Movembri offtopic: Kõigile vuntsid ette!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • -andres-
    Moderaator
    • Oct 2008
    • 4546

    #211
    Re: Movembri offtopic: Kõigile vuntsid ette!

    Ma ei ole julm ega sadist, kuid õnneks keeras see auto rekale ette, mitte tavalise sõiduautole, kus oleks võinud pere sees olla.

    Comment

    • Fabulous
      Pokkerihai
      • Jan 2010
      • 2674

      #212
      Re: Movembri offtopic: Kõigile vuntsid ette!

      Ma ei saa neist sõpradest aru, et kui nad teadsid, et juhil 2.2 sees on, lasti rahuliku südamega rooli istuda ja mindi ise ka auto peale veel.

      Comment

      • Codecci
        Luuramas Naisteturniire
        • Nov 2008
        • 7574

        #213
        Re: Movembri offtopic: Kõigile vuntsid ette!

        Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
        Ma ei saa neist sõpradest aru, et kui nad teadsid, et juhil 2.2 sees on, lasti rahuliku südamega rooli istuda ja mindi ise ka auto peale veel.
        Suht standard, vähemalt väiksemates kohtades.

        Palju 2.2 saavutamiseks keskmisel mehepojal juua on vaja?

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #214
          Re: Movembri offtopic: Kõigile vuntsid ette!

          Algselt postitas Codecci Vaata postitust
          Suht standard, vähemalt väiksemates kohtades.

          Palju 2.2 saavutamiseks keskmisel mehepojal juua on vaja?
          Artiklis kirjas. 2h varem oli kaine (mendid tegid alkoholijoobe testi) ning umbe 0.5l viina

          Comment

          • karupoeg
            Pokkerihai
            • Jun 2012
            • 3823

            #215
            Re: Movembri offtopic: Kõigile vuntsid ette!

            Algselt postitas -andres- Vaata postitust
            Ma ei ole julm ega sadist, kuid õnneks keeras see auto rekale ette, mitte tavalise sõiduautole, kus oleks võinud pere sees olla.
            +1

            absoluutselt ei saa aru sellest: "nii toredad poisid - miks küll nendega?" jutust ja nutulaulust. Oleks hommikul tee ääres kaks jalakäijat olnud rekka asemel, oleks terve rahvas in corpore mõrvariks nimetanud ning eluaegset nõudnud. Aga nüüd on justkui "4 toredat poiss moosekanti, kellelt saatus võttis ebaõiglasel kombel elu".

            Comment

            • Junken
              Lendur Sass
              • Sep 2011
              • 1039

              #216
              Re: Movembri offtopic: Kõigile vuntsid ette!

              ja kuskil postimehe kommentaariumis: " sellist lõppu polnud keegi ära teeninud" mis nad tahavad et kui ellu oleks jäänud, et neile medal oleks antud v

              Comment

              • Mr_Kenny
                Vana Tegija
                • Jun 2011
                • 1357

                #217
                Re: Movembri offtopic: Kõigile vuntsid ette!

                Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
                +1

                absoluutselt ei saa aru sellest: "nii toredad poisid - miks küll nendega?" jutust ja nutulaulust. Oleks hommikul tee ääres kaks jalakäijat olnud rekka asemel, oleks terve rahvas in corpore mõrvariks nimetanud ning eluaegset nõudnud. Aga nüüd on justkui "4 toredat poiss moosekanti, kellelt saatus võttis ebaõiglasel kombel elu".
                +2

                Comment

                • leits
                  Hundinui
                  • Apr 2009
                  • 9562

                  #218
                  Re: Movembri offtopic: Kõigile vuntsid ette!

                  google ja googlde DNS'd maas? vähemalt ma ei saa ligi ei google'le kui ka google DNS'id ei tööta. pingides googled saan time out'id. või on mingi elioni välisühenduse teema? ükski välismaa sait ei avane rsk

                  Comment

                  • harryahven
                    Pokkerihai
                    • Dec 2009
                    • 1964

                    #219
                    Re: Movembri offtopic: Kõigile vuntsid ette!

                    Mul ka ei avane lehed

                    Comment

                    • Potsataja
                      õilishing
                      • Oct 2008
                      • 5270

                      #220
                      Re: Movembri offtopic: Kõigile vuntsid ette!

                      Algselt postitas ranka Vaata postitust
                      Artiklis kirjas. 2h varem oli kaine (mendid tegid alkoholijoobe testi) ning umbe 0.5l viina
                      Kas loogilisem on see, et politsei tegi vea või see, et tüüp oli öö otsa kaine ja siis peale viit hommikul hakkas tempoga viina sisse kallama?

                      Comment

                      • Kotkas1000
                        Pokkerihai
                        • Nov 2009
                        • 2305

                        #221
                        Re: Movembri offtopic: Kõigile vuntsid ette!

                        Algselt postitas Junken Vaata postitust
                        Mul kangastus silmeees samuti eesti oss, kes elab vanaemaga koplis ühetoalises ahjuküttega korteris, kuid maja ees seisab BEMM, mis on liisingusse võetud vanaema käendusel. See kuu rohkem sõita ei saa, kuna mingi krdi andur on perses, mis maksab palju. Palgapäeval vast kannatab uue osta, senikaua sõidan trammiga.

                        Comment

                        • v@iko
                          Julm Donk
                          • Jan 2010
                          • 82

                          #222
                          Re: Movembri offtopic: Kõigile vuntsid ette!

                          Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                          Suht standard, vähemalt väiksemates kohtades.

                          Palju 2.2 saavutamiseks keskmisel mehepojal juua on vaja?
                          Tervishoiuekspert Peeter Mardna sõnul peab 80 kilogrammi kaaluv mees 2,2-promillise joobe tekkimiseks ära jooma 200 grammi viina või 5-6 õlut.

                          Comment

                          • sadakrooni
                            FPP Pro
                            • Jan 2009
                            • 254

                            #223
                            Re: Movembri offtopic: Kõigile vuntsid ette!

                            Prügikastides tuhnivad ju kodutud! Ei, te eksite, sinna on asja ka mitmetel Tartu noortel, kes ülikoolist koju tõttavad.

                            Comment

                            • Potsataja
                              õilishing
                              • Oct 2008
                              • 5270

                              #224
                              Re: Movembri offtopic: Kõigile vuntsid ette!

                              Algselt postitas v@iko Vaata postitust
                              Tervishoiuekspert Peeter Mardna sõnul peab 80 kilogrammi kaaluv mees 2,2-promillise joobe tekkimiseks ära jooma 200 grammi viina või 5-6 õlut.
                              Numbrid ei klapi.

                              2,5*5=12,5 või 3,0*5=15
                              0,2*40=8

                              Vanal oleks ehk aeg pensionile minna.

                              Comment

                              • erplander
                                ekrelander
                                • Oct 2008
                                • 1029

                                #225
                                Re: Movembri offtopic: Kõigile vuntsid ette!

                                http://forumserver.twoplustwo.com/54...h-discuss-264/

                                Comment

                                Working...