The Well: ESTpätrik

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • lebovend
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 2420

    #226
    Re: The Well: ESTpätrik

    Tundub sinu image puhul obvious, aga siiski küsin.

    Kumb on rohkem raha säästev/võitev: Kas õigetel hetkedel foldimine või õigetel hetkedel panustamine?

    Comment

    • anti
      Julm Donk
      • Nov 2008
      • 74

      #227
      Re: The Well: ESTpätrik

      1. Kas pigem kogud või raiskad raha?

      Comment

      • variatsioon
        Pokkeritark
        • Nov 2008
        • 5849

        #228
        Re: The Well: ESTpätrik

        non-pokkeri kaardimänge mängid?

        Comment

        • EGERT
          Vana Tegija
          • Mar 2009
          • 1042

          #229
          Re: The Well: ESTpätrik

          Paras kellaaeg PLO'sse paus teha ja miilitsat mängida :)

          1) Meeldejäävaim õppejõud majandusteaduskonnast?
          2) Millisel aastaajal on Tartu kõige meeldivam?
          3) Kõige ebameeldivam reisikogemus?
          4) Viimasest toidupoes käigust maitsvaim (in your opinion) soetatud ese/toiduaine (söön ise oliive, see põhjendab küsimust)?
          5) Kuidas suhtud Opelinaljadesse?
          6) Viimase saadud trahvi suurus ja põhjus?
          7) Sinu arvamus HU HORSE'st?
          8 ) Kui hästi suudaksid sa hakkama saama, kui peaksid nüüdsest alates vaid Razzi, Studi, 2-7TD või 5drawi mängima?
          9) Kui BR oleks piisav, kas durrrri challenge võtaksid vastu?
          10) Millal esimene WSOP, WSOPE, EPT, APPT, LAPT, WPT vms cash / finaallaud / bracelet tuleb ja kas tuleb, või jääd rohkem cäshi graindima?
          11) Tudengina Pirogovil pilsnerit oled joonud?
          12) Viimane film, mida kinos vaatasid?
          13) Raamat, mida sooviksid lugeda, kuid milleks pole võimalust / aega olnud?
          14) Kas sa võtaksid vastu 1:1 prop-beti Porsche Cayman S'i / Carrera peale tingimusel, et võidad kui suudad aasta ilma raseerimata olla?
          15) Aga Opel Insignia? ;D

          Sisukaid vastuseid ootama jäädes...

          Comment

          • variatsioon
            Pokkeritark
            • Nov 2008
            • 5849

            #230
            Re: The Well: ESTpätrik

            Kas sa tead kedagi kes ei oleks priol joonud?

            Comment

            • ESTPatrick
              Olümpsi Mägi Aivar
              • Nov 2008
              • 5572

              #231
              Re: The Well: ESTpätrik

              Algselt postitas lebovend
              Tundub sinu image puhul obvious, aga siiski küsin.

              Kumb on rohkem raha säästev/võitev: Kas õigetel hetkedel foldimine või õigetel hetkedel panustamine?
              foldimine

              Comment

              • ESTPatrick
                Olümpsi Mägi Aivar
                • Nov 2008
                • 5572

                #232
                Re: The Well: ESTpätrik

                Algselt postitas anti
                1. Kas pigem kogud või raiskad raha?
                tarbin

                Comment

                • ESTPatrick
                  Olümpsi Mägi Aivar
                  • Nov 2008
                  • 5572

                  #233
                  Re: The Well: ESTpätrik

                  Algselt postitas variatsioon
                  non-pokkeri kaardimänge mängid?
                  jah

                  Comment

                  • variatsioon
                    Pokkeritark
                    • Nov 2008
                    • 5849

                    #234
                    Re: The Well: ESTpätrik

                    Algselt postitas ESTPatrick
                    jah
                    mida?

                    Comment

                    • ESTPatrick
                      Olümpsi Mägi Aivar
                      • Nov 2008
                      • 5572

                      #235
                      Re: The Well: ESTpätrik

                      Algselt postitas EGERT
                      Paras kellaaeg PLO'sse paus teha ja miilitsat mängida :)

                      1) Meeldejäävaim õppejõud majandusteaduskonnast?
                      2) Millisel aastaajal on Tartu kõige meeldivam?
                      3) Kõige ebameeldivam reisikogemus?
                      4) Viimasest toidupoes käigust maitsvaim (in your opinion) soetatud ese/toiduaine (söön ise oliive, see põhjendab küsimust)?
                      5) Kuidas suhtud Opelinaljadesse?
                      6) Viimase saadud trahvi suurus ja põhjus?
                      7) Sinu arvamus HU HORSE'st?
                      8 ) Kui hästi suudaksid sa hakkama saama, kui peaksid nüüdsest alates vaid Razzi, Studi, 2-7TD või 5drawi mängima?
                      9) Kui BR oleks piisav, kas durrrri challenge võtaksid vastu?
                      10) Millal esimene WSOP, WSOPE, EPT, APPT, LAPT, WPT vms cash / finaallaud / bracelet tuleb ja kas tuleb, või jääd rohkem cäshi graindima?
                      11) Tudengina Pirogovil pilsnerit oled joonud?
                      12) Viimane film, mida kinos vaatasid?
                      13) Raamat, mida sooviksid lugeda, kuid milleks pole võimalust / aega olnud?
                      14) Kas sa võtaksid vastu 1:1 prop-beti Porsche Cayman S'i / Carrera peale tingimusel, et võidad kui suudad aasta ilma raseerimata olla?
                      15) Aga Opel Insignia? ;D

