Detsembri offtopic: ho - ho -ho

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Ermii
    Õpihimuline Mängur
    • May 2009
    • 402

    #211
    Re: Detsembri offtopic: ho - ho -ho

    Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
    nii, pingviin.
    teen lühidalt.
    oletades, et sa oled tõesti naine, siis sõnade "naine" ja "vähekogenud" ühes lauses tekitavad osades siinsetes kasutajates asjatut bonerit, teisi panevad niisama leveldama.
    juhul kui sa ei ole naine, siis cut the bs, keegi ei neela konksu alla.
    Hahahaa, tõsijutt.

    Comment

    • VisaHing
      mees nagu orkester
      • Dec 2009
      • 6718

      #212
      Re: Detsembri offtopic: ho - ho -ho

      gentelmen, hold your orgasms.

      Comment

      • Rage
        Klubi Liige
        • Nov 2008
        • 6853

        #213
        Re: Detsembri offtopic: ho - ho -ho

        Comment

        • Codecci
          Luuramas Naisteturniire
          • Nov 2008
          • 7574

          #214
          Re: Detsembri offtopic: ho - ho -ho

          Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
          nii, pingviin.
          teen lühidalt.
          oletades, et sa oled tõesti naine, siis sõnade "naine" ja "vähekogenud" ühes lauses tekitavad osades siinsetes kasutajates asjatut bonerit, teisi panevad niisama leveldama.
          juhul kui sa ei ole naine, siis cut the bs, keegi ei neela konksu alla.
          Keegi Jennifer kunagi sai Naxerilt insta stake ju, tegelt oli mingi Tartu jorss. Worth a shot...

          Ja Pingviin, kasutajale "privador" saada CV-na oma pildid, sealt varemgi Mansioni $100K gtd turkadele steike tulnud!

          Comment

          • Rigged
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 2535

            #215
            Re: Detsembri offtopic: ho - ho -ho

            Kes ei tööta see ei söö

            Comment

            • vsiu100
              Moderaator
              • Oct 2008
              • 4253

              #216
              Re: Detsembri offtopic: ho - ho -ho

              Algselt postitas Codecci Vaata postitust
              Keegi Jennifer kunagi sai Naxerilt insta stake ju, tegelt oli mingi Tartu jorss. Worth a shot...

              Ja Pingviin, kasutajale "privador" saada CV-na oma pildid, sealt varemgi Mansioni $100K gtd turkadele steike tulnud!

              jah, aga see oli losing virginity beti ajal. nüüd peaks see mure kaelast ära olema.

              Comment

              • Pingviin
                Räme Fish
                • Jan 2013
                • 9

                #217
                Re: Detsembri offtopic: ho - ho -ho

                Algselt postitas Ermii Vaata postitust
                Hahahaa, tõsijutt.
                kuulge-kuulge, see teema on natuke liiga keeruliseks aetud. Mis cv-na pildid ja trollimine ja "it's a trap"

                Comment

                • Codecci
                  Luuramas Naisteturniire
                  • Nov 2008
                  • 7574

                  #218
                  Re: Detsembri offtopic: ho - ho -ho

                  Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                  EPIC LUCKBOXXXX OMG :DDDDDDDDDDDDD


                  One hit wonder striks again :P Õnne
                  Just tuli meelde, haiget unenägu nägin sellega seoses...

                  Olime kuskil Tais või muus 3rd world riigis qbj0hni ja veel paari kamraadiga, bussipeatuses istusime siis lambist Kristjan Laas kõndis mööda mingi 10h peale seda hitti, julmalt hakkasime lõugama, et õnne degen ja lendasime küsimustega peale, et noh busto juba jah? Aga vist ei olnud veel ja läksime koos kuskile sicko kohtadesse jooma, lampi nägime Phil Galfondit kes ühines ja see mees oli kõige hullem degen üldse + haige douche, igalpool tegi julmalt välja kõigile a samas sitaks rõhus, et tema jaoks see pole mingi raha, et vahest tuleb geoloogidele ka välja teha ja üldse sitaks pinalis oli ja tahtis pidevalt kuskile prügikastide vahele magama keerata ja oma riided seljast ära visata. Hommikuks igatahes olin talle 1500 bahti võlgu, sest ta oli mingi urkatoa minu eest ära maksnud ja plaanisin talle FB-sse sõnumit saata, et kuhu ma ta ~ €40 kanda võin.

