The Well: ESTpätrik

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kurikael
    Räme Fish
    • Apr 2009
    • 4

    #361
    Re: The Well: ESTpätrik

    1) Kui tõenäoline on, et jätad nt lähema 2 aasta jooksul Texase ja vahetad selle nt Omaha (Hi/Lo), Lowballi või mõne teise mängu vastu?

    2) Kas tänaseks päevaks on pokker Sinu jaoks pigem töö, mis toidab või põnev meelelahutus? Emb-kumb.

    3) Kui elaksid rantjee elu ning iga päev tiksuks mujalt dividendidena piisavalt raha peale, et vabalt ära elada (st mitte vähem kui pokkerist), kuid aeg-ajalt sooviks siiski mängida pokkerit, siis kas oma lõbuks mängiksid pigem endiselt cashi või jätaksid liinitöö ja lõbustaksid end turniiridega?

    Comment

    • leits
      Hundinui
      • Apr 2009
      • 9562

      #362
      Re: The Well: ESTpätrik

      miks sa eile mastereid ei tarbinud

      Comment

      • ESTPatrick
        Olümpsi Mägi Aivar
        • Nov 2008
        • 5572

        #363
        Re: The Well: ESTpätrik

        Algselt postitas CTXrix
        Kaua su Well kestab?
        lifetime, kuid rahalistele küsimustele hakkan alates 1. juunist kõrvale põikama. ei taha iga oma tulu/kulu elu lõpuni kõigile nähtavaks teha, võib tuua probleeme nii endale kui teistele

        Comment

        • ESTPatrick
          Olümpsi Mägi Aivar
          • Nov 2008
          • 5572

          #364
          Re: The Well: ESTpätrik

          Algselt postitas kurikael
          1) Kui tõenäoline on, et jätad nt lähema 2 aasta jooksul Texase ja vahetad selle nt Omaha (Hi/Lo), Lowballi või mõne teise mängu vastu?

          2) Kas tänaseks päevaks on pokker Sinu jaoks pigem töö, mis toidab või põnev meelelahutus? Emb-kumb.

          3) Kui elaksid rantjee elu ning iga päev tiksuks mujalt dividendidena piisavalt raha peale, et vabalt ära elada (st mitte vähem kui pokkerist), kuid aeg-ajalt sooviks siiski mängida pokkerit, siis kas oma lõbuks mängiksid pigem endiselt cashi või jätaksid liinitöö ja lõbustaksid end turniiridega?
          1) ei ole tõenäoline, ca 4%
          2) töö ennem, siis meelelahutus
          3) high stakes cashi mängiks ,siis LIVE pigem või HU online

          Comment

          • ESTPatrick
            Olümpsi Mägi Aivar
            • Nov 2008
            • 5572

            #365
            Re: The Well: ESTpätrik

            Algselt postitas leits
            miks sa eile mastereid ei tarbinud
            tean, mis on selle toreda kokteili tulemus, kõrgharidus ikkagi

            Comment

            • -andres-
              Moderaator
              • Oct 2008
              • 4546

              #366
              Re: The Well: ESTpätrik

              Suveks mõni suurem plaan/reis ette kavatsetud?

              Comment

              • ESTPatrick
                Olümpsi Mägi Aivar
                • Nov 2008
                • 5572

                #367
                Re: The Well: ESTpätrik

                Algselt postitas -andres-
                Suveks mõni suurem plaan/reis ette kavatsetud?
                ilmselgelt. mototrip euroopasse ilmselt suht kindel, mõni tavaline peoreis oleks ka tore plaanidesse saada.

                Comment

                • -andres-
                  Moderaator
                  • Oct 2008
                  • 4546

                  #368
                  Re: The Well: ESTpätrik

                  Ma loodan, et pole küsitud.
                  Kõige meeldivam reisikogemus?

                  Comment

                  • privador
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 3951

                    #369
                    Re: The Well: ESTpätrik

                    Kas sa oled kunagi ka nutma hakanud raamatut,filmi vaadates?

                    Comment

                    • CTXrix
                      Grinder
                      • Oct 2008
                      • 689

                      #370
                      Re: The Well: ESTpätrik

                      Inspireeritud privadori küsimusest: millal sa viimati nutsid ja mille pärast? (II osa pole vaja vastata, kui ei taha)

                      Comment

                      • priit295
                        Räme Fish
                        • Oct 2008
                        • 21

                        #371
                        Re: The Well: ESTpätrik

                        Kas 4-5 juuli Võrumaale moto-orienteeruma tuled?

                        Comment

                        • Tarmonator
                          Lingiparandaja
                          • Oct 2008
                          • 3274

                          #372
                          Re: The Well: ESTpätrik

                          Kas Privadori küsimused tunduvad sulle natuke liiga naiselikud?







                          Comment

                          • Uniquest
                            Grinder
                            • Oct 2008
                            • 615

                            #373
                            Re: The Well: ESTpätrik

                            Kas nutmine on sinu meelest "naiselik"?

                            Comment

                            • RudiTurbo
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 4167

                              #374
                              Re: The Well: ESTpätrik

                              Kas Lõvikuningat oled suutnud ilma nutmata vaadata? :D

                              Comment

                              • Potsataja
                                õilishing
                                • Oct 2008
                                • 5270

                                #375
                                Re: The Well: ESTpätrik

                                Kas täis peaga hakkad kergemini nutma, kui kainena ???

                                Comment

                                Working...