                      Sisukaid vastuseid ootama jäädes...
                      1) kantsukov
                      2) kevad
                      3) ei tule meelde, järelikult pole väga ebameeldivat olnudki. v-o Londoni lennujaama töötajate juhmus, mille tõttu korra lennukist maha sai jäädud
                      4) pole veel jõudnud süüa, kuid pakun et mereahven
                      5) hästi
                      6) pole kunagi saanud
                      7) kino mäng, olen isegi teinud neid
                      8) razzi olen kuni 3/6 limitit mingi aeg tagunud, kuid üksluine mäng liiga ja väga ei paelu selline pokker
                      9) ma ei võtaks challenget vastu sest br on olemas, vaid siis kui ma tunnen et eelis on
                      10) eks ta siis tuleb kui hakkan nendel osalema, praegu ei ole veel viitsinud ühtegi satikat ühelegi neist teha
                      11) korduvalt, see aasta veel mitte
                      12) sitaks igav film oli, international äkki, igatahes leits tassis kaasa ja kuna olin väga kaua magamata ka, sisi tundus eriti pask
                      13) Zen ja mootorratta hooldamise kunst
                      14) obv, sekundiga
                      15) ilmselt ka selle

                      ei usu et sisukad on, see-eest aga konkreetsed, alati saab täpselmalt küsida edasi

                      Comment

                      • ESTPatrick
                        Olümpsi Mägi Aivar
                        • Nov 2008
                        • 5572

                        #236
                        Re: The Well: ESTpätrik

                        Algselt postitas variatsioon
                        Kas sa tead kedagi kes ei oleks priol joonud?
                        mina ei tea

                        Comment

                        • ESTPatrick
                          Olümpsi Mägi Aivar
                          • Nov 2008
                          • 5572

                          #237
                          Re: The Well: ESTpätrik

                          Algselt postitas variatsioon
                          mida?
                          kõiki rahvamänge peale bridzi ja sasku, mida olen kunagi osanud, kuid pole palju aastaid enam mänginud ja reeglid on ununenud

                          Comment

                          • BuildUp
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 2547

                            #238
                            Re: The Well: ESTpätrik

                            1)Kuidas jaotad oma aega pokkeri, kooli ja õppimise ning lõbutsemise vahel?
                            2) Millega kõige rohkem tegeled?
                            3)Kas pokker on toonud kaasa ka probleeme muude asjade tegemata jätmisel?

                            Comment

                            • ESTPatrick
                              Olümpsi Mägi Aivar
                              • Nov 2008
                              • 5572

                              #239
                              Re: The Well: ESTpätrik

                              Algselt postitas BuildUp
                              1)Kuidas jaotad oma aega pokkeri, kooli ja õppimise ning lõbutsemise vahel?
                              2) Millega kõige rohkem tegeled?
                              3)Kas pokker on toonud kaasa ka probleeme muude asjade tegemata jätmisel?
                              1) suht nii kuidas juhtub, kuid proovin iga kuu vähemalt 50h pokkerit mängida, koolis käin üliharva, see semester on praegu käimas 1 aine ja 1 lisandub mingi aeg ja seetõttu olen ainult korra kooli üldse jõudnud see semester. Lõputöö esimene tähtaeg on 15 aprill ja kui igapäev 3-4lk teen siis olen graafikus valmis saamisele ehk. Teoreetiline osa on ca 30-35% valmis ja päris palju materjali on välja otsitud et samapalju kiirelt juurde lisada, suht tõlkimise ja vormistamise küsimus suht. Lõbustan vastavalt kutsetele, viimased 1-2 nv-d olen pärast Riiat veits vaiksemalt võtnud siiski, õnneks oli hea otsus kuna hittisin Laupäevase freerolli ka kohe. Kokkuvõttes võib öelda, et valikud on üsna süsteemivabad.
                              2) Logelemisega
                              3) ei meenu eriti, teatud perioodidel panen valikud paika lihtsalt. näiteks sessil õpin mingi osa, siis hakkan alles mängima jne. Seni on sobinud nii.

                              Comment

                              • privador
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 3951

                                #240
                                Re: The Well: ESTpätrik

                                Saan aru,et teed mag-i tööd.Minule jääb kohati arusaamatuks,et kas sa oled mingi imelaps või TÜ on mingid leak-d?.Kuda on see võimalik,et see töö tehakse 2 nädalaga valmis,kuskilt midagi copydes vms.Lisaks nagu aru saan sul on veel aineid teha.
                                Olen ikka aru saanud,et inimesed teevad mag töid aastaid suuremahuliste projektidena:P
                                Ja 4lk päevas hmmz saab ainult nii teha,kui sa puhtalt midagi maha kirjutad.Enda mõtted analüüisid tuleb max 1lk päevas...(vähemalt mul)
                                Äkki siis teed ka doktori ära ca 2 aastaga:)

                                Comment

                                Working...