statoilis need uued makseautomaadid et saad iga tankuri juures maksta... väike soovitus neile kes ei taha, et nende kaart tühjaks tehakse... peale tankimist ALATI võtke kviitung..
statoilis need uued makseautomaadid et saad iga tankuri juures maksta... väike soovitus neile kes ei taha, et nende kaart tühjaks tehakse... peale tankimist ALATI võtke kviitung..
Seleta lahti. Peale püstoli tagasipanekut kinni ei lähe see värk?
tundub nii... tankisin mingi 20 litra ära... kaardile jäi piisavalt sulli... lähen 2 kilti eemale poodi... kaardil pole piisavalt raha... hellan... 0.00 euri kaardil.. netist vaatan... statoilist 0i jooksun
See ei ole vast jah null jooksnud, vaid broneeritud raha on kinni jäänud. Ei tea mis summad praegu on, aga krooni aja lõpus bronniti näiteks Nestes 1500 eek kui tankima hakkasid.
seal väideti küll jah et algul bronnitakse 100 euri ja siis kohe tagasi... aga nende sõnul peaks see snap tagasi tulema... võib olla tõesti et mingi bronni jama, aga tegin hetkel avalduse ära ja esmasp pidi selgust saama.
sest see oli sendi pealt nullis... ma vaatand kui hakkab kaart 0 jooksma siis see tilgutab seal üpris kaua, pidi sel vennal siis olema aega et nulli lasta seda, kui tõesti oli nii
tundub nii... tankisin mingi 20 litra ära... kaardile jäi piisavalt sulli... lähen 2 kilti eemale poodi... kaardil pole piisavalt raha... hellan... 0.00 euri kaardil.. netist vaatan... statoilist 0i jooksun
Mul võttis ühe korra automaat tankla kaardilt 100 euri ära, kuigi tankisin 10 eest...2 päeva hiljem kanti tagasi...ilma, et ise tõmblesin.
Comment