Movembri offtopic: Kõigile vuntsid ette!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Potsataja
    õilishing
    • Oct 2008
    • 5270

    #166
    Re: Movembri offtopic: Kõigile vuntsid ette!

    Minul lahendati räigelt valutava hamba probleem hetkeseisuga 21€ eest, kas Tallinna hambaarst selle raha eest üldse uksest sisse laseb?

    Comment

    • Kakahirmutis
      🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
      • Oct 2010
      • 7079

      #167
      Re: Movembri offtopic: Kõigile vuntsid ette!

      Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
      Minul lahendati räigelt valutava hamba probleem hetkeseisuga 21€ eest, kas Tallinna hambaarst selle raha eest üldse uksest sisse laseb?
      WCd äkki laseb kasutada

      Comment

      • Dnbftw
        Pokkerihai
        • Jul 2010
        • 1808

        #168
        Re: Movembri offtopic: Kõigile vuntsid ette!

        No ma saan aru, et keegi viitsis sul 21€ eest hamba välja lüüa, aga Tlnas saab sellist teenust tasuta kah.

        Comment

        • overbet
          Pokkerihai
          • Sep 2010
          • 1620

          #169
          Re: Movembri offtopic: Kõigile vuntsid ette!

          Algselt postitas Dnbftw Vaata postitust
          No ma saan aru, et keegi viitsis sul 21€ eest hamba välja lüüa, aga Tlnas saab sellist teenust tasuta kah.
          Oleneb, palju parasjagu sulli taskus leidub.

          Comment

          • Loksutaja
            Õpihimuline Mängur
            • Jun 2010
            • 448

            #170
            Re: Movembri offtopic: Kõigile vuntsid ette!

            Üks pärnu arst kes käib ainult reedeti tallinnas teeb oma tööd väga kvaliteetselt ja uskumatu hinnaga.

            Hambast loobumine läheb isegi vähem kui 21€ :)

            Varem ei tahtnud mitte kuidagi arstile minna aga eelmine aasta võtsin kätte ja tegin kõik hambad korda. Eriti pull on veel see, et pmst mõned üksikud korras lasin süsti teha. 0 valu

            Comment

            • Dnbftw
              Pokkerihai
              • Jul 2010
              • 1808

              #171
              Re: Movembri offtopic: Kõigile vuntsid ette!

              Taavi Rõivasel Ringvaates korralik movember :D:D

              Comment

              • Kakahirmutis
                🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                • Oct 2010
                • 7079

                #172
                Re: Movembri offtopic: Kõigile vuntsid ette!

                Ma pean millalgi laskma endal tarkuse hambad välja opereerida :(

                Comment

                • peete82
                  Vana Tegija
                  • Jan 2010
                  • 1310

                  #173
                  Re: Movembri offtopic: Kõigile vuntsid ette!

                  Algselt postitas Dnbftw Vaata postitust
                  Lol tuli meelde kui keska lõpus käisime tasuta hambakontrollis. Arst ütles, et suu korras, next pls. Veidi aega hiljem tüdruku ema vaatas suhu ja ütles sisuliselt, et mees sul sahtel täiesti sassis/aukus ja peaks breketid peale viskama. Nüüd ma siis grindingi brekude raha :D

                  Aga jah, hambad hoidke korras ja olgu see kui valus tahes, käige enne 19 saamist nii palju kui võimalik sahtlit parandamas, meeletud summad hakkavad hiljem minema täiskasvanuna. Ja parandada tuleb nagunii, kui 40seks saades ei soovi beebipüreesid neelata/proteese suhu liimida.
                  teatud ainete liigne tarbimine põhjustab kah hammaste lagunemist, nii et võiks oma eluviisid üle vaadata
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  Comment

                  • Dnbftw
                    Pokkerihai
                    • Jul 2010
                    • 1808

                    #174
                    Re: Movembri offtopic: Kõigile vuntsid ette!

                    Just nimelt liigne tarvitamine. Kokat ei joo ja seda teist kokat ka ei tee. Millele sa siis vihjad hetkel?

                    Comment

                    • inward
                      Klubi Liige
                      • Sep 2009
                      • 6275

                      #175
                      Re: Movembri offtopic: Kõigile vuntsid ette!

                      Algselt postitas Dnbftw Vaata postitust
                      Just nimelt liigne tarvitamine. Kokat ei joo ja seda teist kokat ka ei tee. Millele sa siis vihjad hetkel?
                      Ta ei tea si**agi, antud härra on lihtsalt kibestunud kitsarinnalise maailmavaatega inimene.

                      Comment

                      • Fabulous
                        Pokkerihai
                        • Jan 2010
                        • 2674

                        #176
                        Re: Movembri offtopic: Kõigile vuntsid ette!

                        Keda hammaste korrashoid huvitab, soovitan kindlasti suitsetamise maha jätta, kui seda tegema peaks. Mul on näiteks kogu elu hambahügieen hea ning vitamiinitasemed normaalsed olnud, aga sellel suvel hakkas mõnedel hammastel email lagunema. Konsulteerisin hambaarstiks õppiva sõbrannaga veidi ning ta rääkis, et suitsetamine tulemusena ahenevad(?) igemetes olevad veresooned ning seetõttu on hammaste verevarustus häiritud ning hammaste katkiminek soodustatud. Et kõik korda teha, läks ca. €700 ning see oli 2 aastase suitsetamise tulemus. Retrospektis ei olnud suitsetamine seda väärt.

                        Comment

                        • Jazzyl
                          Jube Noob
                          • Feb 2012
                          • 142

                          #177
                          Re: Movembri offtopic: Kõigile vuntsid ette!

                          Ma maksin 1 hamba juurekanali ravi eest kokku ~400€. Kallis lõbu. Aga valu oli nii meeletu, et miskit muud ei aidanud.

                          Comment

                          • Pumper
                            Klubi Liige
                            • Mar 2009
                            • 2359

                            #178
                            Re: Movembri offtopic: Kõigile vuntsid ette!

                            Ma käisin Kuressaare hambapolikliinikus, kui 1 hammas katki läks ja pandi 40 euriga korda - prooviplomm+pärisplomm. Samuti veel lisaaugud ja kokku läkski kuskil 80 euri, täiesti ulme võrreldes Tallinnaga. Töö oli täiesti korralik.

                            Soovitan Valgast sinna sõita, säästetud raha eest saad spa-s toa võtta, puhata ning hambad korda.
                            Last edited by Pumper; 12.11.13, 07:55.

                            Comment

                            • pikk28
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 6695

                              #179
                              Re: Movembri offtopic: Kõigile vuntsid ette!

                              rumal jutt. Tallinnas on samamoodi normaalse hinnaga kvaliteetseid kohti. Ei pea minema kliinik32-sse ju.

                              Comment

                              • timz0333
                                Pokkeritark
                                • Mar 2009
                                • 6322

                                #180
                                Re: Movembri offtopic: Kõigile vuntsid ette!

                                http://www.ohtuleht.ee/553319

                                lol :D

                                Comment

                                Working...