hehe, eneshinnanguga ei ole siin midagi pistmist, pigem vihje sellele, et olen naine; samas teisest küljest, tõesti, selle endasuguse all võin täpsustada seda, et olen ainult 1,5 a mänginud ja seega vähekogenud..
nii, pingviin.
teen lühidalt.
oletades, et sa oled tõesti naine, siis sõnade "naine" ja "vähekogenud" ühes lauses tekitavad osades siinsetes kasutajates asjatut bonerit, teisi panevad niisama leveldama.
juhul kui sa ei ole naine, siis cut the bs, keegi ei neela konksu alla.
Comment