Movembri offtopic: Kõigile vuntsid ette!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Mr_Kenny
    Vana Tegija
    • Jun 2011
    • 1357

    #181
    Re: Movembri offtopic: Kõigile vuntsid ette!

    Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
    Keda hammaste korrashoid huvitab, soovitan kindlasti suitsetamise maha jätta, kui seda tegema peaks. Mul on näiteks kogu elu hambahügieen hea ning vitamiinitasemed normaalsed olnud, aga sellel suvel hakkas mõnedel hammastel email lagunema. Konsulteerisin hambaarstiks õppiva sõbrannaga veidi ning ta rääkis, et suitsetamine tulemusena ahenevad(?) igemetes olevad veresooned ning seetõttu on hammaste verevarustus häiritud ning hammaste katkiminek soodustatud. Et kõik korda teha, läks ca. €700 ning see oli 2 aastase suitsetamise tulemus. Retrospektis ei olnud suitsetamine seda väärt.
    +1 Oskad Tartus kedagi soovitada?

    Comment

    • Rage
      Klubi Liige
      • Nov 2008
      • 6853

      #182
      Re: Movembri offtopic: Kõigile vuntsid ette!

      Kas kuskil on ka sellist hambaravi nagu ameerikamaa filmides näed, et tõmmatakse naerugaasi mask pähe ja ärkad supersärava naeratuse ja tujuga?

      Comment

      • Dnbftw
        Pokkerihai
        • Jul 2010
        • 1808

        #183
        Re: Movembri offtopic: Kõigile vuntsid ette!

        Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
        Ma absull ei geti, miks OpenOfficet ei kasutata koolides. KHK-s imo oli OpenOffice olemas arvutites kuid põhiline töö käis ikkagi MS Office progredega.

        Comment

        • kardaanirist
          Pokkerihai
          • Nov 2009
          • 3675

          #184
          Re: Movembri offtopic: Kõigile vuntsid ette!

          +1. ise ka openoffice peal ja mitte millestki puudust ei tunne. ei saa aru, miks see laialdasemalt kasutuses ei ole.

          Comment

          • Fabulous
            Pokkerihai
            • Jan 2010
            • 2674

            #185
            Re: Movembri offtopic: Kõigile vuntsid ette!

            Algselt postitas Mr_Kenny Vaata postitust
            +1 Oskad Tartus kedagi soovitada?
            Olen Kaarsilla hambaravis ning PMA's käinud. Kvaliteediga olen alati rahule jäänud ja hinnad on ka mõistlikud.

            Comment

            • bauss
              Grinder
              • Sep 2009
              • 737

              #186
              Re: Movembri offtopic: Kõigile vuntsid ette!

              keegi teab kust E60 BMW'le saaks hea hinnaga varuosi (ei pea olema originaal)?

              mul vaja tahmafilter vahetada ja esinduse hinnapakkumine on 1.8k.

              Comment

              • VisaHing
                mees nagu orkester
                • Dec 2009
                • 6718

                #187
                Re: Movembri offtopic: Kõigile vuntsid ette!

                Algselt postitas bauss Vaata postitust
                keegi teab kust E60 BMW'le saaks hea hinnaga varuosi (ei pea olema originaal)?

                mul vaja tahmafilter vahetada ja esinduse hinnapakkumine on 1.8k.
                Esinduse all pead silmas, siis UM-i jah? Peab ikka raha peale tige olema, et seal käia autot hooldamas/remontimas. Samas uute(uuemapoolsete) ja esindustest soetatud autode puhul vist väljapääsmatu olukord jah.

                Aga soovitaksin BMW foorumis tuhnata ja kuulutus üles lükata.

                Mingi vanem post: http://foorum.bmwclub.ee/viewtopic.php?f=56&t=184258
                Last edited by VisaHing; 12.11.13, 14:43.

                Comment

                • rasmer
                  Vana Tegija
                  • Oct 2009
                  • 1306

                  #188
                  Re: Movembri offtopic: Kõigile vuntsid ette!

                  Pole veel hilja naisfoorumlastel movembriga liituda.

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  Comment

                  • Loksutaja
                    Õpihimuline Mängur
                    • Jun 2010
                    • 448

                    #189
                    Re: Movembri offtopic: Kõigile vuntsid ette!

                    Comment

                    • leits
                      Hundinui
                      • Apr 2009
                      • 9562

                      #190
                      Re: Movembri offtopic: Kõigile vuntsid ette!

                      Algselt postitas bauss Vaata postitust
                      keegi teab kust E60 BMW'le saaks hea hinnaga varuosi (ei pea olema originaal)?

                      mul vaja tahmafilter vahetada ja esinduse hinnapakkumine on 1.8k.
                      lase vahelt välja lõigata ning ajust välja progeda .. läheb 2-300e prolly

                      Comment

                      • Loksutaja
                        Õpihimuline Mängur
                        • Jun 2010
                        • 448

                        #191
                        Re: Movembri offtopic: Kõigile vuntsid ette!

                        http://forumserver.twoplustwo.com/29...8/index96.html a viimast lehte
                        Last edited by Loksutaja; 12.11.13, 17:12.

                        Comment

                        • virukunn
                          Pokkerihai
                          • Jul 2010
                          • 2036

                          #192
                          Re: Movembri offtopic: Kõigile vuntsid ette!

                          Algselt postitas Loksutaja Vaata postitust
                          Lõpuks.. "Poliitikast" oligi juba kopp ees.

                          Comment

                          • Vandalar
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 3577

                            #193
                            Re: Movembri offtopic: Kõigile vuntsid ette!

                            Keegi teab statistikat Eestis selle kohta, kui palju on selliseid case'sid, kus suitsuandur on õnnetuse ära hoidnud, kellegi elu päästnud?

                            Comment

                            • Ahv Kongost
                              Bännitud
                              • Nov 2013
                              • 193

                              #194
                              Re: Movembri offtopic: Kõigile vuntsid ette!

                              Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
                              Keegi teab statistikat Eestis selle kohta, kui palju on selliseid case'sid, kus suitsuandur on õnnetuse ära hoidnud, kellegi elu päästnud?

                              Comment

                              • mihkel7
                                FPP Pro
                                • Oct 2008
                                • 259

                                #195
                                Re: Movembri offtopic: Kõigile vuntsid ette!

                                Algselt postitas bauss Vaata postitust
                                keegi teab kust E60 BMW'le saaks hea hinnaga varuosi (ei pea olema originaal)?

                                mul vaja tahmafilter vahetada ja esinduse hinnapakkumine on 1.8k.
                                Ise olen tellinud saksa foorumitest/saitidelt osi e61-le. Väga hea hinnaga eriti keredetailid olnud. UM jah killer, aga auto muidugi ehitatud kohati küll nii et ise ei saa parima tahtmise juureski ilma nendeta.

                                Comment

                                Working...