Re: Movembri offtopic: Kõigile vuntsid ette!
Lisaks, et kõik tunnevad kaasa neile neljale ja halavad neid taga aga selle peale mida rekkajuht hetkel tunneb ei mõtle keegi vist.
Polnud tal küll midagi teha kindlasti aga neli inimest vastu sinu autot surnuks sõidavad võib päris hea põntsu panna mindsetile.
Algselt postitas -andres-
Vaata postitust
Algselt postitas karupoeg
Vaata postitust
Polnud tal küll midagi teha kindlasti aga neli inimest vastu sinu autot surnuks sõidavad võib päris hea põntsu panna mindsetile.
Comment