Re: The Well: ESTpätrik
mõelnud olen , teinud pole.
hea põhjus miks mootorrattad võiksid veidi kiiremini kulgeda (tean et poleks eetiline teiste sõidukite vastu ja seetõttu seda kunagi vastu ei võeta), on et mootorratta pidurdusteekond on sitaks lühem.
Algselt postitas vsiu100
hea põhjus miks mootorrattad võiksid veidi kiiremini kulgeda (tean et poleks eetiline teiste sõidukite vastu ja seetõttu seda kunagi vastu ei võeta), on et mootorratta pidurdusteekond on sitaks lühem.
??? ???
Comment