuhugile investeerinud pole (v.a. Triumph), kuhugile hoiustesse vms ? :D

                  Comment

                  • privador
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 3951

                    #444
                    Re: The Well: ESTpätrik

                    Miks peab lõputöö olema 40 lehekülge pikk?Kui saad kõik vajaliku ära öelda 5 lehega!

                    Comment

                    • ESTPatrick
                      Olümpsi Mägi Aivar
                      • Nov 2008
                      • 5572

                      #445
                      Re: The Well: ESTpätrik

                      Algselt postitas Arcticman
                      Võidetud raha kuhugile investeerinud pole (v.a. Triumph), kuhugile hoiustesse vms ? :D

                      ei pole seda nii palju

                      Comment

                      • ESTPatrick
                        Olümpsi Mägi Aivar
                        • Nov 2008
                        • 5572

                        #446
                        Re: The Well: ESTpätrik

                        Algselt postitas privador
                        Miks peab lõputöö olema 40 lehekülge pikk?Kui saad kõik vajaliku ära öelda 5 lehega!
                        kui sa kirjutad 5lk-ga, siis sa ei näita haridusele vastavat juurdelmisoskust ja uurimishimu.

                        Olen 100% kindel et kui sa just mingit uut teooriat välja ei mõtle, siis sinu teema on liiga kitsas või oled ise laisk/loll, et 5lk peale mahutada

                        Comment

                        • Marks111
                          Jube Noob
                          • Nov 2008
                          • 111

                          #447
                          Re: The Well: ESTpätrik

                          Miks ei ole 5 lehekülge piisav ??? ???

                          Comment

                          • ESTPatrick
                            Olümpsi Mägi Aivar
                            • Nov 2008
                            • 5572

                            #448
                            Re: The Well: ESTpätrik

                            Algselt postitas Marks111
                            Miks ei ole 5 lehekülge piisav ??? ???
                            sa ei suuda lahti seletada asju, mida sa uurid esiteks. Teiseks peab töö sisaldama oma osa ja ma ei kujuta ette kui sa suudad koguteooria ära katta 3lk-ga ja siis 2lk anda täielik panus enda poolt, keskmised kodutööd on ka ülikoolis mahukamad ja mõnel korral isegi sisukamad.

                            ega ta lihtne ei ole, aga uurida kirjandust siis saab kopeerida teiste mõtteid teooria osas ja pärast sellest tulenevalt ka oma osa anda.


                            Aga olge esimesed kes seda suudavad ja ma teen teile õlle välja kui teil see õnnestub, oleksite staarid lõputöö kirjutajate seas.

                            mul on näiteks sissejuhatus + kokkuvõte juba ca 5lk

                            Comment

                            • Marks111
                              Jube Noob
                              • Nov 2008
                              • 111

                              #449
                              Re: The Well: ESTpätrik

                              siis ma ei lähe ülikooli :'(

                              Comment

                              • ESTPatrick
                                Olümpsi Mägi Aivar
                                • Nov 2008
                                • 5572

                                #450
                                Re: The Well: ESTpätrik

                                Algselt postitas Marks111
                                siis ma ei lähe ülikooli :'(
                                tuleb õige eriala võtta, siis ei pea nii palju kirjutama. näiteks IT, teed proge valmis ja kirjutad kuidas see töötab ja korras, saad miski 20lk hakkama. Easy. Kui asi huvitab, siis tulevad lk-d kiiresti.

                                Comment

                                Working...