Re: Movembri offtopic: Kõigile vuntsid ette!
Ma ei ole julm ega sadist, kuid õnneks keeras see auto rekale ette, mitte tavalise sõiduautole, kus oleks võinud pere sees olla.
Ma ei ole julm ega sadist, kuid õnneks keeras see auto rekale ette, mitte tavalise sõiduautole, kus oleks võinud pere sees olla.

Comment