The Well: ESTpätrik

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #16
    Re: The Well: ESTpätrik

    Ja selgita lähemalt oma opeli huvi.

    Comment

    • ESTPatrick
      Olümpsi Mägi Aivar
      • Nov 2008
      • 5572

      #17
      Re: The Well: ESTpätrik

      Algselt postitas ranka
      1. Foorumi postitaja, kes meeldib kõige rohkem ja kõige vähem.
      2. Regular, keda vihkad kõige rohkem (see suht isiklik küsimus, sest ma tean neid regulare)
      3. Eesti parim mängija
      4. Pikim downswing - nii käte arvuliselt kui ka summaarselt.
      5. HEM'i graafiku põhjal jooksed üle või alla EV
      1. Foorumi postitaja, kes meeldib kõige rohkem ja kõige vähem.

      Ei ole lemmikut, kuid meeldib lugeda leitsi pidevalt jätkuvat downswingi ja ranka põhjalikke õpetusi (säästab endal kirjutamast ja õpin samal ajal - ise ma neid asju nii põhjalikult seletada ei oska ega teagi tihti)

      2.Regular, keda vihkad kõige rohkem (see suht isiklik küsimus, sest ma tean neid regulare)

      päris vihavaenlast ei ole, need on suht sessioonide lõikes rohkem kui satud mõne regulariga kõrvuti 6+ lauda ja siis pidev laksimine käib, kuid selliseid asju on harva kuna enamus on nitid. Slickster998 võib-olla kuna ta on nii haige nit ja talt ei saa üldse raha ja ikkagi olen suutnud ta vastu alltime MIINUSESse sattuda

      3.Eesti parim mängija. Mina , ranka ka suht hea.

      4. Viimane, mille alles sain tasa mängitud. 140k kätt et tasa saada 7000$, koos swingiga kadus mängukindlus, mistõttu winrate langes kolinal ja läks sitaks aega

      5. obv üle ca 3k$

      Comment

      • ESTPatrick
        Olümpsi Mägi Aivar
        • Nov 2008
        • 5572

        #18
        Re: The Well: ESTpätrik

        Algselt postitas Tarq666
        Oma pokkerikarjääri jooksul. Kumb on suuremat rolli mänginud, kas loomulik inteligentsus või õpioskus? Ehk siis kas vähese inteligentsusega on võimalik pokkeris edu saavutada juhul kui õpihimu on suur <<<<-----ning vastupidi?
        algul loomilik, hiljem õpioskus ja praegu kohanemiskiirus.

        kui ise aru ei saa kus situatsioonis või millise mängija vastu mängida ei oska ega sealt HEM-st seda väga lihtne leida ka siis ei ole


        Vaadake Rankat, miinusmängijast Eesti üheks suurimaks pokkeriproks. Mida veel vaja teada. mina pole kunagi kaotavmängija olnud, aga see ka suuresti seetõttu et enne kui raha peale mängima hakkasin olin 3 raamatut läbi lugenud ja asjale süstemaatiliselt lähenema juba osanud hakata

        Comment

        • ESTPatrick
          Olümpsi Mägi Aivar
          • Nov 2008
          • 5572

          #19
          Re: The Well: ESTpätrik

          Algselt postitas ranka
          Ja selgita lähemalt oma opeli huvi.
          Onupoeg ostis paar aastat tagasi opeli, emal oli 8a opel enne kui selle endale siis ostsin ja alates sellest kui kahel sugulasel oli opel tekkis suguvõsa sisene opeli huumor, mis haaras ka mind + ikka sitaks odav auto ja minule kui täielikule auto võhikule on hea kui viin parandusse ja isegi kui nad midagi pähe määrivad on lõppsumma odav

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #20
            Re: The Well: ESTpätrik

            Parim päev dollarites ja buy-inides.

            Ja ujumises, mis on isiklik rekord (mitu 25 meetrilist otsa)?

            Comment

            • ESTPatrick
              Olümpsi Mägi Aivar
              • Nov 2008
              • 5572

              #21
              Re: The Well: ESTpätrik

              Algselt postitas ranka
              Parim päev dollarites ja buy-inides.