                  Vahepeal veel olime kuskil mingite UFC staaridega tuttavaks saanud, igast kapid Alistair Overeem jne ja siis otsustasime veits pulli teha, mind saadeti peibutuseks välja kus mingi 30 neegrit ligi tuli ja ma lõugasin neile "whats up niggers" ja tüübid peale hakkasid tulema siis UFC vennad lendasid nurga tagant välja ja tagusime kõik ära :D

                  Good times!

                  Comment

                  • Rigged
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 2535

                    #219
                    Re: Detsembri offtopic: ho - ho -ho

                    hAHAHAHAHAHA

                    Comment

                    • vsiu100
                      Moderaator
                      • Oct 2008
                      • 4253

                      #220
                      Re: Detsembri offtopic: ho - ho -ho

                      luksun


                      Laasi video ka.

                      Comment

                      • KristjanLaas
                        Pokkeritark
                        • Oct 2009
                        • 6450

                        #221
                        Re: Detsembri offtopic: ho - ho -ho

                        Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                        Just tuli meelde, haiget unenägu nägin sellega seoses...

                        Olime kuskil Tais või muus 3rd world riigis qbj0hni ja veel paari kamraadiga, bussipeatuses istusime siis lambist Kristjan Laas kõndis mööda mingi 10h peale seda hitti, julmalt hakkasime lõugama, et õnne degen ja lendasime küsimustega peale, et noh busto juba jah? Aga vist ei olnud veel ja läksime koos kuskile sicko kohtadesse jooma, lampi nägime Phil Galfondit kes ühines ja see mees oli kõige hullem degen üldse + haige douche, igalpool tegi julmalt välja kõigile a samas sitaks rõhus, et tema jaoks see pole mingi raha, et vahest tuleb geoloogidele ka välja teha ja üldse sitaks pinalis oli ja tahtis pidevalt kuskile prügikastide vahele magama keerata ja oma riided seljast ära visata. Hommikuks igatahes olin talle 1500 bahti võlgu, sest ta oli mingi urkatoa minu eest ära maksnud ja plaanisin talle FB-sse sõnumit saata, et kuhu ma ta ~ €40 kanda võin.

                        Vahepeal veel olime kuskil mingite UFC staaridega tuttavaks saanud, igast kapid Alistair Overeem jne ja siis otsustasime veits pulli teha, mind saadeti peibutuseks välja kus mingi 30 neegrit ligi tuli ja ma lõugasin neile "whats up niggers" ja tüübid peale hakkasid tulema siis UFC vennad lendasid nurga tagant välja ja tagusime kõik ära :D

                        Good times!
                        hahahhaha

                        Comment

                        • vsiu100
                          Moderaator
                          • Oct 2008
                          • 4253

                          #222
                          Re: Detsembri offtopic: ho - ho -ho



                          gobboboy on egiptusesse kolinud?


                          Last edited by vsiu100; 17.12.13, 12:00.

                          Comment

                          • Pythagoras
                            Grinder
                            • Apr 2012
                            • 589

                            #223
                            Re: Detsembri offtopic: ho - ho -ho

                            jei, õnnestus ka üks milestone nl50 hu lauas hittida, ühe tärniga idanaaber tegi asja lihtsaks ja foldis pre ära, aga abiks ikka

                            Comment

                            • VisaHing
                              mees nagu orkester
                              • Dec 2009
                              • 6718

                              #224
                              Re: Detsembri offtopic: ho - ho -ho

                              Algselt postitas Pythagoras Vaata postitust
                              jei, õnnestus ka üks milestone nl50 hu lauas hittida, ühe tärniga idanaaber tegi asja lihtsaks ja foldis pre ära, aga abiks ikka
                              No räägime rahast ka..

                              Comment

                              • Relamz
                                Vana Tegija
                                • Jan 2010
                                • 1467

                                #225
                                Re: Detsembri offtopic: ho - ho -ho



                                Kirss tordil on HDTaneli kommentaar koos vastustega .

                                Comment

                                Working...