The Well: ESTpätrik

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ESTPatrick
    Olümpsi Mägi Aivar
    • Nov 2008
    • 5572

    #406
    Re: The Well: ESTpätrik

    Algselt postitas -andres-
    Mul olid täpselt samad mõtted ja ei saa täpselt samamoodi aru.
    ütleksin et olen pigem station kui bluffija ja proovin mixida seda ehk aegajalt kunstlikult numbreid üles ajada kui lauas on regular kelle kohta mul on read, kõik regularid ei vaata käte analüüsimisel kelle vastu antud käsi on kuidagi mängitud vaid et sedasi on tehtud. VIga.

    Comment

    • lenC
      Administraator
      • Oct 2008
      • 6440

      #407
      Re: The Well: ESTpätrik

      Kui suur WTSD on 6-maxis/Full-Ringis?

      Comment

      • ESTPatrick
        Olümpsi Mägi Aivar
        • Nov 2008
        • 5572

        #408
        Re: The Well: ESTpätrik

        Algselt postitas lenC
        Kui suur WTSD on 6-maxis/Full-Ringis?
        panen 1/2 limiiid kohta ainult, kuna seal mõlemat normaalselt ainult.

        6max: 26,3% (89k kätt)
        FR: 23,9 (316k kätt)

        Comment

        • surka
          Õpihimuline Mängur
          • Oct 2008
          • 336

          #409
          Re: The Well: ESTpätrik

          kui tihti mängid laivi?
          mis blindidega?
          kas laivi tulemusi ka säiltad mingil kujul?
          kui purjus sa keskmiselt laivi mängides oled?

          Comment

          • ESTPatrick
            Olümpsi Mägi Aivar
            • Nov 2008
            • 5572

            #410
            Re: The Well: ESTpätrik

            Algselt postitas surka
            1) kui tihti mängid laivi?
            2) mis blindidega?
            3) kas laivi tulemusi ka säiltad mingil kujul?
            4) kui purjus sa keskmiselt laivi mängides oled?
            1) väga harva, kord kuus on ilmselt optimistlik. pigem kord 5-6 nädala tagant toimub tõsisem LIVE mäng, donkamentidest võtan osa tihedamini. sünnipäeva turbo skill 5bb mängud jne.
            2) kui käin kasiinos, siis alla 10/20 väga ei motiveeri mängima, pigem 25/50, aga kuna mul kunagi väga palju sula kaasas vedada ei meeldi ja huvitavaid live holdemmänge on vähe suhteliselt, siis on külastatavus madal minupoolt.
            3) EI
            4) keskmine tallinna trip miski 10 kokteili, tartus keskmiselt 3-4 kokteili läheb enne kui cashi jõuan, turnadesse jõuan tavaliselt 15 minutit varem ja sellega jõuab 1-3 kokteili lasta. üldiselt on LIVE mängude tase nii mage ja pealegi toimub mäng ainult ühes lauas, et isegi üsna purjus peaga on suhteliselt raske halba mängu teha.

            Eelistan turniire cashile LIVEs (ka sellepärast et cashis on purjuspeaga võimalik rohkem kaotada) , sest kasiinos käin 75% ajast pokkerisõpradega kokkusaamas (foorumirahvas näiteks), kui raha teenimise eesmärgil ja tavaliselt teenin selle käigus kokteilide raha tagasi pluss natuke peale. kui tase tõuseb hakkaksin kainemalt asjasse suhtuma.

            viimased 6 kasiino külastust on lõppenud vist 1 korra cashi mängimisega, v-o kaks.

            Comment

            • lebovend
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 2420

              #411
              Re: The Well: ESTpätrik

              Kelle "Kaevu" sooviksid sina järgmisena näha?

              Comment

              • ESTPatrick
                Olümpsi Mägi Aivar
                • Nov 2008
                • 5572

                #412
                Re: The Well: ESTpätrik

                Algselt postitas lebovend
                Kelle "Kaevu" sooviksid sina järgmisena näha?
                krazye või Tigrano, peaksid huvitavad olema ja nendest tean üsna vähe

                Comment

                • sada
                  Julm Donk
                  • Nov 2008
                  • 52

                  #413
                  Re: The Well: ESTpätrik

                  Algselt postitas sada
                  Lifetime keskmine tunnihinne ja ütleme alates NL 100 kuni tänaseni ;D Ja mitu tundi üldse kokku Holdemi andmete järgi mänginud oled?
                  tõstan vanat küsimust ;D

                  Comment

                  • marguzz22
                    Vana Tegija
                    • Oct 2008
                    • 1458

                    #414
                    Re: The Well: ESTpätrik

                    6max lifetime graafikut näitaksid?

                    Comment

                    • CTXrix
                      Grinder
                      • Oct 2008
                      • 689

                      #415
                      Re: The Well: ESTpätrik

                      Algselt postitas marguzz22
                      6max lifetime graafikut näitaksid?
                      Mis mõttes, kas näitaksid?!!!! ;D Krt, kaevul oleme ju. Võtab kätte ja näitab!

                      Comment

                      • ESTPatrick
                        Olümpsi Mägi Aivar
                        • Nov 2008
                        • 5572

                        #416
                        Re: The Well: ESTpätrik

                        Algselt postitas sada
                        tõstan vanat küsimust ;D
                        hea et tõstsid, pikk eemalolek arvutist pani selle unustama.

                        1162,6h kokku ja 47,16$/h, alates nl100 siis

                        Comment

                        • ESTPatrick
                          Olümpsi Mägi Aivar
                          • Nov 2008
                          • 5572

                          #417
                          Re: The Well: ESTpätrik

                          Algselt postitas marguzz22
                          6max lifetime graafikut näitaksid?

                          Comment

                          • tonis
                            Õpihimuline Mängur
                            • Oct 2008
                            • 334

                            #418
                            Re: The Well: ESTpätrik

                            Mis on Su lifetime bb/100'le? Ei tea kas on küsitud aga ei jäänud silma, kui teemat lappasin.

                            Comment

                            • ESTPatrick
                              Olümpsi Mägi Aivar
                              • Nov 2008
                              • 5572

                              #419
                              Re: The Well: ESTpätrik

                              Algselt postitas tonis
                              Mis on Su lifetime bb/100'le? Ei tea kas on küsitud aga ei jäänud silma, kui teemat lappasin.
                              4,66bb/100 või 2,33PT/100 üle 840k käe õle

                              Comment

                              • sada
                                Julm Donk
                                • Nov 2008
                                • 52

                                #420
                                Re: The Well: ESTpätrik

                                Kirjutasid et oled "light mahacallija" ja foldid harva Mida see täpsemalt tähendab, kas callid järgi nagu ehku peale (tõmbed mida iganes) või pidasid silmas seda, et sul on mingi kõva käsi ja sa lihtsalt enne riverit ei raise ise vaid ainult callid kui vastane betib?

                                Comment

                                Working...