              Ja ujumises, mis on isiklik rekord (mitu 25 meetrilist otsa)?
              Ujumises on 50 otsa rekord, aga plaanin see nädal 60 peale panna kuna eelmine nädal sain alles hingamise normaalseks, aga ma ujun sitaks aeglaselt võrreldes leitsiga ikka ja see ei ole järjest ujutud. olen rohkem tervisesportlane ja ainuke eesmärk on väsitada ära ennast.

              rekord buy-in põhjal on raudselt ~13, mis sai tehtud kui double ftp promo oli starsis: http://priidud.blogspot.com/2008/07/...pdate-iga.html
              Parim päev $ arvestades oli 2/4s kui sain +2,2k$ @4. jaanuar

              Comment

              • Provoker
                Pokkerihai
                • Jan 2009
                • 3067

                #22
                Re: The Well: ESTpätrik

                Mis raamatuid lugesid enne mängima hakkamist?

                Comment

                • ESTPatrick
                  Olümpsi Mägi Aivar
                  • Nov 2008
                  • 5572

                  #23
                  Re: The Well: ESTpätrik

                  Algselt postitas Provoker
                  Mis raamatuid lugesid enne mängima hakkamist?
                  täpselt ei mäleta, kuid 1 oli kindlasti Low-stakes holdem skalanskylt ja miski homegame raamat oli ka või oli see alapeatükk, täpselt ei mäleta see oli üle 2a. tagasi siiski

                  Comment

                  • leits

                    #24
                    Re: The Well: ESTpätrik

                    Esimene armastus elus?

                    Comment

                    • ESTPatrick
                      Olümpsi Mägi Aivar
                      • Nov 2008
                      • 5572

                      #25
                      Re: The Well: ESTpätrik

                      Algselt postitas leits
                      Esimene armastus elus?
                      mina

                      Comment

                      • runnar
                        Grinder
                        • Oct 2008
                        • 740

                        #26
                        Re: The Well: ESTpätrik

                        kelleks sa suurena tahad saada?:)

                        Comment

                        • pkmarek
                          Jube Noob
                          • Oct 2008
                          • 193

                          #27
                          Re: The Well: ESTpätrik

                          Kuidas ennast praegu harid, loed raamatuid? artikleid? Foorumeid?
                          Mis on olnud sinu viimane raamat mis lugesid? (pokkeri teemaline) Ning mis huvitavat sulle sealt meelde jäi?

                          Comment

                          • ESTPatrick
                            Olümpsi Mägi Aivar
                            • Nov 2008
                            • 5572

                            #28
                            Re: The Well: ESTpätrik

                            Algselt postitas runnar
                            kelleks sa suurena tahad saada?:)
                            baarmen-ks soojal maal

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #29
                              Re: The Well: ESTpätrik

                              Pokkeri eesmärgid - kuhu tahad jõuda?

                              Comment

                              • ESTPatrick
                                Olümpsi Mägi Aivar
                                • Nov 2008
                                • 5572

                                #30
                                Re: The Well: ESTpätrik

                                Algselt postitas pkmarek
                                Kuidas ennast praegu harid, loed raamatuid? artikleid? Foorumeid?
                                Mis on olnud sinu viimane raamat mis lugesid? (pokkeri teemaline) Ning mis huvitavat sulle sealt meelde jäi?
                                pole ammu raamatuid lugenud, pigem räägin ja arutan endamisi palju erinevaid situatsioone ja vaatan kuidas ajalooliselt on neid situatsioone HEM kajastanud ja sealt leian tulemusi, kumb käitumisviis on kasumlikum vastava vastase vastu. Peamiselt proovin endise 2 mode asemel: mode1 oli regulari vastu bluff, ja straightforward mängu tasakaal ja mode2 oli light callid tohmanite vastu asendada 5-6 modiga, mis kataksid erinevad vastaste stiilid ära ehk siis keskenduda ja õppida kuidas on parim viis mängida LAG vastu PF, postflop, IP, OOP jne ja nii kuni konkreetsete vastasteni välja kellega rohkem kokku puuteid on.

                                foorumitest külastan üldiselt ainult seda foorumi, 2p2 olen kunagi ammu need ranka kullavaru artiklid läbi lugenud ja mõned veel kuid üldiselt ma väldin seal käimist, sest nagu filmis Beautiful mind on öeldud: TEISTE IDEED PIIRAVAD MINU ENDA MÕTTEMAAILMA või midagi taolist

                                viimane raamat mille ma läbi lugesin oli juba kaunis ammu ja ma arvan et see võis olla Ace on the river, meeldis sealt kuidas greenstein railbirdide elu tutvustas ja pokkeripro elu külgi käsitles

                                Comment

                                Working...