Aegajalt ma vaatan telekat, kuigi mul antenni ei ole ja mõtlen miks kurat ma jäätist külmkappi ei pannud ja miks kurat ma opelile sportsumpsi varem ei ostnud ja miks kurat ma olen antenni ostmisega 8 kuud venitanud ja miks kurat see sportsumps opelit kiiremini sõitma ei pane ja miks kurat ma üldse teleka ostsin ja ikkagi miks kurat jäätis külmkapis ei ole. nendele ja teistele küsimustele proovin alljärgnevas topicus võimalikult pinnapealselt vastata.
Näide: http://forumserver.twoplustwo.com/78...cgrider-93943/
Ranka soovitusel.
Paluks siis küsimustega mitte idiootseks minna
Näide: http://forumserver.twoplustwo.com/78...cgrider-93943/
Ranka soovitusel.
Paluks siis küsimustega mitte idiootseks minna
700k fr neist
Comment